Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='malawaszka'][quote name='asher']Ze o saymowych, to ja się orientować 8) Ale ja pytać o szczegóły 8)[/quote]

hahha to chyba musisłabyś się przekopać przez Szpilkową :lol: ja też nie wiem jakie placki bo nie daję rady za nimi nadążyć :lol:[/quote]Waszeczko pyszne placuszki :lol: Sayma wysyła na priva ,znaczy się przepisik nie placki :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hahha to chyba musisłabyś się przekopać przez Szpilkową :lol: ja też nie wiem jakie placki bo nie daję rady za nimi nadążyć :lol:[/quote]
Niemożliwe to :shake: Jestem na 109 stronie i nie nadążam :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='malawaszka']hahha to chyba musisłabyś się przekopać przez Szpilkową :lol: ja też nie wiem jakie placki bo nie daję rady za nimi nadążyć :lol:[/quote]
Niemożliwe to :shake: Jestem na 109 stronie i nie nadążam :shake:[/quote]sayma na priva wysyła :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='malawaszka']hahha to chyba musisłabyś się przekopać przez Szpilkową :lol: ja też nie wiem jakie placki bo nie daję rady za nimi nadążyć :lol:[/quote]
Niemożliwe to :shake: Jestem na 109 stronie i nie nadążam :shake:[/quote]

eheheheheh bidulko to my poczekamy na Ciebie

OGLASZAM ZAWIESZENIE SZPILKOWEGO DOBRA COBY ASHER NAS DOGONILA

kto za oczywiscie ja 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='asher'][quote name='malawaszka']hahha to chyba musisłabyś się przekopać przez Szpilkową :lol: ja też nie wiem jakie placki bo nie daję rady za nimi nadążyć :lol:[/quote]
Niemożliwe to :shake: Jestem na 109 stronie i nie nadążam :shake:[/quote]

eheheheheh bidulko to my poczekamy na Ciebie

OGLASZAM ZAWIESZENIE SZPILKOWEGO DOBRA COBY ASHER NAS DOGONILA

kto za oczywiscie ja 8)[/quote]to lepiej czytać do tyłu , będzie prędzej :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='daga10011']nawet jak ktos zacznie od tylu,to i tak jak dojdzie do poczatku to bedzie znowu musial nadrabiac :evilbat:[/quote]i tu tkwi cały urok tego czytania :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

spoko niedlugo wsadza mnie za kratki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='daga10011']:evilbat: :evil: :wink:[/quote]

no wez Daga bo nie wytrzymama normalnie :D[/quote]a czego nie wytrzymasz , bo nie w temacie jestem :roll:[/quote]

tego jak do twarzy Dadze ze Zlosliwoscia ;)

slodziak jest i tyle jak sie piekli ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Agga'][quote name='Alicjarydzewska']Jak to gdzie :o OZZY za zajączka robił w święta :wink:[/quote]


a mnie się zdaje, że go do konta pańcia postawiła :roll: :wink:[/quote]Agguś tam nie ma kąteczka :D /za kwiatkami stały ciacha :wink: /[/quote]

aha on ich łądnie pilnował... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam dziś płytkę z fotkami z 5.12.2004 tzn Ozzy miał wtedy 3,5 miesiąca :baby:
[img]http://img100.imageshack.us/img100/4818/512gryzealke3hf.jpg[/img]
gryze Alkę
[img]http://img100.imageshack.us/img100/1116/512oczka347pi2612wx.jpg[/img]
świecą mi po oczach
[img]http://img100.imageshack.us/img100/2161/512zjurandem5zs.jpg[/img]
z moim Jurandzikiem
[img]http://img100.imageshack.us/img100/8803/512zmarcinem8rk.jpg[/img]
z moim kolegą Marcinem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...