Jump to content
Dogomania

World Dog Show 2010 DANIA


aneta...i..bouvier

Recommended Posts

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Mam do oddania noclegi w Danii sa zarezerwowane dwa pokoje 2os., w dniach 24-26.06 2 noce, niestety w dwoch miejscach oddalonych od siebie ok. 3-4 km. ale do wystawy jest po 5 km z kazdego miejsca. To sa pokoje typu B&B.
jedno miejsce jest w kwocie 1236 koron za całość drugie tansze 981 koron, jesli dobrze pamietam korona oscyluje 0,54 gr. wiec łatwo policzyc.
Jesli ktos byłby zainteresowany kontakt ze mna: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Z Lublina organizujemy wyjazd na "Swiatówkę" busem. jeśli ktoś chętny to proszę pisać na mail organizatorów
[email][email protected][/email]
tam wszelkie informacje. Po drodze możemy "zbierać" ludzi, nie ma problemu! Nie koniecznie trzeba jechać od początku, można się dosiąść po drodze, lub przyjechać na miejsce zbiórki własnym autem - możliwość zostawienia samochodu pod opieką na czas wyjazdu!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Podnoszę... :)

Mam pytanie czy ktoś zgłaszał przez internet i płacił kartą ? Jeśli tak to co dostaliście jako potwierdzenie ?
[/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Jedyne potwierdzenie to wyciąg z karty że kasę zabrali:)
Ale na ich stronei mozna sprawdzic czy zgloszenie jest przyjete.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']zapodaj kobieto linka :razz:
w którym miejscu, bo albo ja ślepa jestem, albo blondyna...albo jedno i drugie :evil_lol:[/QUOTE]

Jak wejdziesz na strone WDS jest zgłoszenie on-line, po zalogowaniu się klikasz dodaj psa i wyskakują ci pola do podania nr rodowodu jak wpiszesz to wyskoczy Ci komunikat czy pies zgłoszony:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Jak wejdziesz na strone WDS jest zgłoszenie on-line, po zalogowaniu się klikasz dodaj psa i wyskakują ci pola do podania nr rodowodu jak wpiszesz to wyskoczy Ci komunikat czy pies zgłoszony:)[/QUOTE]

łeee.... ja myślałam, że jest gdzieś wykaz, żeby stawkę podejrzeć ;)

ja mam od nich mailowe potwierdzenie przyjęcia psa, więc siedzę spokojnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Czy macie problemy z zalogowaniem na ich stronę?[/QUOTE]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Niestety my walczyliśmy 3 dni..... Raz logowało, raz nie - potem nie dopuszczało do płacenia i tak w kółko...

Trzeba próbować, aż się uda
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Niestety my walczyliśmy 3 dni..... Raz logowało, raz nie - potem nie dopuszczało do płacenia i tak w kółko...

Trzeba próbować, aż się uda
[/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Dzięki. Myślałam, że to tylko u mnie.

A nie wiadomo czy można zapłacić na wystawie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja po kilku nieudanych próbach wysłania zgłoszenia on-line, wysłałam zgłoszenie + wymagane kopie normalnie pocztą.

Pzdr.[/QUOTE]

ta.... a jak ten sposób zawiedzie to trzeba siadać na wierzchowca i samemu dowieźć na miejsce....
A podobno XXI wiek.

Życzę powodzenia w zgłoszeniu piechów. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Asiaczek']Ja wiem tylko tyle, że jest ponad 90 zgłoszonych basków, Ale skąd te info jest - nie mam pojęcia. Czy to jakis przeciek czy ze strony, nie wiem...

pzdr.[/QUOTE]

No właśnie ja też mam przecieki ale nie mogę znaleźć potwierdzenia na ich stronie...:/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...