Jump to content
Dogomania

jest jusz 8 miesiecy na proplanie i niechce jesc ..!?


a-38

Recommended Posts

muj pies [bokser 2 lata] jadl ostatnio proplan purina ,kilka miesiecy i niechce jusz jesc jej , jak mu pomieszam z czyms np..gotowanym to je konczy sie mi jusz worek , i musze sie zastanowic co mu kupic ?, jaka karme proplana mam od chodowcy za dobra cene 15 kg za 150 zl ...!
ostatnio bardzo podupadlem na zdrowiu z powodu choroby dlugo trwalej !,i skonczyly mi sie fundusze narazie ! gotowane dlugo nie moge mu podawac bo bedzie mial sesacje zoladkowe ! przerabialem jusz to , i dlatego karma sprawdzila sie super ale proplanu jusz nie chce i szkoda go meczyc ! widzialem kilka karm w sklepie arion czy dog chow ? karme kupowalem ze znajoma ale ona jusz tesz nie kupi bo jej psiak tesz niechce i ma jakies uczulenie poniej czerwone wypryski w uszach itp...
czy moze ktos mi poradzic jaka karme kupic psiakowi ale na wage bo sam worka nie kupie i dlatego na wage w sklepie a unas jest bardzo maly wybur i w sasiednim miescietesz nie lepszy ale cos musze wybrac ?!
belkando to wogule odpada niechce jesc i chudnie po nim ?
prosze o jkaie s namiary i rade .....!piotrek......

Link to comment
Share on other sites

Są już topiki o każdej marce karmy, poczytaj. I tak musisz sam sprawdzić, co będzie służyło Twojemu psu. To, że inny pies lubi karmę, albo że ma po niej wypryski nie oznacza, że Twój zareaguje tak samo... 8)


Jakbyś mógł pisać zgodnie z polską ortografią, to znacznie przyjemniej czytałoby się Twoje posty i byłyby bardziej zrozumiałe... :roll:

Link to comment
Share on other sites

fakt nawaliłem sporo byków , sorki , bo szybciej się pisało , przepraszam !! ale chodzi mi o tańsze karmy !! o lepszych jest sporo a o tych z dolnej pułki nic konkretnego ,fakt trzeba samemu wyprubować
każdą karme na psiaku osobno !! ale przecierz nie wszyscy karmią royalem czy proplanem ....!a jak coś napiszą o jkiejś taniej to się z nich nabijamy ! a to nic dobrego , nie wiadomo co kogo spotka w życiu ! mi chodzi o to na jaką karme tańszą warto zwrócić uwage areszte poszukam sobie na forum !

Link to comment
Share on other sites

Z tańszych karm, w miarę dobrych (są wśród nich lepsze i gorsze oczywiście) na pewno były omawiane na forum i przez niektórych dogomaniaków są stosowane z powodzeniem: Acana, Arion, Purina Dog Chow, Belcando, Bento Kronen, Bosch, Bewi Dog, Nutra Nuggets...
Pewnie jeszcze jakieś, ale w tej chwili nie przychodzi mi nic więcej do głowy 8)

Żeby mieć orientację i porównanie cen, najlepiej zajrzyj do jakiegoś porządnego sklepu internetowego, będziesz wiedział na co mozesz liczyć w zwykłym sklepie (linki do sklepów z karmami znajdziesz w Linkowni).
Powodzenia 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...