Jump to content
Dogomania

Jestem Kuba-nie mam oka ale MAM DOM !!!


Asia_Klero

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem co będzie z rozpiskami za zeszły rok, ponieważ właśnie otrzymałem od Joasi telefon z wyzwiskami, w którym powiedziała że nie zrobi tych starych rozpisek... Nie wiem co z tym dalej zrobicie, ale ja już nie mam ochoty dalej tego prowadzić. Chciałbym się od tego po prostu odciąć... Numer do Joasi - 794-775-327 jak ktoś chce, to niech spróbuje z nią to wytłumaczyć. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja wpłacałem na to konto na dwa psiaki (Kubę i Grinę) i wiem, że zalegam, ale też w tej rozpisce się pogubiłem. Czy mógłbym niedługo dostać info, ile dokładnie teraz zalegam za obydwa psiaki (chciałbym wpłacać za nie razem) i na jakie ostatecznie konto?

Też myślę, że uproszczony rachunek - osobno każdy miesiąc - byłby czytelniejszy...

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/200255-Oblany-wrzątkiem-przez-właściciela-Dziadzio-Śpiewak-szuka-swojego-domu./page2"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2002...go-domu./page2[/COLOR][/URL]

Nie chodzi o kasę, ale o pomoc w szukaniu domu... Pomóżcie proszę temu skrzywdzonemu psiakowi. [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak z zeszłym rokiem, czy były wszystkie wpłaty, czy nie, ale może uważajmy go za zamknięty:smile:
Za styczeń wpłacili:
Akrum - 15 zł
Andzia_F - 30zł
BasiaD - 20zł
Bjuta - 5 zł
Blanka-10zł
_Goldenek2-15zł
Grzenka-10zł
Izabela1234-15zł
Jolanta08-10zł
Kaas1-25zł
Karusiap-10zł
Leyla-50zł
li1-10zł
Lilo-10zł
MakS-5zł
Migama-10zł
Pies Wolny-20zł
Razem za styczeń mamy 270 zł

Z zeszłego roku kubusiowi zostało 330 dodatkowych złotówek;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiakiGabi']Podniosę naszego Kubusia:)
to kto teraz będzie wpłacał za Kubusia? Nadal Kuba? :)[/QUOTE]

tak :)

psiakiGabi podaj kontakt do ogloszen - Kamila_s zaproponowala pomoc
i zerknij prosze w tekst do ogloszen, czy cos jeszcze dopisac o samym Kubusiu...coś zmienic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...