Jump to content
Dogomania

bąble roznej wielkosci? co to?


bartek_yo

Recommended Posts

Skoro nie drapie to spokojnie poczekaj do rana, zobaczysz co się z tego wykluje (stawiam, ze do rana zniknie :kciuki: ).

Gdyby drapała to trzeba by coś wymyślić, zeby jej ulżyć, a tak- lepiej oszczędzić jej leków, dopóki nie są konieczne.

Acha, zimne możesz przyłożyć na chwilę (jak ja puchnę od komarów to zawsze lód przykładam i pomaga) 8)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, ja mysle, ze skoro minelo juz tyle czasu i nic zlego sie nie stalo to bedzie ok. Moja Sagunia najpierw dostaje babli, potem puchnie, a potem zaczyna sie dusic, ale to wszystko trwa niecala godzine. A w Waszym przypadku minelo juz troche wiecej, prawda??
No i napisales, ze mniejsze zaczynaja juz znikac. Nie martw sie, wszystko bedzie dobrze.
A na przyszlosc miej zawsze w domu wapno, czy to w tabletkach musujacych, czy w syropie.... tak na wszelki wypadek.
TRzymam kciuki za spokojna noc. :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

a nie masz fenistilu, oxycortu? to wyglada na jakas alergie szczegolnie, ze bable sa na przedniej czesci ciala-przechodzila przez jakis cholerne chaszcze. moze pokrzywa albo jakies kwitnace trawy. moj pies np. ma krosty w uszach i na klacie od klosow zboza. piszesz, ze mniejsze poschodzily-to bardzo dobrze.

Link to comment
Share on other sites

to super. ciesze sie bardzo bo to strasznie kochana mordka. moj pies nie znosi calcium, wiec w razie potrzeby wtlaczam mu strzykawka, bo powinno sie to wypic jak musuje, a psy czesto nie lubia babelkow.
moze zaopatrz sie tez w fenistil. swietnie zapobiega pieczeniu i swedzeniu w przypadku uczulenia czy ogryzienia owadow

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz wróciłam i trochę po czasie, ale odpiszę :)

Mój piesu miał takie bąbelki różne jak wpadł w pokrzywy. Też go to nie bolało, nie drapał, większy problem z tym robiłam ja, niż pies. Zeszło samo, gdyby nie moja panika, piesu by nic nie zauważył :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...