Jump to content
Dogomania

Spacery


Nale

Recommended Posts

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ponieważ Madja się nie odzywa, to ja proponuje taki wariant:
[b]Ja melduję się o godz. 8.00 na Pl. Wilsona,
Agabass mnie zabiera na Forty
Baskomaniak czeka do godz. 9.00 na info od Madja. Gdy jej nie będzie - jeśli nadal będzie chciał - przyjeżdża do nas na Forty.[/b]
Co Wy na to?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ponieważ Madja się nie odzywa, to ja proponuje taki wariant:
[b]Ja melduję się o godz. 8.00 na Pl. Wilsona,
Agabass mnie zabiera na Forty
Baskomaniak czeka do godz. 9.00 na info od Madja. Gdy jej nie będzie - jeśli nadal będzie chciał - przyjeżdża do nas na Forty.[/b]
Co Wy na to?
pzdr.[/quote]

my przyjedziemy z Draka autem kolo 9
bedziemy Was szukac
czy Aga masz komore i mozesz mi podac na priva nr tel w razie czego abysmy mogli sie odnalezc na spacerze?
i jestesmy do tylu z cwiczeniami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nale']no to jak wszystktko juz umowione i cacy to mozecie mi powiedziec kiedy bedziecie na fortach? wczesniej niz Madja czy tak samo? bo nie wiem jak mam sie poajwic.
pozdrawiam
Michal[/quote]
Hej, Nale. Agabass + ja będziemy już o 8.00. Madja z Ulą dojadą później (ale nie znam konkretnej godziny). Cieszę się, że i Tobie uda się dotrzeć na to spotkanie.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Spacerek się odbył rewelacja. Psy pięknie szalały, a właściele cykali i cykali. Czas zleciał szybko no teraz to będzie dopiero co wspominać. A i moje czarne stopy. Nie zdąrzyłam podjechać do domu tylko odrazu do lekarza i wiecie co patrzyli na mnie jak na brudasa jak bym w kopalni węgiel przesypywała, a ja co na badania. Kicha, ale jakoś przeżyłam.
Do następnego spacerku.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[b]Agabass[/b] - nie przejmuj się czarnymi stopami; ja te byłam jeszcze w cukierni (odebra słodką nagrodę na jutrzejszą wystawę w Chorzowie), potem na spacerze z resztą psiaków, a jeszcze pózniej - w sklepie. I jakoś to wszystko przeżyłam. Inni też :D

[b]Nale[/b] - ja jutro nie mogę - wystawa w Chorzowie.

[b]Basenji[/b] - zdjęć jest tyle (były 4 osoby z aparatami, w tym Madja z TŻ i z baaardzo profesjonalnym aparatem!), że przez cały tydzień Agabass będzie miała do czego układać tekściki. Ociupinkę cierpliwości.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...