Jump to content
Dogomania

Mlada Boleslav 3-4.09.2005


sheltomaniak

Recommended Posts

[img]http://manu.dogomania.pl/emot/brawa.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/brawa.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/brawa.gif[/img]
gratulacje dla polskich wygranych

Ja i BiBi też się nieskromnie pochwalimy :oops: :wink: , że nasz pudel Lucky ukończył championa Czech - jako pierwszy pudel z Polski :D
ale się cieszymy :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sonya-Nero'][img]http://manu.dogomania.pl/emot/brawa.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/brawa.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/brawa.gif[/img]
gratulacje dla polskich wygranych

Ja i BiBi też się nieskromnie pochwalimy :oops: :wink: , że nasz pudel Lucky ukończył championa Czech - jako pierwszy pudel z Polski :D
ale się cieszymy :D :D :D[/quote]


[b]GRATULACJE[/b]

Tym co dobre trzeba sie chwalić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lima']Kadziunia wielkie gratulacje dla "Ojca i Syna".Pozdrawiam[/quote]

Dziękujemy pięknie za gratulacje :). My również gratulujemy wszystkim, ktorzy cieszą się ze swoich sukcesów w Mladej i dzielą się nimi z nami wszystkimi na forum.

A tak wogóle , to Klubowkę w Czechach rozlożyly na przysłowiowe łopatki inne Samki z Polski : [b]Luca Joen Chatanga [/b]i jego córka [b]Agata z Dretovicke Loucky [/b](będąca w rękach właścicleki Luci, czyli A.Jaśkiewicz, czyli większości dobrze znana hodowla [b]Chatanga[/b]). Ponadto w szczeniętach samcach wygrał [b]Angel D'Obreika [/b]a w sukach w kl.otwartej [b]Ursa z Tagmowego Gniazda [/b](oba pieski są własnością J.Ansion i podwaliną nowej hodowli [b]Nayuki[/b], o której napewno w przyszlości jeszcze niejednokrotnie usłyszymy i przeczytamy :) )
Ja, czyli [b]Sonata Arctica[/b], jak juz wspomniałam na Klubówce bardzo skromnie, bo Azzis 3 na 4 w otwartej, a Thorvig 4 na 7 (z kontuzjowaną kufą w wyniku małego wypadku w drodze..., no ale ten tytuł "Najlepsza Głowa" rekompensuje mi wszystko, bo w końcu, skoro syn wypadł lepiej niż ojciec, to można to mogę nieśmiało założyć sobie, że "idzie na postęp hodowlany" ;) ..... A poza tym, to tatulek Aziulek ma już "z górki", natomiast Thorvig to ciągle jeszcze dla mnie wielka niewiadoma, w której pokładam naprawdę duże nadzieje....

mfg

[size=5][color=blue][b]Sonata Arctica[/b][/color][/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kadziumia'][quote name='lima']Kadziunia wielkie gratulacje dla "Ojca i Syna".Pozdrawiam[/quote]

Dziękujemy pięknie za gratulacje :). My również gratulujemy wszystkim, ktorzy cieszą się ze swoich sukcesów w Mladej i dzielą się nimi z nami wszystkimi na forum.

A tak wogóle , to Klubowkę w Czechach rozlożyly na przysłowiowe łopatki inne Samki z Polski : [b]Luca Joen Chatanga [/b]i jego córka [b]Agata z Dretovicke Loucky [/b](będąca w rękach właścicleki Luci, czyli A.Jaśkiewicz, czyli większości dobrze znana hodowla [b]Chatanga[/b]). Ponadto w szczeniętach samcach wygrał [b]Angel D'Obreika [/b]a w sukach w kl.otwartej [b]Ursa z Tagmowego Gniazda [/b](oba pieski są własnością J.Ansion i podwaliną nowej hodowli [b]Nayuki[/b], o której napewno w przyszlości jeszcze niejednokrotnie usłyszymy i przeczytamy :) )
Ja, czyli [b]Sonata Arctica[/b], jak juz wspomniałam na Klubówce bardzo skromnie, bo Azzis 3 na 4 w otwartej, a Thorvig 4 na 7 (z kontuzjowaną kufą w wyniku małego wypadku w drodze..., no ale ten tytuł "Najlepsza Głowa" rekompensuje mi wszystko, bo w końcu, skoro syn wypadł lepiej niż ojciec, to można to mogę nieśmiało założyć sobie, że "idzie na postęp hodowlany" ;) ..... A poza tym, to tatulek Aziulek ma już "z górki", natomiast Thorvig to ciągle jeszcze dla mnie wielka niewiadoma, w której pokładam naprawdę duże nadzieje....

mfg

[size=5][color=blue][b]Sonata Arctica[/b][/color][/size][/quote]


[b]KASIA!!!! :P :P :P :P Spóźnione,ale WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P [/b] Ja czasu mam teraz zero,dlatego się nie odzywam,ale się za niedługo spotkamy !!!! :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam dziś post kadziumi i tak sobie myślę: "wieczorem pochwalę się moimi samkami" ale widzę, że Kasia zrobiła to za mnie i za Anię Jaśkiewicz.

Ja tylko zacytuję słowa jednego Czecha, który siedział za mną i rozmawiał z kimś przez telefon i powiedział załamanym głosem "wszechno Polaki wygrali"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chatanga']A oto wyniki Chatangi
Agata z Dretovickiej Louki BOB, Zw. Klubu, CAC, Najlepsza glowa, najlepszy ruch, najlepsza budowa, najlepszy włos.
Luca Joen Chatanga Zw. Klubu, CAC. Najlepszy ruch, najlepsza budowa, najlepszy wlos.
Luca i Agata- Najlepsza para wystawy[/quote]


Brawo,pani Anno.To piękne psy.Gratuluję

:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Bavorsky barvar
PIES
kl.otwarta
HUGO VOM DIEMANTSTEIN CLP/BB/ 15.05.2003
o:Arko vom Felfernigtal
m.Dascha vom Diemantstein
ch.Ruppert Franz-Josef
m.Pavlik Milan

SUKI
kl.mladych
CENTA Z PODLUŻNIHO DVORA CLP/BB/ 18.07.2004
o:Flok Vatrova
m:Senta vom Rothaarkamm
Ch.Stepankova Jana
m.Liskovsky Milan


CITA Z POPLUŻNIHO DVORA CLP/BB/ 18.07.2004
rodzice ci sami,hodowca też
m.Stepanek Frantisek


FATY ODKAZ DIANY CLP/BB/ 16.03.2004

o:Dag z Levocskej doliny
m:Ata Dravecka dolina
ch.Polach Petr
m.Lebeda Petr

CIRA Z NOVODOMSKYCH BAZIN CLP/BB/ 25.05.2003
o:Ars Czedzielski rewir
m:Doly od Pitinske Olsavy
ch.Adam Miroslav
m.Bosina Hynek

GINA Z HORAROVHO DVORA SPKP/ 19.07.2003
o:Gero Vandracka
m:Bibi z Horarovho dvora
ch.Janiglos Otto
m.Vajner Ladislav

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][b]Chatanga, kadziumia, polskie akity, polski pudelek i inne psiaki [/b]- WIELKIE GRATULACJE!!! Z Waszych postów wynika, że rzeczywiście "Polaki wszechno wygrali!" I bardzo dobrze. Tak trzymać.
Wyniki sa po prostu niesamowite.

A da mi ktoś stawkę basenji + sędzia?

pzdr.[/quote]

zaraz napiszę, cierpliwości :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...