Jump to content
Dogomania

OLIWKA_zamieszkała w nowym domu!Serdecznie dziękuję za pomoc wszystkim cioteczkom!


Paulina_mickey

Recommended Posts

Tak jak myslalam... nie zdarzylam z klinika :angryy: no ale bylam u niej, widziala i rozmawialam z nia.

Oliwka akceptuje beate, wychodzi do niej i macha ogonem. coz, Beata daje jej zarcie, wiec ma "chody". Mnie taki przywilej niestety nie spotkal. Jak podeszlam do kojca uciekla do budy i juz z niej nie wyszla. Chciala, bardzo chciala ale nie dalo rady. Smakolyki tez nie pomogly! Mimo strachu merdala ogonem. oliwka potrzebuje jeszcze tygodnia, dwoch i bedzie ok. Jak na razie mam zdjecia ale z budy, brzydkie.

W przyszlym tygodniu moze uda mi sie pojechac z nia do weta chociazby na USG. Czy oprocz mnie kest ktos jeszcze z Warszawy/okolic kto moglby mi pomoc w ogarnianiiu psiakow w hotelach w okolicach w Warszawie? bede wdzieczna...


Powiem Wam cos w sekrecie. Hotel Beaty powinien dostac etykiete najpiekniejszego hotelu w Polsce. Wyobrazacie sobie 5 benkow (no, teraz 4ry) w jednym miejscu???? widok PRZEPIEKNY!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Madallena']
Powiem Wam cos w sekrecie. Hotel Beaty powinien dostac etykiete najpiekniejszego hotelu w Polsce. Wyobrazacie sobie 5 benkow (no, teraz 4ry) w jednym miejscu???? widok PRZEPIEKNY![/QUOTE]



chciałabym żeby tak moj domek wyglądał ... dlatego w daaaaleeeekiej przyszłości naszykujecie mi takie 4 , no może 5 najbardziej zabiedzone bernardynie biedy:cool3::cool3: ... ale do czasu aż zarobie na wille z basenem i 4 bernardynami jeszcze daleka droga niestety :-(...

wracając do Oliwki .... ja poproszę zdjęcia ;) co z tego że brzydkie i w budzie ... ważne że na nich bezpieczna Oliwka ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej, mamy nowe wpłaty od:

Marudy666 - 30 zł
BasiD - 30 zł (wpłata grudniowa)

Zrobię ogólne zestawienie bilansu do wstawienia w pierwszy post, bo wydaliśmy w międzyczasie 99 zł na karmę.

Przy okazji - dziewczyny, kiedy trzeba zapłacić za hotelik? Jakby co, nie widzę problemu, żebym bezpośrednio z Beatą to ustaliła - jak chcecie :-)

Czekam z niecierpliwością na zdjęcia małej :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gos']Hej, mamy nowe wpłaty od:

Marudy666 - 30 zł
BasiD - 30 zł (wpłata grudniowa)

Zrobię ogólne zestawienie bilansu do wstawienia w pierwszy post, bo wydaliśmy w międzyczasie 99 zł na karmę.

Przy okazji - dziewczyny, kiedy trzeba zapłacić za hotelik? Jakby co, nie widzę problemu, żebym bezpośrednio z Beatą to ustaliła - jak chcecie :-)

Czekam z niecierpliwością na zdjęcia małej :-)[/QUOTE]


Gos. pilnie skontaktuj się z Zuzlikową jak wejdziesz na dogo !!!

Link to comment
Share on other sites

...mam ogromne trudności z wchodzeniem na dogo- raz mi się uda...dziesięć nie...:-(


...ale dość buczenia...:mad:...dogo świruje,ale dość o tym...
[B]Gos, skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie...[/B]podeślę Ci nr Beaty i dogadacie wszystko-odnośnie płatności oraz ew.karmy(Beata dziś dostała,ale...no,właśnie,sa jakieś wątpliwości:oops:).

Link to comment
Share on other sites

Hej, tu gos. Nie jestem w stanie zalogować się na moje konto. Póki co korzystam z tego - zastępczego.
Dzwoniła do mnie zuzlikowa, dzięki temu ja rozmawiałam z Beatą.
Dostałam konto, robię wpłatę za pierwszy miesiąc hotelowania.
Karma jeszcze nie dojechała, będę to wyjaśniać ze sklepem internetowym - na razie próbowałam się dodzwonić, ale nie odbierają.

Muszę jeszcze na spokojnie ogarnąć finanse, bo zeszły nowe wpłaty, ale muszę wyśledzić czy to małej, czy bazarkowe.
O ile dogo będzie mi działało (nawet na zastępcze konto udaje mi się wbić raz na kilka razy), to wrzucę zestawienie dziś w nocy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...