Jump to content
Dogomania

NITRA 5-6.11.2005


Kasia_i_Łukasz

Recommended Posts

Oj, wynika, że to mnie coś się pokrzyżowało. Wydawało mi się, że jedna z Twoich suczek (chyba Tess?) jest w ciąży, a tu dopiero jest [i]oczekiwanie czeczki.[/i] Wsio jasne.
A kiedy pokażesz nam swojego mini-dzikuska? Najlepiej niech maluch socjalizuje się na wystawach, ale wtedy najwyżej z jedną ciotką lub wujkiem-średniakiem. Tak mi się wydaje. Bo w większej grupie, to możesz mieć problemy.
Pzdr.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasia_i_Łukasz']Nareszcie założyciele topiku znaleźli czas, żeby się pochwalić :wink:

Nasza młodziutka sunia [size=6][color=violet][b]ARASHI Tajgeta [/b][/color][/size]wystąpiła w klasie baby - uzyskała ocene [size=6][color=violet][b]WO [/b][/color][/size] :BIG:

Nasz psiak [size=6][color=blue][b]ASZTAR Imaginacja [/b][/color][/size] - [size=6][color=blue][b]CAC, CACIB i BOB!![/b][/color][/size] :laola:[/quote]
[b]Kasia i Łukasz[/b] - gratki i poklepki od ciotkki Aśki! Oj, jak babaski zazdroszczą akitkom...
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy w imieniu swoim i psiaków [b]Elitesse[/b] i cioci [b]Asiaczek[/b] za gratki :lol:

Dołączamy się do gratek dla pozostałych uczestników wystawy w Nitrze :BIG:

[b]Noelani[/b] bardzo mocno dziękujemy za całokształt :buzi:

Kochani a teraz przechodzę do sedna, bardzo chciałabym zamieścić oceny naszych psiaków z Nitry na naszej stronie internetowej, ale niestety nie wszystko jestem w stanie przetłumaczyć :-? Może ktoś z Was zna słowacki albo w swojej karcie miał podobne stwierdzenie i mogłby nam pomóc?
Zacytuje tutaj oceny obu psiaków w całości (chociaż niektóre słowa nie są mi obce ;) żeby nie podawać wyrwanych z kontekstu słówek:

Aszi: [color=violet][b]"Dobra hlava', kvałitna' kostva, dobry' front, dobre zachlena', vy'borna' w pohybe" [/b][/color] - oczywiście nie wszystko mozna wyraźnie odczytać, więc zastrzegam, że mogą być błędy :(

Asztar: [b][color=blue]"Dobry' forma't, wy'razna' hlava, dobre' ucho, spra'vny fronk, strmśich panvovy'ch koncatin, naprich komu typicky' w pohybe"[/color][/b] - mogłam pomylić "r" z "v", bo wygląda zupełnie tak samo, albo "k" z "h", ale mam nadzieję, że mimo wszystko jakiś sprytny dogomaniak sobie z tym poradzi :wink:

Z góry bardzo dziekuję i pozdrawiam :hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia_i_Łukasz']Bardzo dziękujemy w imieniu swoim i psiaków [b]Elitesse[/b] i cioci [b]Asiaczek[/b] za gratki :lol:

Dołączamy się do gratek dla pozostałych uczestników wystawy w Nitrze :BIG:

[b]Noelani[/b] bardzo mocno dziękujemy za całokształt :buzi:

Kochani a teraz przechodzę do sedna, bardzo chciałabym zamieścić oceny naszych psiaków z Nitry na naszej stronie internetowej, ale niestety nie wszystko jestem w stanie przetłumaczyć :-? Może ktoś z Was zna słowacki albo w swojej karcie miał podobne stwierdzenie i mogłby nam pomóc?
Zacytuje tutaj oceny obu psiaków w całości (chociaż niektóre słowa nie są mi obce ;) żeby nie podawać wyrwanych z kontekstu słówek:

Aszi: [color=violet][b]"Dobra hlava', kvałitna' kostva, dobry' front, dobre zachlena', vy'borna' w pohybe" [/b][/color] - oczywiście nie wszystko mozna wyraźnie odczytać, więc zastrzegam, że mogą być błędy :(

Asztar: [b][color=blue]"Dobry' forma't, wy'razna' hlava, dobre' ucho, spra'vny fronk, strmśich panvovy'ch koncatin, naprich komu typicky' w pohybe"[/color][/b] - mogłam pomylić "r" z "v", bo wygląda zupełnie tak samo, albo "k" z "h", ale mam nadzieję, że mimo wszystko jakiś sprytny dogomaniak sobie z tym poradzi :wink:

Z góry bardzo dziekuję i pozdrawiam :hand:[/quote]
Hlava = głowa (na pewno!).
kvalitna kostva -= dobra kość
dobry front = dobry front
dobre zachlena - ?
vyborna w pohybe = doskonała w ruchu?
dobry format = dobry format,
strmsich panovvy koncatin - to chyba strome kątowanie(?)
Wiele nie pomogłam, ale zawsze coś...
pzdr.
P.S. wyślijcie mi to na maila; mam zaprzyjaźnioną Czeszkę i Słowaczkę. Może im uda się to przetłumaczyć. A może scan kart ocen?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Chciałabym pochwalic sie naszymi sukcesami na tej wystawie o to i one

Sędzia Andras Korsz H

[color=red]Ch.Pl, Rus Gang-Staff CINDERELLA[/color] [color=blue]miejsce III[/color] :(
[color=red]Ch.Pl. Mississippi Red Kiki Dee [/color] [color=blue]CAC, CACIB, BOB[/color]
[color=red]Ch.PL. ORDIOR Agotha[/color] [color=blue]CAC, RES.CACIB[/color]
[color=red]ORDIOR Creek El Capo[/color] [color=blue]Wybitnie Obiecujący, BEST PUPPY II[/color]

[img]http://img471.imageshack.us/img471/4779/resizeof22929727kv.jpg[/img]
[img]http://img471.imageshack.us/img471/6233/resizeof2292967k5yt.jpg[/img]
[img]http://img369.imageshack.us/img369/306/resizeof2292968k1eo.jpg[/img]
[img]http://img369.imageshack.us/img369/4650/resizeof2292985k0op.jpg[/img]
[img]http://img369.imageshack.us/img369/8500/resizeof2292988k0zo.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...