Jump to content
Dogomania

Pro pac dog i Sportmix co to za karmy???


Marta_Ares

Recommended Posts

Pro Pac to karma superpremium jak podaje producent (posiadaja w ofercie również karmę holistyczna), natomiast Sportmix to karma z półki karm premium, chociaż sądząc po cenie (za prawie 23 kg 115 zł ) to myślę, że jest to najniższa półka półki premium - troche lepsze od pedigree.

Link to comment
Share on other sites

Ja niedawno przeszłam z Acany na Propac Performance superpremium.
Psy jedzą z wielką ochotą i karma ładnie pachnie.Skusiła mnie ilość kalorii w kilogramie-najwyższa z wszystkich karm które takie info podają, a akurat moim niedzwiadkom ten nadmiar sie przyda.
Przykłady
Glipa-335 kcal / 100 g
Biomill 4220 /kg
K9 HI – PERFORMANCE-3887kcal/kg
BEWI•DOG High Energy croc-4143/kg
Propac HIGH PERFORMANCE- 5044kcal/kg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moolek']Karma mnie kusi, na stronie producenta ceny są dośc wysokie ale dziś będąc w lecznicy zobaczylem ceny całkiem inne:
1 kg 13-15zł w zależności od rodzaju 3 kg 24-27 i 7,5 za 60 zł !! gdzie na stronie najtańsze 3kg kosztuje 40 zł. Hmm ?[/quote]
Ale ceny na stronie zawierają koszty transportu (poczta albo kurier), więc nie ma co się dziwić, ze jeśli wet sam sprowadza większe porcje to sprzedaje taniej 8) A gdzie ten wet, bo ja bym też chciała! Kreska dostała próbki karmy i była zachwycona, w zasadzie jestem zdecydowana ją kupić, rozejrzę się jeszcze po okolicy czy gdzieś na miejscu nie można kupić taniej niż na stronie... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja dzisiaj dostałam już 5 pake Propaca i myśle, że to był strzał w dziesiątke z tą karmą :D Do tej pory jedyna karma jaka im smakowała to Acana, ale nie tak jak ta. Teraz to piszczą przy michach jak im nasypuje i szczególnie po Cezarze- czarnym niufku widać jak mu sie sierść poprawiła- wygląda jak spryskany nabłyszczaczem. Polecam tę karme wszystkim niejadkom, tylko nie tym z skłonnościami to tycia, bo moje wkoncu przestały jak charty wyglądać :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[b][i]Piszcie swoje spostrzeżenia dotyczące karmienia powyższą karmą :) . Myślę sobie o niej (Pro Pac) i o kilku innych, a niedługo muszę już zdecydować :wink:. Dobra jest ? Na tą chwilę bardzo mało tu spostrzeżeń, a ja potrzebuję wielu opinii :oops: .[/i][/b]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:D SPORTMIXEM i PRO-PAC'iem karmię od początku, jak tylko wszedł na rynek. Akurat mam to szczęście, że główny importer jest w Łodzi :angel:
Pro-Pac jadają głównie maluchy, a pozostała banda SPORTMIX HIGH ENERGY /niebieski, lub czerwony worek/
Ja kupuję bezpośrednio i cena jest extra. Bardzo jestem zadowolona i moje psy także.
Rozmawiałam z szefem hurtowni i on stwierdził, że lepsza mniejsza marża i większy obrót, niż odwrotnie, dlatego cena jest przystępna. To bardzo handlowo myślący człowiek, a firma świetnie prosperuje na rynku już wiele lat /głównie akwarystyka/.
Karmy na zachodzie są tanie /nawet te drogie/ tylko u nas pośrednicy windują takie ceny, aby zgarniać kupę kasy.

Karmę zdecydowanie polecam.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli np. zamawia się większą ilość, to jest możliwość dowozu. Podam Wam kontakt do ekspedytora z Łodzi, on udzieli wszelkich informacji : gdzie, kiedy i za ile :)

TEL: 0502 081 370 Tam powiedzą też, o regionalnych dystrybutorach.

Pozdrawiam. :wink:


A tu jeszcze adres : [url]http://www.sportmix.com/index.html[/url]

:angel:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...