Jump to content
Dogomania

Wielkopolska, poszukiwany dobry weterynarz...


olusia06022

Recommended Posts

Hej, czy znacie może jakiegoś dobrego dermatologa/alergologa w okolicach Kalisza, Jarocina, Pleszewa, Ostrowa Wlkp?:roll: Mój pies od 3 września ma problem z drapaniem, od mojego obecnego weta dostał jakieś 2-3tyg temu 2 zastrzyki, które co prawda pomogły, ale na może tydzień, nie dłużej... Dodam że drapanie pojawiło się 3-4 września gdy kupiliśmy u weta obrożę przeciwpchelną/kleszczową. Mama od razu ją zdjęła, bo ja byłam na wyjeździe akurat. No a swędzenie wciąż jest.:shake:Trochę pomaga kąpiel w szamponie, ale nie będę go przecież codzień kąpać, to by mu szkodziło jeszcze bardziej, myślę. Nie wiem, nie mam pojęcia co może być powodem... Dodam że mój pies jest na BARFie, nigdy wcześniej nie było aż takich problemów... Nie śpi w swoim legowisku, od kiedy mu kupiłam nowe. Ale to nie ma związku z tym, to taki jego kaprys:roll: No i żadnych nowych detergentów, nic nowego w diecie. Mieszkamy na wsi. Proszę o pomoc...

Link to comment
Share on other sites

O kurcze, trochę daleko, ponad 100km... Widzę że muszę wziąć tę opcję pod uwagę niestety... :shake: Kurcze, tylko martwi mnie że wet będzie chciał nam zmienić karmę, bo mój pies dosyć źle wyglądał na suchej, tzn napewno nie tak ładnie jak na BARFie. I zdrowie też się psuło częściej. :placz: Dobra, podzwonimy, zobaczymy. Dziękuję dziewczyny za pomoc! ;)

Link to comment
Share on other sites

niestety nie wiem, ale chyba żaden ...
ale spróbuj w kaliszu do lecznica lek. wet. Tomasz Ciszewskiego - gdy byam tam z psiakiem wet od razu wiedział co jej jest i postawił jedyną słuszną diagnozę ( a wcześniej przez ponad 5 miesięcy inni weterynarze twierdzili ze to tylko zapalenie pęcherza - jeden nawet nie zauważył na USG dość dużego guza... po tych 5 miesiącach okazało się w rzeczywistości bardzo zaawansowanym raczyskiem :( ... )

lek. wet. Tomasz Ciszewski
PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA
KALISZ, UL. CEGIELNIANA 11 A
TEL. 062 766 79 64
0601 787 379
LEKARZ WETERYNARII: TOMASZ CISZEWSKI
CZYNNA: PONIEDZIAŁEK- PIĄTEK OD 10.00 DO 18.00
SOBOTA OD 10.00 DO 14.00
NIEDZIELA OD 15.00 DO 17.00
NAGŁE PRZYPADKI : TEL. 0 601 787 379

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...