Jump to content
Dogomania

dziwna wydzielina z jednego ucha


Marta_Ares

Recommended Posts

Witam

Zaczne od tego ze w tamtym roku Ares miał z jednego ucha wyciągany kłos, zrobił sie stan zapalny, i po dokladnym obejrzeniu okazało sie ze cos tam ma.

Wet stwierdzil ze calego wyciagnał, dostał antybiotyk kropelki i tabletki.

od tamtego czasu co jakis czas nawracaja problemy z tym uchem, co jakis czas wydobywa sie z niego taka czekoladowa wydzielina, ktora ma strasznie nie przyjemny zapach.

Drugie ucho jest czysciutkie i nic sie z nim nie dzieje, natomiast to znowu zaczal potrzasac, drapac, przed wczoraj czysciłam, dzisiaj znowu to samo.



Ares jest strasznie nie dotykalski i zeby dokladnie wetka mogla mu obejrzec to ucho trzeba byloby mu podac glupiego jaska, a tego chce uniknac

ja moge mu bez problemu czyscic, ale ktos inny juz nie:roll:

Link to comment
Share on other sites

Marta u Diuny to były drożdżaki. Bez wymazu się nie obejdzie.
I nie zgadzaj się na leczenie w ciemno. Mi w ciemno blondyne rok leczyli. Okazało się po wymazie, że wszystkie te leki były za słabe. Ile kasy wydałam niepotrzebnie :roll: A wystarczyło do apteki zanieść recepte, tam sporządzili specjalnie na zamówienie miksturę wartą 10 zł. I pomogło.
Wymaz zrobią, dadzą Ci na czym leczyć ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

ja mam spaniela.. (teraz 1,5roku)
jakos kolo 8mc zaczal potrzasac uszami i drapac.. zajrzalam do ucha..taki nieprzyjemny zapach i czekoladowa wydzielina jak tu ja ktor okreslil.
wizyta u weta= surolan.. hm no OK.
Stosowalam surolan, czyscilam ucho.. Na jakis czas moze i przeszlo..
Ale znow ma te wydzieline i drapie sie i potrzasa.

Ide w poniedzialek do weta i domagam sie wymazu!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...