Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dog193']Ej, to luzna propozycja. Jak mówiłam i tak będziemy jeszcze ustalac. Endher jeszcze się zmieści do domku nr 2, rozumiem, że gossia, Foxowa i Soniulka125 nie chcą być w domku nr 2?[/QUOTE]
To nie tak że nie chcemy.. bo nie odpowiadają nam osoby które są już zapisane.. tu chodzi o to że Foxowa nie wie czy sunia Rcookie - To$ka zgodzi się z Fuksem czy jakoś tak..
Ale jeszcze to uzgodnimy.. Teraz poszła z psiakiem na spacer. Niech narazie zostanie tak..
zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Endher']Tak,wiem,że to luźna propozycja ale już widzę jak pies wielkości owczarka i seter mieszczą się w domku wraz z 7 osobami :razz::diabloti:[/QUOTE]
[COLOR=Blue]u nos jest nowofunland golden i spaniel i jakoś przeżyjemy xD i 7 osób a u wos jest 6[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Tośka w stosunku do innych psów jest bezproblemowa, o ile te inne psy nie zaczną robić jej problemów - to można tak ogólnie w ten sposób określić, bo moja sucz nie ma częstych i dłuższych okazji do obcowania z innymi psami. Kiedy miała okazję dłużej spacerować z inną suczką nie było problemów, dopóki tamta jej nie zaczepiała (Tosia to raczej uległa sunia, ale potrafi warknąć, jak inny zwierz zbytnio się jej narzuca).

A tak co do tego domku nr. 2, to podejrzewam, że Kinga z Benem (Pestka) chciałaby w nim również sobie pomieszkać ;).

Link to comment
Share on other sites

zmieścimy się ludzie :D nie bójcie, najwyżej będziemy spać na podłogach, a psy na łózkach:evil_lol:
a serio, to mój pies np. w lecie śpi albo na podłodze albo pod drzwiami. myślę że wystarczy dla nas łóżek xD

A Anulcia z Ewcią będą jakoś wcześniej czy cuś ? żeby jak ludzie zaczną przyjeżdżać ktoś do ogarnięcia był ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']A Anulcia z Ewcią będą jakoś wcześniej czy cuś ? żeby jak ludzie zaczną przyjeżdżać ktoś do ogarnięcia był ?[/QUOTE]
A bo ja wiem, pewnie tak :eviltong: Zresztą zobaczy się, na razie jeszcze nawet Świąt nie ma ludki, spokojnie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']zmieścimy się ludzie :D nie bójcie, najwyżej będziemy spać na podłogach, a psy na łózkach:evil_lol:[/QUOTE]
Masz rację ; D Gdy śpie z Pinczerką to ona mnie wypcha z 2 osobowego lóżka buahahah :D jakoś tak się rozkłada :P ale można też spać jak ktoś już powiedział: na wycieraczce lub w łazience. Ew na jakimś parapecie jeśli są xD :D xD bd ciepło:cool3:
a co do ciepła.. mam nadzieje że bd ładna pogoda :P
I nie bd dużo burz xD nie że się boję :cool1:

Link to comment
Share on other sites

O już widzę że niektórzy wpłacili kasę to ja przeleję chyba w poniedziałek za mnie i za Olę bo jutro chyba i tak przelew się nie zaksięguje.:roll:
A i jeszcze jedno jak tam wyglądają te domki, bo niewiem czy mi się to nie śniło że u góry są 2 łóżka reszta na dole?:razz:
Jak tak jest to my z Olą rezerwujemy górę bo widzę że u nas w domku ma być malamut a moje straszydło boi się wszystkich huskopodobnych..:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']O już widzę że niektórzy wpłacili kasę to ja przeleję chyba w poniedziałek za mnie i za Olę bo jutro chyba i tak przelew się nie zaksięguje.:roll:
A i jeszcze jedno jak tam wyglądają te domki, bo niewiem czy mi się to nie śniło że u góry są 2 łóżka reszta na dole?:razz:
Jak tak jest to my z Olą rezerwujemy górę bo widzę że u nas w domku ma być malamut a moje straszydło boi się wszystkich huskopodobnych..:evil_lol:[/QUOTE]

[COLOR="blue"]na dole jest jedne plus do nos dostawka i reszta na górze[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...