Jump to content
Dogomania

młody ON-jestem Szarik jest w nowym domku


ponka1

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Laluna ja juz pisalam nie raz.Bardzo bym chciala Szarika wykastrowac tylko nie mam jak,bez samochodu do Warki nie pojade.Jesli ktos moze zaoferowac pomoc przy zorganizowaniu kastracji w Warce to bedzie wlasnie to na co czekamy.Jamor z tego co wiem wyjechal wiec musi to zrobic ktos inny.Z domkiem mozna poczekac ale ktos musi przejąc Szarika na Dt bo hotelik byl tylko oplacony na miesiac a ja za 2 tyg wyjezdzam i jesli nikt sie nie znajdzie do pomocy to pies zostaje bez dachu nad glową.Reasumując;
1.Pomoc przy zorganizowaniu kastracji
2.Lub przejecie Szarika na DT
3Lub deklaracje aby nadal mogl pozostac w hoteliku
4 jest juz domek sprawdzony przez bebcik ,do ktorego Szarik moze jechac juz dzis, jesli ktos ma lepszą oferte domku to prosze o sprawdzenie i podanie na forum

Link to comment
Share on other sites

trzeba w takim razie poszukac kogos z Wawy zeby Szarika zawiózl na kastarcje
[B]zmienicie tytul, ze potrzebna osoba z Wawy na zabranie Szarika na kastracje[/B]
skoro domek sprawdzony to moze wystraczy porozmawiac i od razu po kastarcji zawieść tam Szarika to chyba byloby najlepsze rozwiazanie

Link to comment
Share on other sites

Czy omawiałaś z Jamorem mozliwośc kastracji podczas pobytu Szarika w hoteliku? Tzn.czy Jamor podejmie się opieki nad świeżo wykastrowanym psem? Od tego ustalenia zależy bardzo wiele..
Ewentualnie czy rozmawiałas z tym sprawdzonym już domkiem pod kątem dostarczenia im świeżo wykastrowanego psa? Bo może problem sprowadza sie tylko do tych kilku dni po operacji...

Link to comment
Share on other sites

sorki ze sie wpisze w tak burzliwy temat. Uwazam , ze wies nie jest zadną ujmą na honorze szarika, pancerni sie skonczyli wiec nie ma co robic chlopak. szarnik ani eksterier ani zaden uzytek , wiec musiałby miec ktos xxxxxxxxaby wykorzystac jego nasienie do kryciaxxxxxxxxxxxxxxxjesli chodzi o moj transport, prosze bardzo, przeliczyc 1,5 zeta/km. Dobra i sprawdzona klinika w łazach ( tam gdzie jest teraz tutpuś) w obie strony chyba 110 km. Nie odbiore psa wszczesnije niz po 5 dniach. juz miałem veta po 200 zeta i obierałem ze stołu. potem krwotoki i ....nie , nie zgadam sie. 5 dni w vecie pod opieka , minimum. nie musi byc w vecie, moze ktoras z kolezanek ktora tak moco sie stawia wziasc szarkika na te kilka dni, spoko, no problem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamor'] ...wiec musiałby miec ktos niezle xxxxxxxxxxxxxaby wykorzystac jego nasienie do krycia ...[/QUOTE]
Psy kastruje się nie tylko po to,że ktoś mógłby wykorzystać jego nasienie do krycia,ale też po to,że w razie jak pies ucieknie(co zdarza się niestety często i niech nikt nie pisze,że w tym wypadku to nie możliwe),to żeby nie spłodził iluś tam szczeniaków podczas ucieczki.Bo niestety nie wszystkie napotkane suki będą wysterylizowane.I po to właśnie taki nacisk kładzie się na kastracje.

Link to comment
Share on other sites

XXXXXXXXXXXXXX

Przejdzmy do konkretów:
- Jest 200zl na kastracjé, jako ze na podanej stronie kliniki nie ma cennika uslug, nie wiem ile wyniesie sama kastracja. Dolozé, tyle ile zabraknie do zabiegu.
- Pobyt 5 dni po kastracji w klinice- jamor, powiesz nam ile Ci liczá za psy za dobé?
- Transport do kliniki (oferta jamora): 1,5zl za ok. 110km wyniesie ok. 165zl.

Kastracjé i mozna zalatwic w tych 2 tyg., które Szarik ma oplacone. Ustalmy konkrety i mozna bédzie prosic jamora o umówienie zabiegu.

XXXXXXXXXXXXXX

Link to comment
Share on other sites

Kasuje sie trochę szybciej niż pisze. Więc pomyślcie o tym zanim cos niepotrzebnego napiszecie.
Prosilabym nie obrażać sie na wzajem ani nie używać niezcenzuralnych słów. To do Emili i Jamora.
Emilia dziękuje za konretną pomoc i na tym poprzestańmi.
Argument Renaty konkretny i jak najbardziej na miejscu. Reszta dyskusji zbędna.

Emilia pokryjesz pobyt psa w klinice skoro należy to do całosci zabiegu kastracji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']
Emilia pokryjesz pobyt psa w klinice skoro należy to do całosci zabiegu kastracji?[/QUOTE]

Podstawowy zabieg kastracji ogranicza sié do operacji, bez pobytu w klinice. Na to deklarowalam czésc sumy.

Pobyt w klinice, to opcja którá wybral jamor, bo nie ma warunków do przetrzymania psa po zabiegu.

Nie bédé deklarowac, nie znajác cen- zabiegu i doby w klinice za dzien. Wtedy jasno okreslé, ile mogé zaplacic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamor']zadzwoniłem i ustaliłem. :crazyeye: zabieg 470 zeta, 1 dzien pobytu pielegnacyjnego - 60 zeta[/QUOTE]

:crazyeye: takie zdzierstwo! 25zl za dobe rozumiem, ale 60? i kastracja- jak w Warszawie cena. chciwcy chyba sá NIENORMALNI. to jest cena po znizce czy standardowa? Jamor, dopytaj proszé, czy jest mozliwa znizka dla bezdomniaka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']
Przejdzmy do konkretów:
- Jest 200zl na kastracjé, jako ze na podanej stronie kliniki nie ma cennika uslug, nie wiem ile wyniesie sama kastracja. Dolozé, tyle ile zabraknie do zabiegu.
- Pobyt 5 dni po kastracji w klinice- jamor, powiesz nam ile Ci liczá za psy za dobé?
- [B]Transport do kliniki (oferta jamora): 1,5zl za ok. 110km wyniesie ok. 165zl.[/B]

Kastracjé i mozna zalatwic w tych 2 tyg., które Szarik ma oplacone. Ustalmy konkrety i mozna bédzie prosic jamora o umówienie zabiegu.
[/QUOTE]

Tyle ze jak Szarik zostanie tam to trzeba jechac po niego drugi raz, czyli drugie 165zl? Ale jamor masz stawki, wcale nie po zadnych kosztach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zenobiusz flores']Opcja k o n i e c z n a .

[/QUOTE]
W hotelikach kojcowych dziewczyny tez kastrują psy i sterylizują suki i się nimi odpowiednio zajmują.Jeżeli jamor nie chce/nie ma warunków na opiekę nad takim psem,to powinien jasno napisać przed przyjęciem psa do hotelu,że nie oferuje opieki nad psem po operacjach.Wtedy byłoby wiadomo,że psa trzeba wykastrować/wysterylizować wczesniej lub liczyć się za wczasu z dodatkowymi kosztami przetrzymania psa w klinice.No chyba,że jest to gdzieś napisane i mi umknęło:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamor']co tego co wiem to 150 a jak sie potargujesz to i mniej. Romek nie prowadzi hotelu pooperacyjnego.[/QUOTE]
I to jest rozsądna cena.Tylko co potem zrobić z takim psem?Bo inna tańsza klinika nie przyjmie psa na hotel pooperacyjny,to raczej pewne
Jamor a w ramach wyjątku ten wet nie zgodziłby się kilka dni przetrzymać Szarika?

Link to comment
Share on other sites

Ogolnie jest bezpieczniej jak pies zostanie pare dni w klinice po zabiegu. I jest jak jest. Teraz trzeba zobaczyc co sie da zrobic w tej sytuacji, ktora jest.
Czyli jest klinika ktora zrobi kastracje, przetrzyma psa, ale jest drozsza niz inne - takie mam wrazenie.
No wiec trzeba obliczyc ile by to kosztowalo i sie zastanowic czy jest tyle pieniedzy na zabieg i pobyt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...