Jump to content
Dogomania

Grudniowy Kalingrad :-)


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taki CAC dają wystawy:
- regionalne - CAC jest w każdej klasie i taki CAC daje Championa Rosji + można dostac wniosek na Championa Federacji Rosyjskich; to zupełnie inny tytuł, niż Champion rosji);
- wszechrosyjskie - CAC w każdej klasie i daje on Championa Rosji i na takich wystawach możesz od razu dostać Championa Federacji Rosyjskich, ale pod warunkiem otrzymania jednocześnie tytułu NPwR lub NSwR (podałam polskie odpowiedniki);
- międzynarodowe - CAC w każdej klasie daje Championa, ale jakiego (czy Rosji czy Federacji) jest napisane na ulotkach. W razie co, trzeba dzwonić i się dopytać.

Gdyby na ulotce reklamowej nie było napisane, jakiej rangi jest to wystawa - dzwonić do nich i pytać. Innej rady nie ma:))
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Bardotka']Witam,
Czy ma ktoś może plan Kaliningradu, albo jeszcze lepiej, wie gdzie takowy w W-wie można dostać???????????????
Pozdrawiam,[/quote]
Przykro mi. Ale mimo kilkakrotnego pojego pobytu w Kalinku, nie mam planu tego miasta. U mnie to "Koniec języka za przewodnika" i jakoś nie narzekam. :)
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Hejki, No to jesteśmy back:))) Mojej Bardotce udało się dołączyć do zbiorów kolejny championat!!!:laola: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Asiaczek - bardzo proszę - basiaczek był jeden:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]СТРОНГ СТАЙЛ УГАДУГУ[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś życzenia bardzo proszę - nie obiecuję, że będę pisała w ciągu dnia ale wieczorkiem nadrobię zaległości:))):santagri: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiam,[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...