Jump to content
Dogomania

championaty


effa

Recommended Posts

Czy ktos z was moglby mi napisac jak w niektorych krajach robi sie championaty. Cos w stylu:
-Polska 3xCAC w tym jeden z miedzynarodowej lub klubowej
-Rosja - jezeli ma Ch.Pl to wystarczy 1CAC
od jakiegos czasu planuje jakie wystawy zagraniczne wpisac do kalendarza i przyznam ze pogubilam sie juz w tym ktore zaliczyc jako wazniejsze a ktore zostawic na pozniej...
Moze pomozecie =)
i jeszcze jedno. Moze wiecie na ktorych wystawach w danym kraju zdobywa sie zwycieztwo tego kraju... ufff ale nagmatwalam chyba
Ja jezdze z presa (dogo canario) Kingo.

Pozdrawiam :P
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Tylko Luxemburg to nas chyba nie chce przez kopiowane uszy :-?
Mnie np. interesuje Ukraina, Litwa, Lotwa, Estonia, Romunia, Slowacja, Bialorus, Wegry, Austria. No zaraz sobie poszukam ;)

[size=2](sorki za literowki!)[/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='effa']Tylko Luxemburg to nas chyba nie chce przez kopiowane uszy :-?
Mnie np. interesuje Ukraina, Litwa, Lotwa, Estonia, Romunia, Slowacja, Bialorus, Wegry, Austria. No zaraz sobie poszukam ;)

[size=2](sorki za literowki!)[/size][/quote]

A Arad jak masz zgloszone na dwa dni i w drugi dzien dostaniesz CACIBA masz CH Rumunii :wink: Słowacja - standardowo podobnie Czechy Białoruś ze wzgledow politycznych czasowo odradzam :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

No to Bialorus wykreslam z kalendarza ;) Od poczatku 2006 ruszam na Rosje, Litwe i Estonie... mysle ze wtedy skonczymy championat Polski i warto by sie tam wybrac. A do Arad jade :) Tylko jeszcze nie wiem za co i czym ale jade :) Ide chyba sobie miejscowego totolotka puscic...

Link to comment
Share on other sites

to skladam sie na kupon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

znajomi byli na Litwie i mowili ze poza polowaniem policji/milicji na zagraniczne samochody ( mandat nie wiadomo za co ale 10 dolcow musi byc :lol: ) bylo bardzo sympatycznie :D
Mnie kusi co roku Kaliningrad - wystawa miedzynarodowa a psow mniej niz na naszych krajowych :D 500-600 psow to dobry wynik :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...