Jump to content
Dogomania

Ozdóbki na wystawach 2005!


Em-ka

Recommended Posts

  • Replies 511
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aaa to [b]Sonya-Nero[/b] :angel: :angel: widziałam ją w Katowicach ale ja w zasadzie wstydliwa jestem i nie podeszłam,ale w sumie to co miałam podejść i powiedzieć komuś obcemu "cześć jesteś z DGM??"...jeszcze by mnie ktoś po czole postukal :stupid: :megagrin: ale przynajmniej teraz już wiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-k']aaa to [b]Sonya-Nero[/b] :angel: :angel: widziałam ją w Katowicach ale ja w zasadzie wstydliwa jestem i nie podeszłam,ale w sumie to co miałam podejść i powiedzieć komuś obcemu "cześć jesteś z DGM??"...jeszcze by mnie ktoś po czole postukal :stupid: :megagrin: ale przynajmniej teraz już wiem :lol:[/quote]

Droga Aniu -k ja się czuję jakbyśmy wszystkie były spokrewnione. I tak
jest ,jesteśmy jedną dogomaniacką rodziną. A jako przykład powiem Ci
co mnie przyjemnego spotkało na wystawie w Chorzowie. Po zdobyciu
I miejsca na BIS Weteran ktoś podchodzi do mnie rzuca się na szyję , całuje. gratulując mówi tak się cieszę Alutko ! No i poznałysmy się.
I to właśnie jest takie cudowne. :buzi: :calus:


:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

A po czym się poznajemy ? no chyba po pieskach. Pytasz Aniu jak
się nazywa moja yoreczka ? a więc w rodowodzie ma Priscila lavli Lady
a nazywamy Ją Myszka albo M - alutka. Bo faktycznie jest bardzo mała
Miała 7 dkg po urodzeniu. :angel:
Piszesz, że jesteś nieśmiała. Choć z pieskiem to Ci ułatwi nawiązanie
kontaktów. A póżniej to już przejdzie do porządku dziennego. :wink:


:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-k']aaa to [b]Sonya-Nero[/b] :angel: :angel: widziałam ją w Katowicach ale ja w zasadzie wstydliwa jestem i nie podeszłam,ale w sumie to co miałam podejść i powiedzieć komuś obcemu "cześć jesteś z DGM??"...jeszcze by mnie ktoś po czole postukal :stupid: :megagrin: ale przynajmniej teraz już wiem :lol:[/quote]

...szkoda :( , bo miło mi byłoby ciebie poznać :D
Chyba trzeba będzie nosić jakieś oznaczenia Dogomaniactwa :wink: :) .
Mam też ten sam problem :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']Ania no przecież napisałam ci kto to jest :wink:[/quote]
Gosia chodziło mi o to,że niewiem nafdal czy ta osoba jest na forum czy nie,nie jasno się wyraziłam, :oops: :lol: ,bo nazwisko nawet mi nic nie mówi :lol: ,myślałam,że może jest na forum...

[quote name='Sonya-Nero']...szkoda , bo miło mi byłoby ciebie poznać
Chyba trzeba będzie nosić jakieś oznaczenia Dogomaniactwa .
Mam też ten sam problem [/quote]
no to w takim razie niewiem czy cię widziałam,bo nadal niewiem jak wyglądasz :oops: :lol: na tamtej fotce był pies z twojej hodowli i ja przydomek skojarzyłam z twoim loginem i mi wypadło,że to ty stoisz na focie razem ze swoim psem...ehhh...czekam na fotkę :lol:

Link to comment
Share on other sites

no to tak [b]Bibi[/b] nareszcie wiem jak wygląda i to ją widziałam min.in. w grupie poodelków,[b]Sonya-Nero[/b] niestety nie kojarzę ale na fotce ma uroczą [b]Polę[/b] :angel: od razu lżej mi na duszy,ale tą Iwonę od TI-AMO też kojarzę z Katowic,czy ta osoba też jest z forum?? :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karka'][quote name='BiBi'] Tam gdzie ja, tam i Sonya, więc poznasz nas obie :wink: :D[/quote]
a czasami i ja na doczepkę :lol: :lol:[/quote]

A Ty znowu o doczepce :evil: Właśnie, że Ty nie chcesz z nami jeździć, nawet jak nie wystawiasz, a szkoda, bo wiesz, że z nami jest zawsze fajnie :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BiBi'][quote name='Ania-k']uwaga:rzucam się na szyję :evilbat: z piskiem i obłędem w oczach!!![/quote]

To już wiem, kto zaatakował Alutkę :wink: :D [/quote]

no która z was jest taka sama jak ja???przyznać się??bo ja nie znam [b]Alutki[/b] osobiście :cry: :cry:

[quote name='BiBi']A Dereczek jest mało fotogeniczny :wink: :D[/quote]
[b]Karka[/b] widzisz to ??? :o co ty na to ???

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...