Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='wilczy zew']Zamów najnowszy model,ktory ma miejsce na napisy i zamowisz napisy. My taki mamy.[/QUOTE]
Dingo czy Juliusy? Mam juliusy z napisami tylko, ale chciałam nowe z okółkami po bokach i również z napisami odblaskowymi..nie wiem czemu zdawało mi się,że takie istnieją...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Harley']Przyszedł termin wysyłki zamówionych szelek i kontakt z DogStyle się urwał. A tylko spytałam czy już gotowe... ach te firmy handmade :-P.[/QUOTE]

Weź mnie nie strasz kobito, bo ja już tu świra dostaję, a szczeniak czeka na szelki z niecierpliwością :mad:


Smile, ja nie wiem, co bym proponowała, ale te zmarchy na czole, raaaany :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']Dingo czy Juliusy? Mam juliusy z napisami tylko, ale chciałam nowe z okółkami po bokach i również z napisami odblaskowymi..nie wiem czemu zdawało mi się,że takie istnieją...[/QUOTE]


Juliusy zamow w Psie,w uwagach napisz,ze ccesz najnowszy typ z rzepem po bokach a oddzielnie zamow napisy. Piszę o tych z kółkami. Wcześniej mozesz zadzwonić do sklepu i dodatkowo sie poinformowac. Mamy te juliusy ale nie bralam napisow,bo mam do nich sakwy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Powiedzcie mi, które z obrożowych firm mają u siebie opcję z wyszyciem imienia na tasmie? Plus zależy mi na obroży dość solidnej, i raczej 3-4cm szerokości.[/QUOTE]

Jak solidna i szeroka, to najlepsze będzie ElPerro. Gadżeciaki też na pewno wyszywają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Powiedzcie mi, które z obrożowych firm mają u siebie opcję z wyszyciem imienia na tasmie? Plus zależy mi na obroży dość solidnej, i raczej 3-4cm szerokości.[/QUOTE]
Nie kupuj jasnej el perro bo nie dopierzesz .
Ja już po kilku spacerach nie mogłam doprać mojej el perro (beżowej z niebieskim haftem) a teraz wygląda ciągle na brudną no i zardzewiały mi trochę okucia ale to raczej przypadek bo drugiej el perro z obciążeniem nic jest .
Ew. czesto trzeba prac by do tego nie doprowadzić .
Ja żałuje starsznie wyboru koloru , obroża była piękna ale tylko pierwsze tygodnie a teraz nawet jej nie nosi za bardzo .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Nie kupuj jasnej el perro bo nie dopierzesz .
Ja już po kilku spacerach nie mogłam doprać mojej el perro (beżowej z niebieskim haftem) a teraz wygląda ciągle na brudną no i zardzewiały mi trochę okucia ale to raczej przypadek bo drugiej el perro z obciążeniem nic jest .
Ew. czesto trzeba prac by do tego nie doprowadzić .
Ja żałuje starsznie wyboru koloru , obroża była piękna ale tylko pierwsze tygodnie a teraz nawet jej nie nosi za bardzo .[/QUOTE]


łeee, a tak podoba mi się ten kolor :-(
jako, że to tymczas nie bede go obkupować w setki obróżek, bo mi kasiory szkoda. Ta, która ma to już na wykończeniu jest, i jakoś nie ufam, że przetrwa, szczególnie, że gnojek ma siłe i ciągnie trochę.
Trzeba będzie uderzyć w jakiś standard, a liczyłam na lans na dzielni :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']łeee, a tak podoba mi się ten kolor :-(
jako, że to tymczas nie bede go obkupować w setki obróżek, bo mi kasiory szkoda. Ta, która ma to już na wykończeniu jest, i jakoś nie ufam, że przetrwa, szczególnie, że gnojek ma siłe i ciągnie trochę.
Trzeba będzie uderzyć w jakiś standard, a liczyłam na lans na dzielni :evil_lol:[/QUOTE]
Weź poprostu ciemniejszą , np. brąz i złoty haft ? lub beżowy haft ? będzie też ślicznie .
Ja właśnie kolejną taką planuje a tą co mam oddam do schronu .
To dla tego ttb ? jesli tak to weź 4cm , różnica między okuciami 3 a 4 jest olbrzymia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Weź poprostu ciemniejszą , np. brąz i złoty haft ? lub beżowy haft ? będzie też ślicznie .
Ja właśnie kolejną taką planuje a tą co mam oddam do schronu .
To dla tego ttb ? jesli tak to weź 4cm , różnica między okuciami 3 a 4 jest olbrzymia.[/QUOTE]

No planujemy 4cm kupić, szczególnie, że to będzie jego jedyny gadżet :diabloti:

a obróżka dla tego pana ;)
[IMG]http://i60.tinypic.com/10za60z.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

mój baby pink różowy od el perro dał się spokojnie dopierać;) dopiero jak taśma zaczęła się strzępić to chyba wyblakł na rogach i wtedy mu się tam porobiły takie szare kolory nie do sprania. inna rzecz, ze po wypadzie nad morze okucia pordzewiały, więc już jej psisko nie nosi.

Link to comment
Share on other sites

[B]asiak_kasia[/B] ja mam pomarańczową obrożę elperro z haftem, kolor jasny, wręcz rażący, już ponad 2 lata i nadal wygląda, jak nówka. Dodam tylko, że psa mam wybitnie brudzącego, nawet czarne szelki z pitmana załatwił w miesiąc. Obroża prana często w pralce i nic się z nią nie dzieje, stan idealny, tylko polarowe podszycie trochę się spłaszczyło.

[IMG]http://i60.tinypic.com/6y34ig.jpg[/IMG]

Edited by KAT2707
Link to comment
Share on other sites

Ja również mam pomarańczową El Perro, obróżki nie używałam, ale smycz non stop (dopóki nie zgubiłam, potem zamówiłam kolejną, ale znowu zgubiłam :evil_lol:), no i smycz traktowana dość brutalnie, w sensie ciągana po ziemi itd. Dopierała się bez problemu, a do tego wygodniejszej smyczy nie miałam.

Natomiast wiejskim psom mojej babci, podwórzowym, biegającym po polach i lesie, kupiłam El Perro fiolet i niebieski (chabrowy?) - są SUPER, nie widać na nich syfu (a prane są może raz na rok...).

Link to comment
Share on other sites

A ja kupiłam taką ładniutką
[URL]http://www.elperro.com.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=90&category_id=32&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=pl[/URL]
A teraz nie idzie jej doprać , i wrzucałam do pralki , i ręcznie w proszku , i mydłem , i szczotą i nadal ma mase przebarwień i jest brzydka .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...