Jump to content
Dogomania

Sunia bez przeszłości i przyszłości.


Ewelina.w38

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no jakoś chodzić będziemy i dokarmiać, to na pewno ale jak mu znow jakis "genialny" pomysł od głowy przyjdzie? Przecież my nie jesteśmy w stanie go kontrolować a już tym bardziej mówić co ma zrobić.

Jak już przywykłam do tego łańcucha i byłam pewna tego, ze pies nie głoduje i nie marznie to odwalił nr z tą komórką. Przecież on moze niedługo znów coś wymyslec co mi teraz nawet do głowy nie przychodzi.:shake:

Jestem zła i załamana. każdy ma tego psa gdzieś i tylko powtarza, "że to nie mój pie si nie mój problem".
A czyj to problem skoro każdy umywa ręce?:-(

Link to comment
Share on other sites

wiem, ze ty nie.
Miałam na mysli "dobrych ludzi" co radza dać sobie spokój.

Właśnie to, ze weźmie innego psa można by uniknąć gdyby Sabką zabrał OFICJALNIE TOZ albo SDZ.
Jakbym ją zabrała i upozorowała ucieczkę to mógłby wziać nowego, ale jakby go postraszyć, ze pies zabrany i ma zakaz to on się powinien przejąć i wystraszyć konsekwencji. Tam myślę bynajmiej.

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam. pani nie miałą zeszytu ze sobą i nie mogłą sprawdzić, ale wie, że dziewczyny był. nie wie, co wskórały. robią tak,że w drzwiach karteczkę zostawiają z upomnieniem i wezwaniem jakimś do kontaktu z nimi. więc otworzył, czy nie, to już koleś wie, że znó go nawiedzają. jutro mam dzwonić i pytać, co tam w zeszycie pisze.

może, jak sdz psa zabierze to podziałą, by nie brał więcej, a może nie. ale spróbować warto

Link to comment
Share on other sites

dlatego szukam domku. Na razie cisza z ogłoszeń. Tzn ja tylko gumtree zrobiląm nie wiam jak reszta.
Jak bede miała wiecej czasy -czyli w weekend to zrobie więcej dla Sabki i innych psów.

A poki co trzymaj sie Sabinko.:roll:

Mi Kora nikt nic nie mówi. Widzę, ze masz lepsze chody w sdz :razz:

Link to comment
Share on other sites

nie no, poprosru dzwonię i pytam, oni odpowiadają. jak powiedzieli,żeby znó w pt dzwonić, bo wtedy ten zeszyt zobaczą, to ja mówię tak późno? znów tydzień zleci. to ona, no dobra, ja się jutro dowiem (jakoś tel chyba) od dziewczyn i będę wiedziała. czyli trzeba lekko dociskać. a jaki tam nr domy? chyba 4?? mówiłąm,że jakiś początkowy parzysty

Link to comment
Share on other sites

wczoraj nie dzwoniłąm, tak wyszło :(
dziś się dodzwoniłąm do sdz, kontrola była,ale facet drzwi nie otworzył- nikogo nie było. zostawili karteczkę z prośbą o oddzwonienie do nich i cisza. w ten wekend jadą znów. telefon alarmowy sdz w wekendy jest nieczynny, działą pn-pt od 9 do 18.

Link to comment
Share on other sites

tak rozmawiala, nie ma warunków żeby psa zabrać. Nie jest tragicznie, inne maja gorzej :(
A ze Sabka trzyma sie głównie dzięki naszej pomocy to już inna sprawa.
I w dodatku pomoc tą musimy znacznie ograniczyc:(

Tu trzeba by było pozaciskać, zeby chłopa trochę pognębili, żeby ją przed dom przeniósł i w ogóle z lańcucha spuscił. Ale do tego chęci sa potrzebna a ich brakuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Znow tragedia; suka jest ciezarna!
Pzrecież ten kretyn jeszcze zechce psy powydawać swoim fantastycznym znajomym! Chyba w łeb sobei strzelę:(

Myslalam ze chłop ją zamyka po to zeby psy nei przychodziły jak am cieczke a ona miała mu wegla pilnowac.
Calymi dniami w ciemnej komorce siedzi. Czy to nei przesada juz?

Znow tel. do SDZ, ciekawe co teraz mi powiedzą:(

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałąm z SDZ. niewiele moze.

Chłop udaje, ze go nie ma, nie moge wtedy wejsc na teren. Nie moga ani go postarzsyc ani nic:( Legalnie psa tez nie am co zabierac bo nie ejst a ztak targicznie. Jedyna nadzieja to to, z egow koncu zastaną i postraszą trochę zeby coś zmienił.

Z szczeniakami nie pomoga.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...