Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='barb']

To jak z tym 1 procentem ? Macie ciotki odrębne konto ?[/QUOTE]
Niestety nie mamy, a w sumie moglibyśmy mieć bo ludzie pytają o numer konta.
W ubiegłym roku skorzystaliśmy z uprzejmości RSOZ i wpłaty były na ich KRS z tym że z dopiskiem ,,Przytulisko Cztery Łapy''. No i uzbierało się, a tak nie byłoby nic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='reks']kochani ,zdecydowałam się na adopcje Kacperka,potrzebuje wizyty przed adopcyjnej. Iwona

[url]http://www.facebook.com/events/332894283391582/[/url][/QUOTE]

Z wydarzenia wynika, że Kacperek jest w Krosnie ?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem które to juz moje wydarzenie w tym roku :(
Za każdym kryje się psia lub kocia tragedia...

Kacper to bardzo miły, lekko utuczony Foksterierek.
Urodził się w 2005 roku. Od szczeniaka mieszkał z Panią, która go uwielbiała. Był Jej oczkiem w głowie, pupilkiem, "synusiem"...
Tak było do środy (7.12), kiedy to na oczach psiaka Pani odeszła na zawsze :(

Kacper został przewieziony do rodziny zmarłej. Jednak w tym domu nie może zostać.
Ubłagałam by go nie wywalali, nie odwozili do schroniska, nie usypiali (mieli taki pomysł). Wyrok odroczony o kilka - kilkanaście dni.

Psiak z kanapy swojej ukochanej Pani trafił na podwórko. Ma dostęp do komórki, jednak całą dobę siedzi pod bramą, trzęsie się... nawet nie popiskuje.
Jak weszłam zrobił wielkie oczy, patrzył z nadzieją, ze uda mu się uciec, wrócić do domu...
On chyba nie wie, ze domu nie ma :(

Bardzo proszę, pomóżcie mi znaleźć bezpieczne miejsce dla Kacperka.

Agnieszka - 602821394

Zdjęcia
[URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=o.332894283391582&type=1[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Reks, to może uda sie tak, że dasz namiary na mnie lub Becię i my opowiemy jaki u Ciebie jest dom i załatwione, my tak nieraz robimy, że nie ma typowej wizyty przedopcyjnej tylko wystarczy, że ktos z dogo nam poleca dom i właściciela, a co z transportem w razie czego??

Edit: ..teraz dopiero "zajarzyłam" , że Reks to koleżanka p. Ewy czyli Gapki tak?

Link to comment
Share on other sites

większość postów pisała włąśnie koleżanka Ewa K.dobrze kojarzycie, wyzej wyslalam nr do pani Agnieszk i moge podac jeszcze raz,wlasnie są zbierane na transport pieniążki,to kawał drogi, Pani Agnieszka która zajmuję się Kacperkiem pisała mi,ze przed adopcją ważna jest wizyta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...