Jump to content
Dogomania

młody ON-jestem Szarik jest w nowym domku


ponka1

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='katie05']Marlenka nie gniewaj sie:modla: mialam dosc limitowany czas a pamietam tez ze i Ty masz urwanie glowy ze szczeniorami wiec nie chcialam Ci zawracac glowy,napewno bedzie jeszcze nie jedna okazja,wtedy chętnie przyjade odwiedzic Ciebie i podopiecznych:lol:[/QUOTE]


wiem Kasiu cieszę się ze Szarik ma dom , tak powinien mieć kazdy pies , kot i każde zwierze.

Link to comment
Share on other sites

Zajrzyjcie, proszę, też tu:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1155/psi-dramat-wyniszczon*****chicznie-fizycznie-blagamy-o-deklaracje-na-dt-173184-post13474381/#post13474381"][COLOR=#000000]PSI DRAMAT wyniszczone psychicznie i fizycznie BŁAGAMY O DEKLARACJE na dt - Strona 5 - Dogomania Forum[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie bylo mnie pare dni a tu Szarik juz pasztety degustowal. Super Katie, odwalilas kawal dobrej roboty. Teraz oby Szarikowi spodobal sie nowy domek, a nowym panstwu, zeby Szarik zapadl w serducha. Powodzenia Szariczku. Mam nadzieje, ze bedzie info o tobie, zebysmy wiedzieli co u ciebie dalej slychac :multi:

Link to comment
Share on other sites

Zrobie malego offa:cool3::cool3:
Grand w grudniu ma wrocic do ogolnych boksow, a to dla niego wyrok smierci, bo jest stary, bezzebny i ma problemy skorne.
Brakuje 60 zl. Miejsce w hotelu juz czeka na Grandzika. [SIZE=4][B]Kazde 5 zl. robi roznice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/SIZE]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/ratunku-malenki-staruszek-umiera-w-schronisku-brakuje-1-3-deklaracji-pomocy-146415/index37.html"]RATUNKU!!! malenki staruszek umiera w Schronisku.Brakuje 1/3 Deklaracji. POMOCY !!![/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

O matko! A tu pól roku cisza? Czy pies po kastracji? Ktos pojedzie na wizyté poadopcyjná? Chyba nikt nie ma spokojnego sumienia dopóki nie dowiemy sié w jakich warunkach na dzien dzisiejszy zyje pies. Jesli zyje oczywiscie, bo w pól roku to mógl miec wszelkie choroby tropikalne i odejsc a nikt nic i tak tu nie wie.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...