Jump to content
Dogomania

Zdjecia i pogaduszki o szczeniaczkach


misiaczek

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='misiaczek']O kurcze,przepraszam... :modla: :modla: :modla: ,nie czytałam regulaminu.Sprostowanie:nie wolno zamieszczać na forum takich ofert :niewiem: :niewiem: :nono: :nono:[/quote]Spróbój zmienić Misiaczku, bo to ty zakładałaś. Zamiast tego - można napisać szczenięta i będzie ok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrix.....']myslę, że tutaj o urodzonych szczeniętach czy np młodziezy buldożkowej można pisać ale nie mogą to być konkretne oferty kupię sprzedam. Natomiast na pewno nikt się nie obrazi jak w tym temacie, choć zmienionym w tytule hodowcy pochwalą się swoimi miotami buldożków francuskich.[/quote]Właśnie to samo sugerowałam, ale nie wiem, jak teraz Misiaczek może to zmienić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='matrix.....']myslę, że tutaj o urodzonych szczeniętach czy np młodziezy buldożkowej można pisać ale nie mogą to być konkretne oferty kupię sprzedam. Natomiast na pewno nikt się nie obrazi jak w tym temacie, choć zmienionym w tytule hodowcy pochwalą się swoimi miotami buldożków francuskich.[/quote]Właśnie to samo sugerowałam, ale nie wiem, jak teraz Misiaczek może to zmienić[/quote]
Misiaczek musi po prostu zmienić pierwszy post(Nacisnąć [b]Zmień [/b]przy pierwszym poście). Tam będzie miała możliwość wpisania nowego tematu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrix.....'][quote name='misiaczek']matrix...zmieniłam na szczeniaczki...wedle życzenia :D[/quote]

teraz to temat zachęcający żeby zaraz popatrzeć co w sobie kryje ciekawego :)[/quote]Prawda, że fajny. Jutro poprosimy Anutkę, aby u preniosła zdjęcia szczeniaaczków, które już mamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='matrix.....'][quote name='misiaczek']matrix...zmieniłam na szczeniaczki...wedle życzenia :D[/quote]

teraz to temat zachęcający żeby zaraz popatrzeć co w sobie kryje ciekawego :)[/quote]Prawda, że fajny. Jutro poprosimy Anutkę, aby u preniosła zdjęcia szczeniaaczków, które już mamy[/quote]

Bardzo dobry pomysł, tutaj zdjęcia maluchów, chociaż w galerii też mogą zostać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrix.....'][quote name='Draczyn'][quote name='matrix.....'][quote name='misiaczek']matrix...zmieniłam na szczeniaczki...wedle życzenia :D[/quote]

teraz to temat zachęcający żeby zaraz popatrzeć co w sobie kryje ciekawego :)[/quote]Prawda, że fajny. Jutro poprosimy Anutkę, aby u preniosła zdjęcia szczeniaaczków, które już mamy[/quote]

Bardzo dobry pomysł, tutaj zdjęcia maluchów, chociaż w galerii też mogą zostać :)[/quote]Mogą być chyba i tu i tam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ats']Jesteśmy troche jak pionierzy na dzikim zachodzie - tworzymy nowe wartosci w nowej rzeczywistości - mam na myśli nowe podforum i nowe tematy... "dom" nam sie rozrasta![/quote]No i to jest pozytymne. Anutko jak będziesz miała chwilkę czasu, to przerzuć tu szczeniaczki Kręconego Loczka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka']Włąśnie wróciłąm do domu. Teraz dokończe te skany, umieszcze je na forum i zajmę się szczeniakami[/quote]To fajnie. Jeśli możesz to zajmij się także dyskusją na forum, o ile taka będzie(bo dziś użo wystaw), bo ja muszę już znikać. Jak zwykle jestem spóżniona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='anutka']Włąśnie wróciłąm do domu. Teraz dokończe te skany, umieszcze je na forum i zajmę się szczeniakami[/quote]To fajnie. Jeśli możesz to zajmij się także dyskusją na forum, o ile taka będzie(bo dziś użo wystaw), bo ja muszę już znikać. Jak zwykle jestem spóżniona[/quote]właśnie staram się coś pisać na forum, ale jest to trudne bo przez skanowanie tak dużych plików wiesza mi się komputer

Link to comment
Share on other sites

A oto szczeniaki z hodowli Kręcony Loczek:
[quote name='Minimolos']
[img]http://www.chiron.republika.pl/loczek1.jpg[/img]
[img]http://www.chiron.republika.pl/loczek2.jpg[/img]
[img]http://www.chiron.republika.pl/loczek3.jpg[/img]
[img]http://www.chiron.republika.pl/loczek4.jpg[/img][/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...