Jump to content
Dogomania

Mioty 2010


cawir

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przypuszczam, że Timur będzie jasną morelą, w tym kolorze co prawda kolorki chodzą, ale on i jedna suczka mają skłonności do bycia w puli jasnych. W przodkach jak pogrzebałam są po prostu psy jasne i ciemne.
Co do koloru i wystaw - bardzo jasny nie jest pożądany ale znam sukę b.jasną która wręcz wyglądała w pewnym okresie na białą, potem ściemniała - ale jest b.jasna i ma na koncie niejeden tytuł - bo wygrywała anatomią. Kolor jest oceniany najczęściej za anatomią, ruchem i psychiką. Nawet bym postawiła na pierwszym miejscu ruch, potem psychikę, następnie anatomię i dopiero kolor.
Tak jest nagminnie w przypadku brązów, tam się wręcz nie da oceniać nasycenia :shake:

Link to comment
Share on other sites

Aneta serdecznie gratuluję tak obfitego stadka :) Jak to się cholera robi , proszę o przepis ?? Bo ja liczyłam na chociaż 2 suczki od Negry a urodził się jeden rodzynek , który "niestety" po pudlowej wystawie we Wrocławiu zostaje w hodowli hahahaa . I tym sposobem dalej czekam na wymarzona czarną córeczkę :)

Link to comment
Share on other sites

Asiu też szukam przepisu -( Bo mi się też rodzą po 2-3 maluchy, a tu jedno krycie i proszę !
O przepraszam, raz przez te 20 kilka lat hodowli urodziło mi się aż CZTERY :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Widocznie mamy takie lelawe suki, że nie chcą na siebie zarobić :shake:

Nie dość, że mają po kilkadziesiąt wystaw, to rodzą po 2-3 mioty w życiu po 1-3 szczeniaki. W sumie Queen mi urodziła w sumie aż 7 maluchów ( z czego 2 są u mnie :razz::razz:) na 3 raty :lol: .

Może sobie wziąć dziewczynkę, żeby rodziła "po mamusi" po 6 sztuk :roll:

Link to comment
Share on other sites

Gośka - mam do rozparcelowania 2 suki, bierz jedną sucz i co roku :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: ! Samca masz , interes że heja !!!

Ja niestety odpadam bo by mnie mąż :lmaa::chainsaw::bad-word::-x .

A poważnie to całe stadko czeka na domki.

Mam umowę z Panią, że jej poszukam nabywców (wg własnego gustu :evil_lol:) bo ona siedzi prawie w dziczy i nie jest ani mobilna (nie ma to jak totalne uzależnienie od facetów :angryy:) i totalnie bez komputerowa (raczej tego sprzętu w domu nie posiada ... ).

Na weekend wybieram się tam z aparatem.

Link to comment
Share on other sites

Oj zrobił się temat na ploty ;)
Wiesz, mój wścieka się, że psy po nim w nocy łażą ( widać, że za ciasne łoże mamy ;) jak się ma pudle to trzeba najpierw duże łóżko ;) ), że plączą się pod nogami, no i że na wakacje nie można swobodnie jechać bo psy nie są wszędzie mile widziane -( O to akurat też się wp...rzam ale patrząc z drugiej strony ;)
To po prostu gorsze strony posiadania psów :)

Link to comment
Share on other sites

To ja chyba muszę dziewczyny wygnać męża z domu :) Bo to ON mi karze zostawić JOE BLACK'a w domu !! Nie wiem dlaczego mój facet po dobermanach najbardziej kocha pudle . A że dobermanów już (chyba ) mieć nie będziemy to zamiast wymarzonej dziewczynki zostaje Bąbelek :) A na córeczkę mam sobie poczekać boooo .......................... i tak zostawimy hahahahaaa .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']Jakie fajne imię :) Tylko zaczęłam się zastanawiać, czy pudel jest czarny (bo Black), czy blondyn (bo Brat Pitt)?[/QUOTE]


filodendron pudel jest czarny :) A imię Joe Black faktycznie powiązany z Bradem Pitt'em bo to z właśnie tytuł filmu w którym ten zagrał :) Co prawdą rolę śmierci hehheeh , ale jak tak wygląda śmieć to ..............

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...