Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='motyleqq']wieczorem to już ciemno jest, więc wolałabym w weekend :)

jest tam wybieg, jak mieszkałam na Bielanach to chodziłam :) tylko że ja szłam z Reymonta, on jest jakby pomiędzy przystankiem Duracza a Piaski, przy ulicy Magiera. tak jak między tymi przystankami jest komenda policji, to idziesz wzdłuż ulicy gdzie ona stoi(nie pamiętam jaka to, jakaś na P bodajże), mijasz taki duży sklep i przy nim przechodzisz przez ulicę(na przeciwko tego sklepu, nie za nim), i tam idziesz dalej prosto obok takiego bloku gdzie jest parking dla mieszkańców i ścieżka rowerowa-to dla pewności że dobrze idziesz :D i tam po stronie tych bloków(miniesz jeszcze fryzjera psiego) jest park Herberta i wybieg :)[/QUOTE]
Chyba mówisz o Perzyńskiego ?! Ale nie wiedziałam, że w Parku Herberta jest wybieg dla psów :hmmmm:

[quote name='paulaa.']Haha, może znajde bo ja też z Reymota będe szła, bo tam mieszkam. :smile:[/QUOTE]
Oooo...a ja też z tamtych okolic pochodzę. Chociaż od kilku lat mieszkam na Bródnie, wychowałam się na Reymonta :) (obok Ciebie - w zasadzie po drugiej str.ulicy i generlanie wychodzi na to, że jesteś sąsiadką mojego znajomego :) )

A jeśli chodzi o spacerki, to nam się udało ostatnio znaleźć odpowiednie towarzystwo dla Albina - po prostu się zakochał.

Tak szalały
Bardzo bym się wybrała na spacerek z jakimiś miłymi suniami - bo z nimi powinien dogadać się Albin, ale w sobotę nie mogę.

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/315949_288729537816863_100000394577945_956106_747549040_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']dokładnie. jest jest, często tam bywałam :) niezbyt wielki, wręcz właściwie jest to duża piaskownica z małą ilością trawy :D[/QUOTE]
:roflt:
Aż muszę to kiedyś sprawdzić. Jak tylko Albina oswoję z kantarkiem, bo kierowcy się go czepiają. Niby groźnie wygląda. Ale ja nie wiem, o co im cho ... :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

ok, a Ty się nie przestrasz jak Etna znajdzie patyk i będzie powarkiwać, bo niestety tak robi jak coś ma znalezionego :shake: dziś się chwile bawiła z jakimś westo-pudlem póki pan nie wpadł na pomysł podniesienia patyka, zaraz się patyk znalazł w jej pysku i zabawa się skończyła :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...