Jump to content
Dogomania

Springer


sprytka

Recommended Posts

[quote name='Koma']qrcze fajowo to wygląda :klacz:

A długo uczyłaś psiaki jeżdzić z takim ustrojstwem?? :lol:
Bo chyba zanim zlecę mojemu ojcu wykonanie tego czegoś :P to chciałabym żeby mnie suczysko moje z roweru nie zwaliło :D

I czy przy mocniejszych szarpnięciach da radę ujechać?
Wiadomo, że zawsze może się zdarzyć, że jakiegoś kota zobaczy czy coś :lol:[/quote]

Każdy pies,który reaguje na komendę "równaj",będzie równał przy rowerze,tak samo jak przy nodze :wink: ja swoije psy "przystosowałam szybko,czasami musiałam komendę "poprzeć" lekkim kopniakiem.Jeden wyjazd wystarczył,aby sie nauczyły.Ustrojstwo polecam zamontować z prawej strony .Na końcu sprężyny jest taki "patyk" z kółeczkiem,do którego jest przyczepiony pasek z karabińczykiem.Jeżeli nie będzie za długi,to pies nie polezie w krzaczory i nie pobiegnie z drugiej strony drzewa.Praktycznie biegnąc nie ma możliwości aby się zatrzymać na sikanie albo inszy interes,dlatego zabieram ze sobą do koszyka smycz i łańcuszek /moje ogony biegają w szelkach/.Prawda taka,że moje psy,jak wyjeżdżam z bramy rwą jak głupie,jadę na hamulcu kawałek,a później zatrzymuję się ,nakładam łańcuszek i zapinam smycz i jest pora na załatwianie się :wink: A później spokojnie lecimy sobie dalej :lol:
Nigdy nie "udało mi się "wywalić,a uważać muszę ,bo 3 lata temu miałam złamane kolano w dwóch miejsach i gdybym teraz znowuż połamała,to już mi tego nie zreperują :wink:

Link to comment
Share on other sites

No muszę przyznać, że coraz bardziej mnie to kręci :lol:
Tylko to mnie trochę zastanawia czy moja Koma bedzie ładnie biegać :-? Bo kiedyś jak była spuszczona koło bloku to pogoniła rowerzyste :oops: i trochę sie boję, że jak będę jechac to będzie mi nogi podgryzać :roll:

Chociaż moja paskuda stosunkowo szybko się uczy, tylko musi jej się chcieć :lol:
Biegać uwielbia więc myślę, że bieganie przy rowerze to fajny pomysł, szczególnie, że koło mnie to same bloki, mnóstwo ludzi, psów, i śmieci :roll: więc za bardzo nie ma jak sie wybiegać.
Na porządny spacer mamy niezły kawałek...

Link to comment
Share on other sites

Matagi, myslę ze Twoj mąż mógłby spokojnie zająć się wytwarzaniem ustrojstwa na zamowienie :lol: Byłabym pierwszą klientką :lol:
Moj jak to zobaczył to stwierdził ze umywa ręce, hihi

Jeszcze jedno pytanie, nie zawadzasz prawym pedałem o sprężynę podczas jazdy?
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koma']No faktycznie blisko :-?
Ale to chyba zależy jaki ma się rower.[/quote]

Nie ma różnicy :D Koleżanka,która ma górala pożyczała i nie zaczepiała :D Mój TZ ma tzw.rower miejski /opony są wąskie/ i też się nie czepiał pedała :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...