Jump to content
Dogomania

potrącony berneńczyk Katowice Ma dom


Glutofia

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Facet jest z Olkusza, Borków Mały 106. Mam jeszcze numer konta.

W srodę idę z jego była panią, i hodowcą na policje.

Ten idiota olkuski twierdzi ze on psa oddał weterynarzowi do uśpienia ale kwitu nie ma, zaświadczenia nie ma itd. DEBIL.
A tak w ogóle to skad ja wiem ze to ten pies?????

Za chwile badania genetyczne będziemy robić

Błagam o tymczas dla biedaka

Link to comment
Share on other sites

od wczoraj się denerwuję choć mi nie wolno - niestety całe życie z debilami...:angryy: i w dodatku od neta mnie na dobę odcięło.
Ela, Roma, Irek super szybka pomoc. Trzymam kciuki za powodzenie akcji. [B]Jeśli jest taka możliwość proszę zapytajcie lekarzy co chłopak powinien dostawać żeby szybciej dojść do zdrowia[/B]. Mam Gelacan Fast (wypróbowany na wielu urazach mojej suki) jak się przyda prześlę do DT dla chłopaka.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Was ale wcześniej zassałam jakiegos trojana (na stronie berneńczykowej katowickiej hodowli bodajże asymetria- proszę przekazać hodowczyni ze ma stronę zasyfioną) byłam od neta odcięta.
Wiem od Anety ze dziewuchy od berneńczyków zajmą się nim, bardzo się cieszę nie ma to jak miłośnicy rasy :)
Chłopczyk jest młody i śliczny będzie wielu chętnych tylko uważac trzeba.
Co się zaś tyczy DEBILA to zwyczajny oszust jest, nie wiemy tylko jakim cudem w Katowicach pies się znalazł moze go komuś sprzedał??

Link to comment
Share on other sites

ja jutro wyjeżdzam i nie mam jak.proszę niech ktoś sie skontaktuje z Magdą od Bastka lub Anią od Rity i Alpiny.Wydaje mi się,że to ich dziecię-zaginiony pechowy Bazyl.
Ja nie mam jak.Wysłałam info do hodowców Bastka z prośbą o przekazanie informacji do Magdy,ale nie mam pewności czy dotrze a nr telefonu nie mam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']Livka zlituj się :evil_lol:
o 7 rano ludzie do roboty wychodzą nie dzwonią do lecznic
Cierpliwości[/quote]

:cool3: Nie gniewaj się :oops: , ale tak mi żal psinki, że już chciałabym wiedzieć co z bidusiem :shake:
Mam nadzieję że wszystko dobrze :lol:

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos sie skontaktowal z hodowca? Moze bedzie chcial pomoc..

I taka mysl i dygresja - robmy tak dalej, rozmnazajmy wszystkie suki z papierami (coz hodowlanke nie trudno zrobic, nie?) a za chwile bedzie wiecej nieszczesliwych Brusow i innych bid.. Noz mi sie w kieszeni otwiera na polityke ZK.... O pseudo to juz nawet nie wspominam, bo to sa ludzie bez sumienia..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...