Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

Dziewczyny, mam prośbę o zaglosowanie na mamę missieek w ankiecie Dogomanii na kandydata do Krakvetu. Ona ma pod opieką mnóstwo zwierząt uratowanych z pseudoschroniska w Olkuszu.
Link w moim podpisie. Glosowanie do godz. 17.00; 16-tego wrzesnia.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/URL]

Edited by barb
wklejenie linku
Link to comment
Share on other sites

[B]Chciałam bardzo podziękować [COLOR=#b22222]Justynie B.[/COLOR] za sklepu NIKA ZOO ,,Nowy Świat'', za umożliwienie zakupu karmy dla naszych boguchwalskich psiakow z 20% rabatem, co w przypadku droższych karm / Acana /, jest dla nas naprawdę wielką oszczędnością. Bardzo dziękujemy !!![/B] :Rose:

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

Aluniu kochana, przytulisko nie ma swojego adresu, owszem jest na terenie GOKOMU ale tam nie ma nikogo na miejscu , kto mógłby w każdej chwili karmę odebrać. To znaczy jest, ale mogłaby się gdzies rozpłynąć zanim by do nas trafiła. Spytam naszej wetki jaki jest dokładny adres gabinetu, to ci prześlę na pw.
Bardzo, bardzo dziękujemy :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Beciu, wielkie dzięki za oddany głos a także za zwrócenie uwagi na nie działający link :Rose:
A resztę Cioteczek również proszę o pomoc dla Mamy missieek :modla:

[quote name='barb']Dziewczyny, mam prośbę o zaglosowanie na mamę missieek w ankiecie Dogomanii na kandydata do Krakvetu. Ona ma pod opieką mnóstwo zwierząt uratowanych z pseudoschroniska w Olkuszu.
Link w moim podpisie. Glosowanie do godz. 17.00; 16-tego wrzesnia.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Patrzcie co na forum labradorów piszą o nas / były u nas wczoraj odnośnie tych 2 nowych labradorów i wcześniej 2-krotnie u Soni/ :

[COLOR=#b22222][FONT=Verdana] na razie siedzą w przytulisku [/FONT][IMG]http://www.fundacjaprima.pl/forum/images/smiles/001.gif[/IMG][FONT=Verdana] kraty moze piękne nie są ale najważniejsze jest to że ludzie którzy zajmują się tam psami są wspaniali, jest wielu wolontariuszy,którzy z sercem podchodzą do każdego czworonoga, psy sa wypuszczane na wybieg i codziennie każdy chodzi na dłuższy spacer...budy są porządnie ocieplone , żeby wszystkie przytuliska tak działały... [/FONT][IMG]http://www.fundacjaprima.pl/forum/images/smiles/001.gif[/IMG][/COLOR]


miłe to, nieprawdaż ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Patrzcie co na forum labradorów piszą o nas / były u nas wczoraj odnośnie tych 2 nowych labradorów i wcześniej 2-krotnie u Soni/ :

[COLOR=#b22222][FONT=Verdana] na razie siedzą w przytulisku [/FONT][IMG]http://www.fundacjaprima.pl/forum/images/smiles/001.gif[/IMG][FONT=Verdana] kraty moze piękne nie są ale najważniejsze jest to że ludzie którzy zajmują się tam psami są wspaniali, jest wielu wolontariuszy,którzy z sercem podchodzą do każdego czworonoga, psy sa wypuszczane na wybieg i codziennie każdy chodzi na dłuższy spacer...budy są porządnie ocieplone , żeby wszystkie przytuliska tak działały... [/FONT][IMG]http://www.fundacjaprima.pl/forum/images/smiles/001.gif[/IMG][/COLOR]


miłe to, nieprawdaż ?[/QUOTE]
Bardzo miłe. Beciu masz link ? A czy znowu macie nowe labki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Bardzo miłe. Beciu masz link ? A czy znowu macie nowe labki?[/QUOTE]

Są 2 nowe labki podrzucone z ,, przytuliska'' z Siedlisk. Nie chcę pisać więcej bo sprawa w toku. Biszkoptowy labrador i czarna suka z małym , 3-tygodniowym szczeniakiem którego niestety odrzuca i jest dzisiaj zabrany do domu w Rzeszowie do jednej z dziewczyn Fundacji. Karmienie butelką specjalnym mlekiem dla szczeniąt, masowanie brzuszka , karmienie nocą itp. ,naprawdę ciężka praca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Są 2 nowe labki podrzucone z ,, przytuliska'' z Siedlisk. Nie chcę pisać więcej bo sprawa w toku. Biszkoptowy labrador i czarna suka z małym , 3-tygodniowym szczeniakiem którego niestety odrzuca i jest dzisiaj zabrany do domu w Rzeszowie do jednej z dziewczyn Fundacji. Karmienie butelką specjalnym mlekiem dla szczeniąt, masowanie brzuszka , karmienie nocą itp. ,naprawdę ciężka praca.[/QUOTE]
Macie już potecjalny dom dla tego malucha ? Pamiętasz kiedyś pisala do mnie osoba w sprawie pieska, ktory miał foty z Sonią - myślala, że to jej dziecjo. Mam jeszcze gdzieś ten kontakt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Macie już potecjalny dom dla tego malucha ? Pamiętasz kiedyś pisala do mnie osoba w sprawie pieska, ktory miał foty z Sonią - myślala, że to jej dziecjo. Mam jeszcze gdzieś ten kontakt.[/QUOTE]

Maluch jest już pod opieką Fundacji ,,Prima'' i to ona od tej pory przejmuje nad nim pieczę, z szukaniem domku włącznie. Dostał imię Leon.

Link to comment
Share on other sites

Moi drodzy, niosę dla Was dzisiaj bardzo dobrą nowinę :)

Podczas ostatniego weekendu spędziłam trochę czasu p. Jadzią Wiatr, członkinią naszego "Stowarzyszenia Cztery Łapy " i właścicielką hoteliku Pieseczkowo w Niechobrzu, która pomaga nam w kryzysowych sytuacjach i adoptowała labradorke Kalę - obecnie Pysię. P. Jadzia jest osobą niezwykle otwarta i sympatyczną, " od wieków " zakochaną w psach, jest członkiem komisji szkolenia Rzeszowskiego Odzdziału Związku Kynologicznego, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z psami, ogromną wiedzę, wszystko to robi z olbrzymią pasją...mogłabym jeszcze długo długo o p. Jadzi :D...ale do rzeczy:
Powstał pomysł zorganizowania dla wolontariuszy naszego Przytuliska ( a także innych osób gdyby były chętne ) szkolenia- seminarium, gdzie moglibysmy zapoznać się między innymi z tematami takimi jak:
- zachowanie psa ( mowa jego ciała, komunikacja z psem, sygnały uspokajające )
- bezpieczny kontakt z psem
- podstawowe zagadnienia dotyczące szkolenia psa
itp. itd ....
zajęcia mogłyby się odbyć na terenie hoteliku p. Jadzi ( to duża , ogrodzona działka ) i co najważniejsze w towarzystwie jej psiaków, gdzie mielibyśmy mozliwość na żywo obserwowania wszystkiego o czym p. Jadzia będzie mówić.
Wg mnie jest to nieamowita sprawa, gwarantuję, że zajęcia byłyby prowadzone w niezwykle ciekawy, pasjonujący sposób. Jest to ogromna i bardzo ciekawa porcja wiedzy, niezbędna każdemu psiarzowi, a zwłaszcza przytuliskowemu wolontariuszowi, śmiem twierdzić, że wyjdziecie stamtąd z wielkim WOOOW na ustach :D
Oczywiście termin jest do uzgodnienia, tak aby pasował wszystkim, może to być jedno duże seminarium, może to być forma kilku krótszych spotkań. Proponuje się w miarę szybko zastanowić i zdecydować póki nam dopisuje jeszcze dobra pogoda. Myślę, że w grę wchodzi oczywiście czas weekendowy.
Oczywiście to nic nie kosztuje :D ( normalnie za tego typu szkolenia płaci sie grube pieniądze więc jest to niesamowita okazja )
Dojazd do hoteliku naszymi "furami" zapewniony :D

Na pewno ja biorę udział i Becia.
Serdecznie zachęcam wszystkich do uczestnictwa , a zwłaszcza liczę na nasze wspaniałe młode wolontariuszki. Szkolenie będzie miało wielkie przełożenie na bezpieczeńswto w naszych kontaktach z psami przytuliskowymi, ale przekazaną przez p. Jadzię wiedzę można również wykorzystać w kontaktach z naszymi domowymi pupilami, uważam, że nie może tam nikogo zabraknąć. To nie będzie po prstu nauka, to będzie wspaniale spędzony czas, na luzie i z wielkim pożytkiem dla nas i "naszych" psiaków.

Czy są jakieś pytania??? Jakieś propozycje????
Pisać!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kalusia uda się na pewno, tylko wybrać dogodny termin musimy i podkreślam, że to dla wszystkich jest organizowane, nie tylko dla osób dorosłych, zwłaszcza z myślą o Was Kalusiu, tak więc zapraszamy serdecznie :)


Sprawa nr 2 :)
wybieram się najprawdopodobniej w najbliższą niedzielę czyli 23 września do Przemyśla na wystawę psów, pogapić się na "szorstkie mordy" :D miałby ktoś ochotę na taką wycieczkę? będę miała w samochodzie na pewno 3 wolne miejsca.

Karolciu, barb, wybieracie się może na tą wystwę ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...