Jump to content
Dogomania

KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal


Sabina1

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A własnie, ze zapomniałaś:mad: ale ja rozumiem, mnie tez ciąża Piki podekscytowała. cos fantastycznego, jak się usmiałam. cudowne jesteście dziewczyny:multi: :multi: :multi:
Nie byłam u żadnego weta. Sabuńka ma żołądek w porządku, je normalnie, nie wymiotuje. Natomiast u nas jest tragedia z ta sola na chodnikach i schodach. nawet jak myję łapeczki, to i tak je liża.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina1']A własnie, ze zapomniałaś:mad: ale ja rozumiem, mnie tez ciąża Piki podekscytowała. cos fantastycznego, jak się usmiałam. cudowne jesteście dziewczyny:multi: :multi: :multi:
Nie byłam u żadnego weta. Sabuńka ma żołądek w porządku, je normalnie, nie wymiotuje. Natomiast u nas jest tragedia z ta sola na chodnikach i schodach. nawet jak myję łapeczki, to i tak je liża.[/quote]

No to dobrze, że z Sabunią OK! Myślę, że to przez to jedzenie śniegu. [COLOR=Blue][B]Sabinko[/B][/COLOR], z tą solą to i u nas tragedia bo solą wszędzie!:angryy:Staramy się chodzić jak najwięcej po śniegu, a nie po brei solnej, ale i tak nie da się całkiem uniknąć, a ja zaczęłam Bajanowi smarować łapki linomagiem, tylko on to też liże...:roll: Teraz byłam z nim na spacerze i MATKO jak ja zmarzłam! Bajanowi marzną łapki :placz:, ale skubany do domu jeszcze nie chciał wracać!:lol: Oczywiście wiem, że nie marzłby tak gdyby mógł biegać, ale tu u nas kompletnie nie ma takiego miejsca gdzie mogłabym go bezpiecznie puścić!:angryy: Chodzi mi o ruch uliczny. Nie wiem jak to wytrzymamy bo właśnie słyszałam, że takie mrozy utrzymają się do połowy przyszłego tygodnia!:roll:
[COLOR=Blue][B]Sabinko[/B][/COLOR], a jak ty sobie teraz radzisz przy tych mrozach? Bo przeta ty 3 razy wychodzisz na spacer...:shock:

Link to comment
Share on other sites

Ufff, cieszę się, że Saba zdrowa :)
A sól na chodnikach - faktycznie tragedia :shake: Skoro nawet moja gruboskórna Sabina to odczuwa... I ten mróz! Brrrr :shake: Dobrze, że nam po dzisiejszym zabiegu na razie odpadają długie spacery, mam wymówkę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Fixedsys]Przyszedł mi do głowy pewien pomysł związany ze starym Jagulkiem.[/FONT]
[FONT=Fixedsys]Niedawno dostałam w precencie książkę pt. "Nowoczesne szkolenie psów tropiących" - Bogusława Górnego.[/FONT] [FONT=Fixedsys]Ja miałam już tę książkę. W związku z tym jedną mam na zbyciu . Pierwszej osobie , która odgadnie tytuł książki i nazwisko autora,na podstawie poniższego cytatu, wysyłam natychmiast książkę o szkoleniu jako nagrodę konkursową :lol: [/FONT]

[FONT=Fixedsys][SIZE=3][COLOR=red][B]" Cesi przeszkadzał Jagulek, którego Anielka puściła, gdyż warczał na nią (warczał na wszystko, co nie było Cesią)........"[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina1'][FONT=Fixedsys]Przyszedł mi do głowy pewien pomysł związany ze starym Jagulkiem.[/FONT]
[FONT=Fixedsys]Niedawno dostałam w precencie książkę pt. "Nowoczesne szkolenie psów tropiących" - Bogusława Górnego.[/FONT] [FONT=Fixedsys]Ja miałam już tę książkę. W związku z tym jedną mam na zbyciu . Pierwszej osobie , która odgadnie tytuł książki i nazwisko autora,na podstawie poniższego cytatu, wysyłam natychmiast książkę o szkoleniu jako nagrodę konkursową :lol: [/FONT]

[FONT=Fixedsys][SIZE=3][COLOR=red][B]" Cesi przeszkadzał Jagulek, którego Anielka puściła, gdyż warczał na nią (warczał na wszystko, co nie było Cesią)........"[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

może "Anielka" Prusa?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...