Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='Agula99']Fajny ten nowy banerek z naszymi psiakami, a jak to się robi, żeby on był razem z moimi postami?? Niestety nie potrafię tego zrobić, a bratanka nie ma i nie ma mnie kto oświecić!! ;)[/QUOTE]
Robisz tak - najeżdżasz myszą na banerek, klikasz i przeciągasz - banerek się zaniebieszczy. Wtedy klikasz prawym przyciskiem myszy - otwiera się okienko, masz tam różne rzeczy, między innymi "kopiuj". Klikasz ( lewym) na kopiuj.
teraz wchodzisz w "ustawienia" - na samej górze strony, w niebieskim pasku.
Wybierasz "edytuj sygnaturę". Jak się otworzy okienko - ustawiasz w nim kursor, klikasz prawy przycisk myszy i dajesz "wklej". A potem "zapisz sygnaturę" I już.
Czujesz się oświecona?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Kolusia i cała reszta znów wyspacerowane, miałam dwie małe pomocnice, które wyprowadziły ze mną Kaję, Blondi, Atosa i Pako, po drodze jedna opowiadała przez drugą co jak i kiedy, mają pieska i śpi z nimi w łóżku, oraz masę innych rzeczy, także nie nudziłam się ani chwili, a psiaki też były zadowolone!! :)[/QUOTE]

Fajnie, że mialaś towarzystwo. :lol:To te same dziewczynki. które raz już były?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dziewczyny jest taki wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/214318-Dom-dla-psiego-anioła!!-małopolska[/url]
Zajrzyjcie. Myslalam o Colusi. Moze by sie nadawała? Cowy na to?

Niestety na razie nie ma innych wątkow gdzie mozna by wstawić Boguchwalskie psiaki.

Jest poszukiwana mala kudlata ale musi lubić koty. Z wyglądu kaja bylaby do idealna ale co do reszty to nie wiem :shake:.[/QUOTE]


Beciu tam gdzie jest link szukaja dużej, lagodnej suki lubiącej psy, koty, dzieci. Zajrzyj tam prosze.

A mala kudlata to inny wątek. Nie wklejalam go tu bo wiem że Kaji raczej nie mozna polecić.

Widocznie niezbyt jasno to wszystko napisałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Nasza Kolka spokojna, miła, urocza, głaskać i tulić się lubi, ale jaka jest do kotów hmm tego to nikt chyba nie wie ;)[/QUOTE]

Brutusowi udało się znaleźć dom bez sprawdzania na koty. A zaglądałas Agulu na ten wątek, gdzie myślałam włożyć Colusię?
oni tam co prawda już jakieś psy sobie upatrzyli ale Colusia taka fajna, a wątek otwarty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Tak zaglądałam, próbować zawsze można!! A ja muszę wreszcie stąd iść , bo za dużo czasu tu spędzam, a czas ucieka, ciąg dalszy jutro :)[/QUOTE]

To samo mialam napisać. Dziś strasznie dużo czasu spędzilam przy komputerze przez bazarek Viki. Chcialam go pomóc podnosić i jeszcze trochę rozreklamować. To też juz kończę :bye:

Link to comment
Share on other sites

Mam jescze jedno pytanie, może ktoś mi wytłumaczy. Banerek mam, ok, ale co z tego kiedy jak się na niego kliknie to nie otwiera się strona naszego przytuliska i nawet jak zaglądam na inny wątek, a ktoś by chciał zaglądnąć do nas to nie da rady!! No i znowu mam problem! Florentynko, noo jak to się robi??? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...