Jump to content
Dogomania

TERIER! Mały Edek w DT. Szukamy domku. MA SUPER DOM


Pianka

Recommended Posts

edziu jest teraz troszke smutny bo stopniał śnieg.bo w śniegu miał niezła zabawę,co chwilke w nim się tarzał:):)A tak poza tym to wszystko dobrze, edziu nawet zaprzyjażnił sie z moimi psami i chodzimy razem z moją mamą na wspólne spacery:)Ale Edi toleruje moje psiaki tylko na spacerze,bo jakby któryś psiak chciał wejść do Edzia do domu to Edi odrazu pokazuje kto tu tak naprawdę jest gospodarzem:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 925
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=#0070c0][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Kiedy Stary Rok ucieka, [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0070c0][FONT=Times New Roman][SIZE=4]w Nowym Roku szczęście czeka. [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0070c0][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Czeka domek, czeka spokój, [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0070c0][FONT=Times New Roman][SIZE=4]zatem witaj, EDZIU, w Nowym Roku[/SIZE]! :)[/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Hej:)pani miała do mnie dzisiaj dzwonić ale jeszcze nie zadzwoniła.Cały czas czekam na telefon,bo właśnie chciałam się szczegółowo dowiedzieć do jakiego konkretnie domku miałby trafić Edi. Narazie wiem tylko tyle,że pani ma jeszcze suczkę chichuachua i zależy jej głównie na tym żeby Edi nie był w stosunku do niej agresywny.jak tylko pani się odezwie i przeprowadze szczegółowy wywiad to odrazu dam znać:)!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ast']Hej:)pani miała do mnie dzisiaj dzwonić ale jeszcze nie zadzwoniła.Cały czas czekam na telefon,bo właśnie chciałam się szczegółowo dowiedzieć do jakiego konkretnie domku miałby trafić Edi. Narazie wiem tylko tyle,że pani ma jeszcze suczkę chichuachua i zależy jej głównie na tym żeby Edi nie był w stosunku do niej agresywny.jak tylko pani się odezwie i przeprowadze szczegółowy wywiad to odrazu dam znać:)![/QUOTE]

to czekamy Moniś na wieści :)

Link to comment
Share on other sites

Nie Asiu kobieta się nie odezwała ale dzisiaj dzwoniła inna pani w sprawie Edzia.Z małej miejscowości oddalonej 160 km od wrocławia.Pani ma jeszcze zadzwonić za tydzień bo aktualnie wyjeżdza.Pozostaje nam czekać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...