Jump to content
Dogomania

Ufundowanie Nagrod


Noelani

Recommended Posts

Czy ktos z Was fundowal kiedys nagrody (pucharki, rozety itp) na wystawy? Jesli tak, to jak to sie "zalatwia"? Czy nalezy zglosic wczesniej oddzialowi organizujacemy wystawe? Jesli jest to klubowka to nalezy zglosic do klubu? Jesli tak to na ile wczesniej? Czy cos poza "wyrazeniem checi" jest konieczne?
Moze ktos z Was ma juz takie doswiadczenia, to bede wdzieczna za wszelkie info :)

Link to comment
Share on other sites

Ja swego czasu ufundowałam nagrody i cała procedura okazała się łatwiejsza niż przypuszcałam. :wink:
Wymagano ode mnie jedynie przefaksowania pisemnego zobowiązania, że obiecane nagrody dostarczę wraz z opisem dla kogo są przeznaczone i kto jest fundatorem.
Nagrody dowiozłam w dniu wystawy, do sekretariatu.
I wsio :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani']Czy ktos z Was fundowal kiedys nagrody (pucharki, rozety itp) na wystawy? Jesli tak, to jak to sie "zalatwia"? Czy nalezy zglosic wczesniej oddzialowi organizujacemy wystawe? Jesli jest to klubowka to nalezy zglosic do klubu? Jesli tak to na ile wczesniej? Czy cos poza "wyrazeniem checi" jest konieczne?
Moze ktos z Was ma juz takie doswiadczenia, to bede wdzieczna za wszelkie info :)[/quote]

jak wyrazisz wcześniej chęć ufundowania nagród - oddział powinien Cię wpisać do katalogu jako fundatora- taki jest zwyczaj.Trzeba to zrobic na tyle wcześniej, by zdążyć przed wydaniem katalogu.Takie nagrody są z reguły mile widziane.

Link to comment
Share on other sites

Ja np. nie chcialabym dostac karmy bo karme to sobie kupie ;) Jesli juz to puchar, figurke, ew. rozetke.. Na razie wole nie mowic o czym ja konkretnie mysle, bo po pierwsze to ma byc niespodzianka, a po drugie nie wiem czy to wypali i wolalabym nie zapeszac :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...