Jump to content
Dogomania

DRACULA DOG SHOW


Nitencja

Recommended Posts

Blaira to super informacje:-)
Tylko teraz psiury musza sie postarac:-)
A ja juz wiem ze mam wolne miejsce w aucie. Jade sama ze swoimi dwoma rudzielcami, jesli wiec ktos szuka transportu to zapraszam.
Jade kombiakiem wiec spoko oprocz moich wampirow mozna spokojnie 2-3 średnie psiury zapakowac. Planuje wyjazd w piątek dopołudnia z Krakowa. Hotel na dwie noce mam juz zarezerwowany - pokoj 2 osobowy i zaznaczylam ze beda 4 psy :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=Indigo][quote name='zefirr']A jezeli pies jest tylko mlodziezowym championem to zdobycie CACIBa daje mu championat Rumunii?[/quote]
Ch. Rom przy zdobyciu CACIBa, przyznaję się jedynie psom, które mają już dorosłego ch innego kraju.

pozdr.
Blaira & Cest[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira'][COLOR=Indigo]
Ch. Rom przy zdobyciu CACIBa, przyznaję się jedynie psom, które mają już dorosłego ch innego kraju.
[/COLOR][/QUOTE]
To jak będzie z młodzieżowymi championami innych krajów, też będzie jakaś prostsza droga do nich na Draculi ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']To jak będzie z młodzieżowymi championami innych krajów, też będzie jakaś prostsza droga do nich na Draculi ?[/quote]

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][B]Junior dogs can earn their Romanian Junior Champion diploma by winning 3 titles of RPJ, from at least 2 different judges, at least one title should be obtained in an international CACIB show or a Club Show.[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']czy wiecie moze -gdzie jeszcze mozna znalezc nocleg i w jaki sposob-bo w tym hotelu juz nie ma miejsc.......:([/quote]
Jest pare propozycji podanych przez organizaotorow...wiem ze cenowo ciekawym hotelem jest "sport" ...ale procz tel nie ma innych danych w internecie.

[B]Jovi[/B]
Wlasnie tez mnie to zastanawialo ...ale nigdzie o tym nie wspominaja:shake:

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']Ok, dzięki [B]blaira[/B] ! A nie ma tam czasem coś o odstępie czasowym pomiędzy tymi wnioskami?[/quote]
W młodzieży i tak jest mało czasu na zdobycia Młodziezowego Championa i dlatego podejrzewam, że i w Rumunii odstąpili od odstępu czasowego... Mają być 3 wnioski i już.
[B]Jovi[/B] - jedziesz ? Jeśli tak to powodzenia!:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Czy ktoś dostał jakieś potwierdzenie mailem przyjęcia zgłoszenia?
Ja wysłałam tydzień temu i dałam żadanie potwierdzenia przy mailu i nic:(
Jakby nawet maila nie odebrali.[/quote]


Ogólnie meile odbierają, w zeszłym tygodniu wysyłałam do nich meila, ale że nie załączyło mi zgłoszenia to odpisali o nie i chyba wszystko teraz wporządku choć póki co nic nie odpisują...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Ja dostalam...ale tylko dlatego ze wyslalam do innego organizatora tzn ktora tez przymuje zgloszenia na klubowke C.N.T.T.

pozdr.[/quote]

Właśnie rano tez tak dzis zrobilam ze wyslalam do organizatorow klubowki i bede czekac.
Mam nadzieje ze sie odezwa:-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam pytanie: czy Rumunia jest w Unii?
Przepraszam za głupie pytanie, ale w necie doczytałam się, że Rumunia jest krajem stowarzyszonym, a nie członkowskim. I nie wiem, co to może oznaczać...
To pytanie wiąże się, oczywiście, z dokumentem potrzebnym do przekroczenia granicy: dowód osobisty lub paszport.

Bardzo proszę o pomoc.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...