Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:(

To już dziś...Niestety za daleko do sierpnia, na razie nie moge powiedzieć, że na pewno jadę...Ew. sie gdzieś wcisnę, i nawet transport by był, ale na razie muszę powiedzieć pas - z tym, że dalej będę czytać co i jak, bo mnie to interesuje xD

Link to comment
Share on other sites

ja mogę powiedzieć za Sweet, że jedzie :D
Martuś, a Tobie co ? xd

ej a dziewczyny, wywalacie resztę z listy ? czy w związku z tym że rezerwacje można potem zmienić jeszcze czekacie, jak ktoś nie może jeszcze zdecydować jak np. Bewarka ?

Kaya ja Ci nie odpisałam, bo nie miałam czasu i mi się nie chciało :diabloti: przepraszam, bezczelna jestem, wiem:oops:
ale i tak już wcześniej tu pisałam :eviltong:

A ja pewnie nie wezmę psa, bo ona ma kisiel zamiast mózgu więc się pewnie nie wychowa do wakacji:evil_lol::evil_lol: ale może na dzień przyjedzie.

Link to comment
Share on other sites

Iśka i Paulinka zobaczymy jeszcze czy pojade:eviltong::diabloti:

[quote name='Iś & Chester']
A ja pewnie nie wezmę psa, bo ona ma kisiel zamiast mózgu więc się pewnie nie wychowa do wakacji:evil_lol::evil_lol: ale może na dzień przyjedzie.[/QUOTE]

To ja mogę zjeść tego kiśla to może znajdzie się mózg:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]No to super że Ci co sie decydują:loveu:[/COLOR]



[quote name='Martunia']Też bym mogła potwierdzić swoją obecność do piątku? ;)[/QUOTE]
[COLOR=Blue]a spróbuj nie jechać to Cie zabija:diabloti:[/COLOR]


[quote name='Bewarka']:(

To już dziś...Niestety za daleko do sierpnia, na razie nie moge powiedzieć, że na pewno jadę...Ew. sie gdzieś wcisnę, i nawet transport by był, ale na razie muszę powiedzieć pas - z tym, że dalej będę czytać co i jak, bo mnie to interesuje xD[/QUOTE]
[COLOR=Blue]Ok spoko ino wiesz co trzeba jeszce ustaliś tako KOŃCOWO data wpłat żeby sie jeszce ludziska ogli dociś jak zmienią zdanie (miesiąc przed można zmienić jeszce liczba domków i uczestników) czyli może do 15 czerwca można jeszcze wciś pewne osoby i mogą do 10 wpłacić forsę mozę być?:D[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']A do kiedy ostatecznie potwierdzić ?:)
Bo nie chcę, żeby wyszło, że zadeklaruję się, że pojadę, a później się okaże, że nie :([/QUOTE]
[COLOR=Blue]no to w sumie tyn 15 czerwiec to bydzie takie ostateczne potwierdzenie że wiesz zę na 100% jedziesz i przelewosz kasa;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Tylko wiecie, żeby nie było tak, że teraz zamówimy 4 domki, a potem nagle 15 czerwca będzie potrzeba np 6 domków, bo nagle tyle osób się zapisze... Ja myślę, że liczba uczestników może się zmienić o 3-4 osoby, ale nie więcej, bo wątpie, że nam kobieta tyle domkow odda, skoro zamawialiśmy 4.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Tylko wiecie, żeby nie było tak, że teraz zamówimy 4 domki, a potem nagle 15 czerwca będzie potrzeba np 6 domków, bo nagle tyle osób się zapisze... Ja myślę, że liczba uczestników może się zmienić o 3-4 osoby, ale nie więcej, bo wątpie, że nam kobieta tyle domkow odda, skoro zamawialiśmy 4.[/QUOTE]
[COLOR=Blue]nie no o 2 domki więcy to spoko mi sie wydaje a domków jest tam w 3dupy to chyba problemu nie widza:D

i tak te osoby które nie są jeszce pewne to domy na tako jakby lista rezerwowo;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]nie no o 2 domki więcy to spoko mi sie wydaje a domków jest tam w 3dupy to chyba problemu nie widza:D

i tak te osoby które nie są jeszce pewne to domy na tako jakby lista rezerwowo;)[/COLOR][/QUOTE]
No nie wiem. Wiesz, to ty gadasz z tą babką, no ale wydaje mi ie, że po cos to jest, ze tak wczesnie mamy rezerwowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']
Kaya ja Ci nie odpisałam, bo nie miałam czasu i mi się nie chciało :diabloti: przepraszam, bezczelna jestem, wiem:oops:
ale i tak już wcześniej tu pisałam :eviltong:

A ja pewnie nie wezmę psa, bo ona ma kisiel zamiast mózgu więc się pewnie nie wychowa do wakacji:evil_lol::evil_lol: ale może na dzień przyjedzie.[/QUOTE]

Wiem, wiem domyśliłam sie leniu Ty :loveu: :evil_lol:
Czytasz i udzielasz sie w wątku, pisałaś, że warunek Ci nie przeszkadza :D
Ale miałam porozsyłać do wszystkich :cool1:

Haha :D Ja tam kisiel lubie :loveu:
Mamy taką samą sytuacje z piesami :diabloti:
Tyle, że ja jestem dobrej myśli .... ale nadzieja matką gupih :diabloti:
[quote name='Sweet']Iśka i Paulinka zobaczymy jeszcze czy pojade:eviltong::diabloti:

To ja mogę zjeść tego kiśla to może znajdzie się mózg:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
To sie sprężaj i dowiaduj, ale i tak jedziesz! :diabloti::loveu:
[quote name='Bartiśkowa_']Czyli rozumiem że Adę kolorujemy ? :diabloti::loveu:[/QUOTE]
Ada nie ma z nami szans w tej kwesti :evilbat:
Musi pogodzić sie z myślą, że i tak będzie zakolorowana :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']hmm...no to może pod koniec tygodnia jak wszyscy potwierdzą to zrobimy listę rezerwową kto by jeszcze chciał jechać ale za wczas dla niego na podjecie decyzji i potwierdzi do tego 15 czerwca co wy na to ?? :razz:[/QUOTE]
[COLOR=Blue]wszyscy są za!:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ja też za :)
Anuluńciu, ten avek ładny jest :diabloti::p

Kayeńko, a ty jedziesz na pewno, prawda ? bo jesteś niezakolorowana tak patrzę ^^
no wiesz, ale Ty w razie czego nad małą wredotą raczej jesteś w stanie zapanować.. ja raczej nad dużą wredotą też jestem w stanie, ale wiadomo co mu do łba szczeli ? [SIZE=1]acz dzisiaj się pozytywnie zdziwiłam, bo dostał głupawy, wskoczył na łóżko i zaczął siostrze łokieć obgryzać xddd wrzasnęłam 'noga' i się piesek zerwał aż i przyleciał ^^ ale wątpię czy w sytuacji kiedy zobaczy pieska i będzie do niego leciał wrzaśnięcie wystarczy..[/SIZE]
Właśnie, Sweet wyboru nie ma ^^


ej, napiszmy jakaś zbiorową petycje do rodziców takich osób jak Kiss, które by chciały, a rodzice się nie cą zgodzić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']ja też za :)
Anuluńciu, ten avek ładny jest :diabloti::p

Kayeńko, a ty jedziesz na pewno, prawda ? bo jesteś niezakolorowana tak patrzę ^^
Właśnie, Sweet wyboru nie ma ^^


ej, napiszmy jakaś zbiorową petycje do rodziców takich osób jak Kiss, które by chciały, a rodzice się nie cą zgodzić :evil_lol:[/QUOTE]

No...petycje by się przydały :razz: Bo u mnie coraz gorzej, a chcę jechać :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...