Jump to content
Dogomania

Chora psina-Padaczka


koziol931

Recommended Posts

Witam! moja shihtzunia ma ponad 2 lata w marcu miała szczeniaki(5, wszystkie już ją przerosły), po jej ciąży(a włąściwie po oddaniu dzieci) zaczęła chorować czyli:
- wydrapuje sobie okropną rankę na szyi, co weterynarz to inna diagnoza(a po te psy tak mają, a bo to infekcja(zastrzyki które naprade nic nie dają), albo, że z tęsknoty) raz nam się udało ją wyleczyć jak oddaliśm ją d dziadków i dziadek siedział z nią cały dzień i nie było opcji aby się podrapała.(niestety u nas siedzi w domu sama jakieś 3 godziny)jak sobię z tym poradzić?
- raz na jakiś czas dostaje dziwnych ataków, wywraca się na plecki, strasznie piszczy tak jak by ją paraliżuje, i się wypróżnia, weterynarz stwierdził, że to padaczka. Będzie to jej się pogłębiało? a może to nie padaczka?

Aktualnie karmimy ją zwykłym frolikiem, dostawała eukanubę i royala ale nic nie pomagało...

Proszę o szybką odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

mojej kolezanki psiak mial padaczke-dostawal leki i bylo ok
poszukac dobrego weta,zrobic wyniki krwi i moczu i nie wiem co jeszcze ebyloby potrzebne.skoro sie drapie na szyjce-kolnierz,zeby nie rozdapywac tej ranki na nowo.
nie mam pojecie czy to moze byc skutek uboczny ciazy.
poszukac dobrego i zetelnego weta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...