Jump to content
Dogomania

POMOCY!!, do stycznia sunie z Jastrzebia Z. musza znależc domki!!! :(((


wilczek007

Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurczę, bo nie działają wyszukiwarki i jak ktoś nie zapisze jaki wątek zrobił to go nikt nie znajdzie w tym tłoku na dogo. Kiedyś to se weszłam w pokaż posty użytkownika i wiedziałam jakie wątki założyłyście albo jakie odwiedzacie, a teraz kicha.

Link to comment
Share on other sites

Biedactwa!

[B]Tworzy się wątek proszę o sugestie, propozycje, info o wątkach które przeoczyłam ;)[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13364594#post13364594"][B]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13364594#post13364594[/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nam trudno ogarnac wiele spraw. Nie stoi za nami zadna fundacja czy stowarzyszenie. Jestesmy trzy nawiedzone kobity. Funduszy brak, chyba ze zebranina, bazarki etc. Pomagac chcemy i musimy. I jeszcze borykamy sie z niechecia lub obojetnoscia i takze pazernoscia tutejszych ludzi. Kto wtajemniczony ten wie.;-) Kto chce sie dowiedziec to na PW. Goni nas czas - stan psiakow i zblizajacy sie przetarg na prowadzenie schroniska.Ale psiaki cierpia i trzeba pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Nam trudno ogarnac wiele spraw. Nie stoi za nami zadna fundacja czy stowarzyszenie. Jestesmy trzy nawiedzone kobity. Funduszy brak, chyba ze zebranina, bazarki etc. Pomagac chcemy i musimy. I jeszcze borykamy sie z niechecia lub obojetnoscia i takze pazernoscia tutejszych ludzi. Kto wtajemniczony ten wie.;-) Kto chce sie dowiedziec to na PW. Goni nas czas - stan psiakow i zblizajacy sie przetarg na prowadzenie schroniska.Ale psiaki cierpia i trzeba pomoc.[/QUOTE]

bedziemy cytowac monike...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...