Jump to content
Dogomania

Best Choice


carotina

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Ja miałam jakiś czas temu Best Choice Fish&Rice. Polecam wszystkim niejadkom.Karma tak fajnie pachnie rybą, że żaden pies sie nie powstrzyma!NO i zawsze jakaś odmiana bo zwykle moje psy jedzą karmy owca i ryż, a Best Choice z rybą jest własnie dla psów wrażliwych.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Karmię swoją suk już kilka ładnych miesięcy Hills'em, teraz postanowiłam jej to zmienic.
Moja suk to alergik, niby dobrze się czuje na jagnięcinie z ryżem, sierść się błyszczy, kupki 2 razy dziennie, ale jej się na niej utyło, z resztą skład hills'a nie jest imponujący, śruta jęczmienna, śruta kukurydziana, kiełki owsiane itp, istna pasza a nie karma dla psa.

Rozważałam karmy typu Orijen, TOTW, Breeders Bag, Brit Care, ale padło na Best Choice.
"ZA" przemawia do mnie niska zawartośc tłuszczu, l-karnityna, siarczan chondroityny, glukozamina.
Mam nadzieje, że mój suk będzie ją tolerował. Póki co kończymy worek Hill'sa i przechodzimy na BC.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

[quote name='GATUSO']Best Choice do niedawna był całkiem dobrą karma,szybko się rozwijał,do momentu aż Go Mars 0X nie przejął,a teraz traci i to strasznie,nie wszystkie linie od razu ,ale powoli cały koncern rozwalają jakościowo:chainsaw:[/quote]

To sprawdzone info? Myślałam nad tą karmą. Ale jeśli.i faktycznie jest taka zła, to pozostanie mi Acana/Brit Care/Bento Kornen

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzone,sprawdzone,nawet za bardzo sprawdzone,to samo zrobili z Nutro Choice-dziady jedne.Otworzyli fabryke na Węgrzech po co maja sprowadzać b.dobrą karmę z USA,jak mozna pieprzyć ile sie da chłamu w dawnej Europie Wschodniej(za tą samą cenę):angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gatuso']sprawdzone,sprawdzone,nawet za bardzo sprawdzone,to samo zrobili z nutro choice-dziady jedne.otworzyli fabryke na węgrzech po co maja sprowadzać b.dobrą karmę z usa,jak mozna pieprzyć ile sie da chłamu w dawnej europie wschodniej(za tą samą cenę):angryy:[/quote]

gatuso,o ile co do nutro choice masz racjĘ to w sprawie best choice jesteŚ w bŁĘdzie. Jest to karma niemiecka, bĘdĄca wŁasnoŚciĄ maŁej rodzinnej firmy zrzeszonej w iph group (co wŁaŚnie zabezpiecza ich przed wykupem oraz umoŻliwia grupowe zakupy komponentÓw do produkcji po lepszych cenach).
Sama od momentu pojawienia siĘ tej karmy w sklepach karmiĘ swoje psy i uwaŻam, Że jest to jedna z najlepszych karm na rynku. Psy jedzĄ chĘtnie, wyglĄdajĄ doskonale, Świetnie przyswajana.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 3 months later...

Czy wszystkie karmy BEST CHOICE mają BHT i BHA ???????
tu jest skład Best choice dla małych ras
[SIZE=2][B][U]Składniki:
[/U][/B][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000000]suszone mięso drobiowe (min. 26%), kukurydza, mączka kukurydziana, ryż, tłuszcz drobiowy, włókna buraczane, siemię lniane, ryba, drożdże, całe suszone jaja, witaminy, składniki mineralne, fruktooligosacharydy (FOS), L-karnityna, siarczan chondroityny, glukozamina. Nie zawiera sztucznych barwników i substancji zapachowych.[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Mieliśmy
[SIZE=2]BEST CHOICE ADULT LAMB AND RICE[/SIZE]dla moich psiaków ta karma zupełnie nieodpwiada qpy ogrooooooooooomne musiałam zużywać po trzy woreczki by zebrać qpkę z jednego posiedzenia a mam dwa labradory więc można sobie wyobrazić jak czasem szłam obładowana towarem do tego śmierdzące bardzo i bąki . Na pewno moje psy tej karmy na razie nie dostaną ale pewnie za kilka miesięcy zrobię podejście wtórne by zobaczyć czy jakieś zmiany nastąpiły bo czasem zdarza sie tak , że jakość karm może sie poprawić . Best Choice to raczej karma z górnej półki ze składu też całkiem atrakcyjna .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...