Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='Ali26762']Aaaaaaaaaaa, [B]Wind[/B]!

Zaryzykujesz podrapanie Majuta ode mnie i wymizianie koło uszka?

;)[/QUOTE]

No jasne :multi: Musze tylko Majuta odnalezc w naszym przepastnym lozku ... gdzies tam sni dziecko, razem ze swoim panciem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No tak, dziewczyny wszystkie gadu,gadu....a kawy nie ma komu zrobić, pozdrawiam i zapraszam na kawę.....:multi: :multi: :multi:
[B]Wind [/B], a świeżutkie bułeczki ......z boczkiem lub pasztetową.......albo ze swojskim smalcem.........pychota. A ile energii przysporzy.:multi: :lol: ;)
[B]Wojtek [/B]dobrze kombinował:evil_lol:

Przyjemnego dnia i zabawowego pełnego wrażeń wekeendu :multi: :multi: :multi:;) ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos'][B]Wind [/B], a świeżutkie bułeczki ......z boczkiem lub pasztetową.......albo ze swojskim smalcem.........pychota. A ile energii przysporzy.:multi: :lol: ;)
[B]Wojtek [/B]dobrze kombinował:evil_lol:

[/QUOTE]

Tiaaaa ... jak pomysle o zgubnym wplywie takich frykasow to .... :placz:

Najpyszniejszy smalczyk, robi nasza kolezanka z Klubu agility Marta :-) Na kazdych zawodach pojawia sie wielki kamionkowy gar tego przysmaku, oraz kilka bochenkow czesto cieplego chlebka :cool3: Ci, ktorzy byli u nas na zawodach znaja ten niebianski smak .... mniammmm ... Druga klubowa potrawa jest salatka m.in. z kukurydzy, sera i solidnej dawki czosnku :p Wszyscy po tym zioniemy niebywale, wykanczajac konkurencje w przyslowiowych dolkach startowych :evil_lol:

No nic ... to se ide pofitnessowac :multi:

Milego dzionka :-)

W.

Link to comment
Share on other sites

Odebralam dzis rano Top Doga... zobacze jak bedzie sie spisywal...

Do Poznania przyjezdzam juz w srode... :cool3: Nie moge sie doczekac!
Oj [B]Ela [/B]... ale ploty nas czekaja... :multi:

[B]Wind:[/B] Buziaki dla Ciebie i Mareczka, mizianka dla Majutka! Juz wieki sie z Toba nie widzialam... a mieszkamy w jednym miescie... :-(

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witam[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Po kilku nieudanych próbach i przy znacznej pomocy Ibolya udało mi się końcu zarejestrować na Dogomanii.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mam na imię Anna i jestem szczęśliwa posiadaczka walijskiego 3,5 letniego „ chłopca” o imieniu Trufle.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Heyka :)

Witaj [B]aanna[/B] w naszym zakręconym, czarno - rudym gronie :multi:
Widzę, że w końcu udało Ci się, po wielkich bojach, trafić na Dogo :) Super :)
Czuj się tu u siebie :multi:

Trufelka oglądałam już wcześniej, [B]Ibolya[/B] mi dała namiary - super chłopak :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aanna'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witam[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Po kilku nieudanych próbach i przy znacznej pomocy Ibolya udało mi się końcu zarejestrować na Dogomanii.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mam na imię Anna i jestem szczęśliwa posiadaczka walijskiego 3,5 letniego „ chłopca” o imieniu Trufle.[/SIZE][/FONT][/quote]
[COLOR=blue]Witaj [B]aanna[/B] nareszcie Ci się udało :multi: :multi: :multi: pisz jak najczęściej.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...