Jump to content
Dogomania

potrącony berneńczyk Katowice Ma dom


Glutofia

Recommended Posts

Do lecznicy w Katowicach przywieziono potrąconego psa.
Pieczę nad psem sprawuje fundacja S.0.S dla zwierząt.
Pies ma złamane dwie łapy, w jednej brak czucia podejrzenie pogruchotanej miednicy, jutro będzie operowany.
Jest to pies rodowodowy ma tatuaż , jutro postaramy się w Związku ustalić właściciela- zakładając ze jeszcze będzie go chciał bo tak czasem bywa ze nawet psy rodowodowe pozostawiają...
Chyba ze ktoś z Was zna tego psa i moze nas naprowadzić na właścicieli, proszę o pomoc..



[IMG]http://lh6.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SsjLhnNnf0I/AAAAAAAAADQ/jt4R09rGtpQ/s640/berne%C5%9B.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SsjLioH4ptI/AAAAAAAAADU/qa2LHz4cMEE/s640/berne%C5%9B3.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SsjLjfFOJpI/AAAAAAAAADY/BZ3qObCJ6fI/s640/berne%C5%9B2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='amikat']Jutro dowiemy się z jakiej hodowli jest ten psiak. Może dotrzemy do właścicieli.
Biedny psiak. Jutro dowiemy się co z nim dalej. Oby nadawał sie do operacji rany Boga.....

Obawiam sie ze koszty operacji będą ogromne.

Ludzie pomóżcie...[/QUOTE]

Szwajcary w kosztach pomogą.
Rzecz jasna po operacji możemy psa przejąć.
Najważniejsze jast odczytanie tatuażu.
[B]Amikat [/B]podaj mi proszę swój nr tel. na PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']Malawaszko po numerze tatuażu. Związek Kynologiczny jutro pracuje od 16 moze uda nam się coś dowiedzieć.
[/quote]


no tak :splat: ja ostatnio mam cięzkie kojarzenie :shock: :lol: chciałam przejrzeć lokalne ogłoszenia w necie

no i wielkie brawo i szacun dla "ludzi od szwajcarów" za gotowosć pomocy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny przepraszam ale nie podam numeru tatuażu na forum.
To katowicki oddział ustalenie hodowli to formalność ale przede wszystkim to właściciel powinien szukac psa a tego najwyraźniej nie robi. Nikt nie zgłaszał sie do schroniska ani do lecznic...
Przekopałam ogloszenia w necie i też nic.

Link to comment
Share on other sites

może chociaż wiadomo w jakim oddziale Zk był tatuowany,w jakim moze być wieku,na szwajcarach w ukrytym wątku można podać nr tat.może hodowcy a jest ich tam wielu rozpoznają psa ,ale zdjęcia można wrzucić we wtorek lub w środę bo remont na portalu mamy

Link to comment
Share on other sites

Kochani...
Mały jest po operacji. Lewa noga tylna cała pogwoździowana. Lewa przednia jest z niedowładem. Porażenie splotu barkowego. Dzisiaj w łapce wraca czucie nie jest źle.
Koniecznie jutro musi zostać z kliniki zabrany. BŁAGAM O DOM TYMCZASOWY!

Teraz najważniejsze.
Pies ma na imię BRUS
Urodził się 21 maja 2008 - to młodziak.
Został wyadoptowany do Katowic - duzy dom rodzina z 1 dzieckiem. Trafił do nich kiedy miał 4 miesiące. Kiedy skoczył rok rozpoczął i ukończył szkolenie PT. Potem po roku małżeństwo się rozstało. Kobieta została z dzieckiem sama . Pies szalał. Siedział w hotelu. Potem kobieta znalazła mu nowy dom w Olkuszu........
Ten NOWY DOM od 3 tygodni twierdzi ze psa uśpił bo był chory, miał dysplazję i nie wiadomo co jeszcze..... Twierdzi ze go uśpił.
Mało tego - od włascicielki Pani Anety żąda zwrotu pieniędzy, nęka ja SMSami .
Ode mnie nie podnosi telefonu. W sodę idziemy gnoja zgłosić na policje.

BERNEŃCZYKI kochane - to tel do mnie 0 722 394 982 [email][email protected][/email] Prosże - wiem ze chcecie Brusa przejąć. Pilnie potrzebujemy od jutro tymczasu dla niego!
Szukamy nowego domu. Pies przy operacji miednicy nie był kastrowany . Nowy dom musi być sprawdzony i wyjątkowy ale po co ja to mówię!

Mam też propozycje - koszt jego leczenia do dzisaj to 550 zł + 80 zł za szpital. My to pokryjemy, nazbieramy. Przejmijcie go po prostu , znajdźcie tymczas. Wspierajmy sie!

Wszystkie jego papiery ma nadzieję odzyskamy

Aha - jedyna jego wadą jest to ze kiedy zostaje sam, gryzie wszystko co ma w zasięgu zębów - najchętniej dywany

Link to comment
Share on other sites

o matko biedna psina - mam nadzieję, że wreszcie jego pech do ludzi się skończy - dobrze, że trafił na Was Anetko :Rose: ciekawe co to za "kwiatek" z tego Olkusza :angryy: na samą nazwę tej miejscowości mi się ciśnienie podnosi a tu jeszcze co i rusz objawiają się kolejne "cuda" :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...