Jump to content
Dogomania

zawsze pusta miska


krzysztofk

Recommended Posts

witam dzisiaj kupiłem szczeniaka , przyjechałem z nim do domu i dałem miskę wody i miskę karmy . maluch w 2 minuty miał puste obie miski a brzuch jak pilka (karmy dalem tyle ile kazał hodowca i tyle samo piszę na opakowaniu) nie wiem co robić czy dawać mu mniej ,ale częśćiej (hodowca kazał 4 razy dziennie) i co z wodą on powinien mieć cały czas picie ale czy on nie bedzie pił aż "peknie" strsznie się o niego boję żeby się nie przepił i przejadł ale też żeby nie byl glodny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysztofk']witam dzisiaj kupiłem szczeniaka , przyjechałem z nim do domu i dałem miskę wody i miskę karmy . maluch w 2 minuty miał puste obie miski a brzuch jak pilka (karmy dalem tyle ile kazał hodowca i tyle samo piszę na opakowaniu) nie wiem co robić czy dawać mu mniej ,ale częśćiej (hodowca kazał 4 razy dziennie) i co z wodą on powinien mieć cały czas picie ale czy on nie bedzie pił aż "peknie" strsznie się o niego boję żeby się nie przepił i przejadł ale też żeby nie byl glodny.[/quote]


wodę musi mieć cały czas, nie ma mozliwości żeby sie przepił:lol:
karmy tyle ile zalecał hodowca i podaje producent karmy. 4 x dziennie to minimum, ja dawałm 5x ale mniejsze porcje. Po kilku dnaich sam się zorientujesz jak jest lepiej.
Psy odebrane od hodowcy czasem rzucają sie na jedzenie bo sa nauczone, ze jest duzo chetnych na miskę, potem im to mija.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...