Jump to content
Dogomania

MIX AKITOWY SZUKA DOMKU!!!!!!! a ja nie moge mu go dać!!


ewcik

Recommended Posts

[B]POMÓŻCIE PROSZĘ!!!!!
nie wiem czy mogę wklejać tu swoje ogłoszenie ale co tam! mam juz dość proszenia znajomych i sąsiadów o pomoc!
wiec tak:
na początku wakacji przybłąkał się do nas na działkę mix akitki amerykańskiej (u nas na ulicy jest 5 akit, w czym 3 to amerykanki). niestety 2 amerykańskie czasem dają dyla z posesji i stad nasz : Czarny!! tak nazwał Go mój Łukasz.
piesek ma ok 2 lat (jak mówi wet) błąka sie u nas po wsi i jada u nas od ponad 2 miesięcy. nie mogę go przygarnąć bo mój Kircio przy każdej nadarzającej się okazji chce zrobić z Czarnego sito!! strasznie ciężko opiekować się 3 psiakami, z czego jednego cały czas chronić przed atakiem. psina musiała być bita, bo bardzo boi się ludzi, bał się.. teraz jest juz znacznie lepiej. dwa tygodnie temu Czarny zaginał a my właśnie znaleźliśmy dla niego dom!! pani przyjechała po psiaka 400 km a psiaka nie było. :placz::placz::placz:
no i przedwczoraj sie odnalazł: szkoda tylko,ze z dzióra w przedniej łapie. ktoś Go postrzelił (jakiś myśliwy lub wredny wieśniak)!!!!!!!
tak więc wzięłam wolne z pracy i siedzĘ z psinka i moja Tajgusią i opiekujemy się biedactwem. dostał zastrzyki na zakażenie,które niestety wdało się w łapkę. :angryy:
w poniedziałek wracam do pracy i psiak znów zostanie sam na wsi.. i znów zacznie błąkać się po polach i nie wiadomo co Go spotka. szlag mnie trafia, bo Pani która miała się nim zaopiekować dostała wczoraj od rodzinki jakiegoś szczeniaka.. no i nie mamy już dla Czarnego domu.
[SIZE=5]BŁAGAM O POMOC.. JA JUŻ NIE MAM POMYSŁÓW JAK MU POMÓC!!!
MOŻE KTOŚ KOGO ZNACIE PRZYGARNIE CZARNUSZKA CHOĆ NA ZIMĘ???[/SIZE]
mój Kircio zagryzł by Czarnego pod jednym dachem, a mamy tylko dwa pokoje :-(:-(:-(:-(:-(
a oto i On:

[IMG]http://img199.imageshack.us/img199/285/dsc02222p.jpg[/IMG]
[/B]
__________________:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Taka tu cisza, bo z tego co wiemy Czarny zaginął. Nie ma go od ponad tygodnia.
Ewcik pisała, że szukała go, przez ostatnie 4 dni - intensywnie.
Sama nie wiem, może zrobic jakieś większe. Pomóc Ewcik w poszukiwaniach Czarnego? Co myślicie?
W tym pomóc, niestety, nie mogę:oops:
Najprawdopodobniej jest nawet dom chętny do adopcji. Tylko psa nie ma:p

Link to comment
Share on other sites

witajcie!
od wczoraj na naszej działce urzeduja panowie robotnicy. no i Czarny sie pojawil na jedzonko.. zatem włóczęga żyje i ma sie całkiem nieźle!! ba! to jeszcze nie koniec: dzis była u nas jakas Ruda pani i krzyczała na robotnikow,ze to źle,że karmia psiaka bo ona go przygarnęła a On ciagle jej ucieka do nas itp... tylko pytanie, co to za pańcia jak pies chodzi z dziurawą łapka..? no nic. w kazdym razie moj Łukasza jedzie tam jutro i obada całą sytuacje. mam juz nareszcie naprawiony komp wiec mam codzienny dostep do sieci, także napisze jak sie sprawy maja.
dziekuje za zainteresowanie!!!:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona&Wiki']
"Ruda pani" powinna coś z tym zrobić. Pies nie może ganiać tak sobie samopas. To przecież takie niebezpieczne jest:p
[/quote]
Żeby go tylko ta Ruda pani nie uwiązała na łańcuchu jak to w zwyczaju na wsiach bywa. No i może niech go lepiej karmi, żeby nie musiał stołować się po okolicy.

Ewcik- to daj znać, bo jeśli pies ma dom to zdejmiemy go ze strony.
Ogromnie się cieszę, że z łapą w porządku.

Link to comment
Share on other sites

witajcie!
wiesci sa bardzo dobre!! psisko sie odnalazlo, robotnicy zamkneli Go na naszej działce.... i o dziwo psiak dzis nadal był na niej!! Łukasz byl z psiakierm dzis u weta i łapka goi sie bardzo ładnie, piesek przytył i jest w bardzo dobrej kondycji. no ale najwazniejsze jest to,ze jutro w samo południe Czarny jedzie do nowego domku!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:
'ruda pania' mamy w nosie.. ;) prawde mowiac ja rowniez obawialam sie łancucha..
no i mam nadzieje,ze wszystko potoczy sie juz tylko z gorki!!
nie chce sie jeszcze za mocno ekscytowac,bo juz kilka razy psiak "jechał" i nie dojechał..ale jestem pełna optymizmu!
jutro napisze jak najszybciej i opowiem co i jak..
DZIĘKUJĘ... w szczególności Edycie i Iwonie :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

witam!
czarny dzis zawitał u nowych włascicieli i jak narazie wszystko jest dobrze.. nawet zbyt duzy stres Go nie zeżarł.
chiałam podziekować bardzo wszytskim osobom zaangażowanym w pomoc w poszukiwaniach psiaka i jego nowego domku!!!! jak rowniezi przede wszystkim dziewczynom z Fundacji. [B]BARDZO DZIEKUJE ZA SZCZERE CHĘCI I BARDZO SZYBKĄ ODPOWIEDŹ NA PROŚBE O POMOC!!!!![/B]:loveu::loveu::loveu::loveu:
mam nadzieję, że inne psiaki również beda mialy tyle szczescia co Czarnuszek!! pozdrawiam wszystkich serdecznie!!:laola:

Link to comment
Share on other sites

Super:multi:, że Czarny ma dom!. Mam nadzieję, że z niego nie zwieje skoro to taki trochę włóczykij z charakteru. Pewnie będzie próbował wycieczek. Może niech nowi Państwo go nie puszczają bez smyczy do czasu, aż się nie przyzwyczai do nich i otoczenia. I obowiązkowy przegląd szczelności ogrodzenia :)
A w jakie rejony pojechał?

Link to comment
Share on other sites

Czarny pojechał na Roztocze!! ze spacerów napewno nie wieje,bo on nawet obcym na spacerze nie ucieka!! jesli o to chodzi jest to najcudowniejszy psiak na swiecie!! mozna z nim jezdzic przy rowerku bez smyczy i tak trzyma sie bardzo blisko....
gorzej jest jak nowa pańcia wyjdzie do pracy. On nie lubi siedziec sam w domu i na poworku.. itp.. ale Pani została poinformowana i jest na to przygotowana. narazie poki co , wszystko jest ok!!

Link to comment
Share on other sites

Ewcik, dziękować to powinnaś sobie i Łukaszowi :D:D:D
A my przyłączamy się do tych podziękowań:D:D:D
Więc do radości ze szczęśliwego zakończenia,
że Czarny wylądował bezpiecznie w swoim nowym domu
dołącz buziaki od nas za Waszą pomoc temu łobuzowi!:loveu:
Za ogromną determinację!:loveu::loveu:
Jesteście wspaniali!:loveu::loveu::loveu: Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...