Jump to content
Dogomania

Galeria zdjęć (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Draczyn

Recommended Posts

Dziękuję serdecznie, czasem się uda. Gdyby nie moje lenistwo... to pewnie bym jeszcze lepsze zdjęcia robiła.

A w ogóle po tych zdjęciach widzę jak Klara przybrała na masie mięśniowej. Udka to już w ogóle pudzian... Chyba że mi się zdaje.

Jesiennych fotek mam około tysiąca z kilku spacerków. Tylko czasu trochę brak :-(

A dzisiaj jeszcze miałyśmy wypadek samochodem. Na szczęście nic nam się nie stało:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Viris']
A dzisiaj jeszcze miałyśmy wypadek samochodem. Na szczęście nic nam się nie stało:roll:[/quote]
Mnie dziś też dziadek 67-letni stuknął na parkingu :cool3:.Opisałam u mnie w blożku.Jak chcesz to możesz tam przeczytać.
A Wy jaki miałyście wypadek? Ktoś Was stuknął czy Wy kogoś? ;)
Dobrze,ze nic Wam nie jest :multi:.

Link to comment
Share on other sites

Stuknął nas zarząd dróg i czegoś tam, czy jak się ten burdel nazywa. Jechałyśmy do weta i nagle pod jednym kołem zapadła się ulica. Najpierw pomyślałam że studzienka ( ktoś zaiwanił na złom, albo była niezabezpieczona i się zapadła ). Dobrze że jechałam powoli, mogło się to bardzo źle skończyć ( kiedyś był taki straszny wypadek w podobnym przypadku, i zginęła prowadząca samochód).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

A dziękujemy :oops::oops::oops:



A to Klara - wersja wiewiórka. Po treningach agility wystarczy lekka pochyłość drzewa a Klarysa już siup na górę. A tu jeszcze szczebelki nawet miała:cool3:


[IMG]http://img170.imageshack.us/img170/527/drevnykocurxv4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...