Jump to content
Dogomania

Bella nasza największa miłość


Bella11

Recommended Posts

  • Replies 774
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byliśmy dzisiaj u Ciebie Skarbie na działce , kwiatki nieco przywiędły cóż to już jesień ale jutro kupię i posadzę coś nowego . Tak ciężko teraz coś posadzić na tym miejscu bo wiem że ty tam jesteś , i bez płaczu się nie obejdzie , te łzy to jakoś same tak cisną mi się do oczów .

Link to comment
Share on other sites

Masz rację Jolu są dni że sobie nie radzę z tęsknotą za Bellą to są dni dla mn :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :( :( ie najtrudniejsze ja również mam pocieszanakę w postaci małego Julka ale tęsknota za Bellą jest nie do zniesienia tak bardzo mi Jej brak .Tak bardzo tęsknię za TOBĄ Cineczko

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj znów odwiedziliśmy ciebie Skarbie na działce posadziłam ci nowe kwiatki chryzantemy chcę zeby to miejsce wyglądało ładnie bo Ty na to zasłużyłaś byłaś dla nas najważniejsza przez te 11 lat dałaś nam tyle radości i szczęścia a teraz jest wielka tęsknota i żal że tak krótko było nam dane się sobą nacieszyć :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzisiaj mija 4 miesiąc bez naszej Belli minęło lato pierwsze od 11 lat bez Ciebie , takie inne smutne i pełne tęsknoty ,chyba nigdy nie było w naszym domu tyle smutku . Wiosna upłyneła nam na walce z Twoją chorobą /przegraną / a w czerwcu zostawiłaś nas odeszłaś a my tak bardzo Beluniu Cię KOCHAMY I TĘSKNIMY !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam dziś temat na weterynarii o walce Waszej z chorobą Belli.
Przypomniałam sobie chwile co przeżywaliśmy po śmierci naszej ukochanej Tigruni-jest na moim avatharku.Smutek i ból był niewyobrażalny.Myślałam,że serce mi pęknie.
Od tamtego czasu minął juz ponad rok,a ja nadal gdy spojrzę na mój avatharek płaczę.Tak jak dziś kiedy przeczytałam Waszą historię.
Od roku mieszkają z nami kolejne pieski-w tym nasza ukochana rasa-wilczarz-jak Tigrunia.Wierz mi,że kolejny piesek pomaga sie pozbierać...Nam pomógł-nie wyobrażam sobie bez tych ogonków naszych dni :)

['] ['] dla naszych piesków

Link to comment
Share on other sites

W naszym domu również pojawił się piesio , zupełnie inny od Belli mały kudłaty Julek , ciągle Go szukam jest taki mały i grzeczny , Bella była widoczna cały czas to duża psinka , wszędzie jej było pełno wszystkim się interesowała / w czasie remontu łazienki dosłownie cały czas siedziała tam pilnując pana który kładł kafelki / to ona musiała wszystko sprawdzić i dopilnować taka była do końca pomimo choroby to nasza druga Pani Domu . Bardzo mi jej brak , tej spontaniczności ciekawości świata , poprostu brak mi BELLI !!!!!

Link to comment
Share on other sites

I znów wspominamy i smutno nam :(
I chyba jesteśmy zbyt zachłanni z tą naszą miłością , bo chciało by się mieć wszystkich obok siebie aby nie odchodzili , ale widocznie ktoś też zapragnął posmakować tej miłości .Jak trudno się z tym odejściem pogodzić .Bella , mija 15 miesiąc ja nadal tęsknię tak jak ty , nam to chyba nigdy nie przejdzie :(
Dziś płaczę ,jakoś strasznie mi źle :cry:

Link to comment
Share on other sites

Odwiedziłam Cię Belciku na działce jeszcze kwitną dla Ciebie kwiatki ale to już póżna jesień niedługo nie będzie tak ładnie . Nic się nie martw wiosną posadzę Ci nowe jeszcze piękniejsze . Dziękuję w imieniu Belli i moim za swieczkę . Alu wielkie dzięki za pamięć !!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Belciku byłam dziś z Julkiem u Twojego lekarza , pan doktor wspominał Ciebie Kochanie i znów powróciły wspomienia i to te najgorsze , wizyty, zastrzyki, lekarstwa i to wszystko co przechodziliśmy razem . Jak bardzo to boli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wczoraj Belciku postawiłam Ci pomniczek wirtualny masz 12 kwaterę jest tam Atos , Harley i wiele innych piesiów które poznałam na dogomanii . Mam dla ciebie jeszcze jedną wiadomość od dzisiaj w naszym domu oprócz Julka jest Biedronka pani Marysi właśnie ta Biedrona którą tak nie lubiałaś a ona się Ciebie panicznie bała , będzie u nas cały miesiąc bo jej pani poleciała na Florydę . Julek ją totalnie olał powąchał ją i poszedł spać śmiejemy się że z Tobą by nie poszło by tak łatwo . Skarbeczku pomimo że życie toczy się dalej już nigdy nie będzie tak jak byłaś z nami tak bardzo Ciebie brakuje w każdej sytuacji zastanawiam się jak by to było gdybyś była z nami . I jak trudno żyć bez Twojej kochanej mordki .

Link to comment
Share on other sites

Już od wczoraj ciągle myślę o Tobie Belciku , dzisiaj mija 5 mesiąc bez Ciebie i choć wydawać by się mogło że czas leczy rany w moim przypadku to chyba nie jest możliwe , wciąż tak samo tęsknię za Tobą i tak bardzo kocham nic i nikt mi Ciebie nie zastąpi byłaś Tą Jedyną , Najukochańszą i wiem że nigdy to się nie zmieni . Beluś tak bardzo chcę żebyś przyśniła się mi , chcę Cię zobaczyć przytulić tak mi tego brakuje , Chcę w to wiedzieć że tam gdzie teraz jesteś TM jest Ci dobrze . KOCHAM CIĘ CINECZKO-------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Belciku dzisiaj w tym szczególnym dniu mija dokładnie pół roku bez Ciebie . Już od wczoraj ciągle myślę o Tobie , pierwsze Święta bez Ciebie napewno inne to Ty siedziałaś pod choinką i pilnowałaś prezentów nie można było wcześniej powiedzieć że jest prezent dla Ciebie bo zdarzyło się że wtedy przed czasem rozpakowałaś wszystkie ,dlatego bardzo uważaliśmy żeby nie powiedzieć za wcześniej że jest też coś dla Ciebie .Bądż szczęśliwa KOCHANIE I GRZECZNA może w tym szczególnym dniu wreście mi się przyśnisz . SPOKOJNYCH ŚWIĄT KOCHANIE :santagri: :santagri: :santagri: :santagri: :santagri: :santagri: :santagri: :santagri: :santagri: :santagri: :santagri:

Link to comment
Share on other sites

Och - skad my znamy te zwyczaje - Atos tez zawsze sprawdzal co jest pod choinka i zawsze swietnie wiedzial, ktory prezent jest dla Niego!
Ona jest szczesliwa i tam wysoko pewnie ...bardzo niegrzeczna.... niech wiec szaleje Twoja Bellunia, Ty nie widzisz.... wiec niech dziwczyna sobie nie zaluje! Razem z moim Atosem, ktory tez do aniolow nie nalezal, i innymi psiakami.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

No nareście mogę do Ciebie Belciku napisać nie było mnie od grudnia więc nie wiem od czego zacząć może na początek że choć nie pisałam do Ciebie ale nie było dnia żebym o Tobie Skarbie nie myślała i tak bardzo za Tobą tęsknię ,dlaczego nie chcesz mi się przyśnić tak bardzo chcę Cię zobaczyć kiedy spełni się moje marzenie . Bardzo się cieszę że już mogę do Ciebie napisać tak bardzo mi tego brakowało :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...