Jump to content
Dogomania

Galeria zdjęć (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Draczyn

Recommended Posts

[quote name='JustynaJK']bardzo fajne,muszę w końcu zakupić cyfrówkę,uwielbiam robić zdjęcia,ale jakoś narazie nie umiem się zmobilizoeać:cool3:[/quote]
zmobilizuj sie koniecznie!
Jesli lubisz robic fotki to bedzie dla Ciebie niesamowita frajda...
A jaka przyjemnosc jak je zobaczysz na kompie albo juz wydrukowane w ramce....:-o :lol:
ja odkad mam aparat to nie przepuszcze żadnej okazji ... i nie chodzi tu tylko o psy (chodz dla nich i przez nie kupiony został aparat cyf.) ...
Niedawno moja córka sie zaręczyła... pstrykałam i pstrykałam... potem Świeta i znów ... i tak ciągle ... potem na kom. i przesiewanie...
to ładne , to brzydkie....
jest frajda...
pozdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Duże wrażenie wywarły na mnie szczenięta z Nadarzyna ( ciekawa jestem jakie potomstwo da moja faworyta ONLY YOU - bajeczna suczka ) , prześliczna wydaje się też być suczka pręgowana z Króla Arlekina , szczenięta Minimolosa także ekstra , szczególnie ta płowa nieco przydymiona suczka ( o takim umaszczeniu szczenię urodziło się kiedyś w Matuchowej Frajdzie , rzuca po prostu na kolana.)
Panie Romanie przydymiona piękność pewnie zostanie u Pana?
Ciekawa jestem szczeniąt po Elvisie Chylińskiego .Pan Stanisław nie ma swojej strony , nie chwali się dzieciakami ,a na dogo nikt ich nie pokazuje. Kiedyś tam widziałam kilka miotów po nim , było na czym oko zawiesić.

Link to comment
Share on other sites

Własnie dzisiaj rano otrzymałem e-maila z Niemiec, że ta odymiona suczka Beautiful Copacabana Minimolos pojedzie właśnie chyba do nich. Jestem zadowolony, bo będzie wystawiana.

[IMG]http://www.znadarzyna.com/szczeniaki/piotrus_02.jpg[/IMG]
[B]Piotruś Pan z Nadarzyna [/B]też jest piękny, mam nadzieję, że zostanie w hodowli u Pani Ireny :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ats']Minimolos, juz dziś zadałam to pytanie, ale nie mogę go znaleźć ;) - skąd u Ciebie pasja buldozkowa?
Jesli juz odpowiedziałes gdzies na to pytanie - tylko napisz gdzie to zrobiles ;)![/quote]

Moja pasja buldożkowa ma wiele lat za sobą. Wiadomo od marzeń do ich realizacji minęło trochę lat, najpierw szkoła jedna póżniej druga i w końcu jak się życie ustabilizowało to mogłem sobie pozwolić na zakup pierwszego buldożka. Najgorzej zacząć bo pózniej to już z górki, w pewną niedzielę zadzwoniłem do Draczyna czy ma szczeniaki, okazało się, że jedna jedna suczka a następnego dnia od rana wyjazd do Warszawy i bez zastanowienia się zakup pierwszego buldoga - [B]Hilda Draczyn[/B]
[IMG]http://www.minimolos.com/images/hilda03.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Minimolos - miałeś dużo szczęścia! Hilda jest po prostu piękna! Zwróciła moja uwagę, gdy tylko pierwszy raz zobaczyłam jej zdjecie!
Gratuluje Ci wspaniałej hodowli i życze wielu sukcesów w tej dziedzinie (jak i w każdej innej ;))
Pozdrawiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ats']Minimolos - miałeś dużo szczęścia! Hilda jest po prostu piękna! Zwróciła moja uwagę, gdy tylko pierwszy raz zobaczyłam jej zdjecie!
Gratuluje Ci wspaniałej hodowli i życze wielu sukcesów w tej dziedzinie (jak i w każdej innej ;))
Pozdrawiam serdecznie![/quote]Minimolos bardzo mądrze prowadzi hodowlę. Uważam że szybko zdobędzie sukces. Nie oszczędza na kryciach. Jęzdzi nieraz bardzo daleko, aby mieć ładne szczenięta. Jeśli tak będzie trzymal dalej, to niedługo bedzie to najlepsza hodowla w Polsce. Jeś młody i ma jeszcze przed sobą całą piękną przyszłość kynologiczną. Brawo Minimolos

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Draczyn, nie ukrywam, że duży wpływ na zakup pierwszego buldoga miały wpływ artykuły:
- Miniaturowy Gladiator ("Mój Pies"), sesja zdjęciowa w hodowli "Draczyn"
- Czy istnieją skazani na sukces ("Asko") o hodowli "Draczyn"
- Buldog Francuski ("Asko") o hodowli "Draczyn"

Te wszystkie arykuły i czasopisma mam, niektórzy niestety nie będą mieli dostępu ponieważ dwumiesięcznik kynologiczny "Asko" już nie istnieje.

Link to comment
Share on other sites

[B]Broń Boże [/B]- HILDA Draczyn sprawdziła się w [B]100%:[/B]
- jako suka wystawowa (poznałem wreszcie swoich wrogów)
- jako suka hodowlana (daje ładne dzieci)

Ponadto ma cudowny charakter, o czym można było się przekonać na sesji zdjęciowej w hodowli "Draczyn" dla miesięcznika "Mój Pies"

O dziwo jest to jedyny buldog w moim domu, który nigdy ale to nigdy nic nie zniszczył w domu. Nigdy nie oderwała np: tapety a nic nie pogryzła.

[B]Już 2,5 roku śpimy razem w łóżku :evil_lol: i tak już zostanie :evil_lol: [/B]

Gdy byliśmy w Niemczech na kryciu nie mogli się na nią napatrzeć i ciągle powtarzali, że chcą szczeniaka jak [B]"mama Hilda" :loveu: [/B]

I to zdjęcie ich wcześniej powaliło na kolana
[IMG]http://www.chiron.republika.pl/hilda.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minimolos'][B]Broń Boże [/B]- HILDA Draczyn sprawdziła się w [B]100%:[/B]
- jako suka wystawowa (poznałem wreszcie swoich wrogów)
- jako suka hodowlana (daje ładne dzieci)

Ponadto ma cudowny charakter, o czym można było się przekonać na sesji zdjęciowej w hodowli "Draczyn" dla miesięcznika "Mój Pies"

O dziwo jest to jedyny buldog w moim domu, który nigdy ale to nigdy nic nie zniszczył w domu. Nigdy nie oderwała np: tapety a nic nie pogryzła.

[B]Już 2,5 roku śpimy razem w łóżku :evil_lol: i tak już zostanie :evil_lol: [/B]

Gdy byliśmy w Niemczech na kryciu nie mogli się na nią napatrzeć i ciągle powtarzali, że chcą szczeniaka jak [B]"mama Hilda" :loveu: [/B]

I to zdjęcie ich wcześniej powaliło na kolana
[IMG]http://www.chiron.republika.pl/hilda.jpg[/IMG][/quote]Ale muszę przyznać, ze miales dużo szcęścia, bo to jest suka z imbredu i mogło byc różnie, ale ponieważ jako szczenię byla żywa wesola i wykazywala wszelkie cechy zdrowego szczeniaka, więc sprzedalam ja z czystym sumieniem. Imbred robiłam tu po raz pierwszy i muszę przyznać, że dla takiej jednej suczki było warto. Szkoda, że jej brata niestety zmarnowali, a był równiez piękny

Link to comment
Share on other sites

Raczej nie będę o tym pisać, praktycznie każdy kto wystawia swoje psy i w dodatku wygrywa to poznał co to jest. Osoby które wydają się w porządku na początku znajomości, pózniej przy takich sytuacjach dają do zrozumienia jakie są naprawdę. Trzeba koniecznie olać takie osoby i mieć je w d.... :evil_lol: Robić dalej swoje i nie zwarzać na takie osoby. I najważniesze trzeba wiedzieć w tym kierunku iść i być całkowiecie pewnym tego co robimy.

[B]To nie moja wina, że Hilda praktycznie zawsze wygrywa, najwyżej można mieć pretensje do sędziego :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minimolos']Raczej nie będę o tym pisać, praktycznie każdy kto wystawia swoje psy i w dodatku wygrywa to poznał co to jest. Osoby które wydają się w porządku na początku znajomości, pózniej przy takich sytuacjach dają do zrozumienia jakie są naprawdę. Trzeba koniecznie olać takie osoby i mieć je w d.... :evil_lol: Robić dalej swoje i nie zwarzać na takie osoby. I najważniesze trzeba wiedzieć w tym kierunku iść i być całkowiecie pewnym tego co robimy.

[B]To nie moja wina, że Hilda praktycznie zawsze wygrywa, najwyżej można mieć pretensje do sędziego :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B][/quote]Do sędziego też chyba nie , bo obi to napewno z głębokim przekonaniem o swojej racji. A wogole tak jak piszesz, olać to i sie ie przejmować, tylko cieszyć się z sukcesow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minimolos']Jeśli tylko plany wypalą i będziemy mogli być w Opolu to napewno Hilda Draczyn będzie zgłoszona na wystawę Klubową w Opolu w tym roku w klasie CHAMPIONÓW :lol:[/quote]No to pewnie się spotkamy. My planujemy pojechać tam z Draką, już w klasie pośredniej

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...