Jump to content
Dogomania

Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.


asik007

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Toffik nadal potrzebuje 60 zl. stalych deklaracji. Kto ma nadwyzki budzetowe niech sie zglosi :):)
[B]Moze uzupelnijcie pierwszy post.[/B] Ja w lipcu wplacilam 30 zl. jednorazowej, i wobec sytuacji podniose Toffikowi
na 20 zl. i wplace za pare dni, bo juz niedlugo wyjezdzam, wiec zrobie to przed wyjazdem.
Bedzie brakowalo 55 zl. stalych.

[B]I teraz kto da piatke, zyby bylo 50 ?????????????????????[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Toffik nadal potrzebuje 60 zl. stalych deklaracji. Kto ma nadwyzki budzetowe niech sie zglosi :):)
[B]Moze uzupelnijcie pierwszy post.[/B] Ja w lipcu wplacilam 30 zl. jednorazowej, i wobec sytuacji podniose Toffikowi
na 20 zl. i wplace za pare dni, bo juz niedlugo wyjezdzam, wiec zrobie to przed wyjazdem.
Bedzie brakowalo 55 zl. stalych.

[B]I teraz kto da piatke, zyby bylo 50 ?????????????????????[/B][/QUOTE]

Szarotka te 20zł to będzie stała? Czy tylko na sierpień? Bo nie wiem jak to wpisać.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie jasne, że stała podniesiona z 15 na 20.

Asia, jak wygląda lipiec? Tam na 1. wisi, że przeszło 150, a chyba lipiec z głowy, teraz sierpień się domyka:) Podoba mi się - w połowie lipca jeszcze był dług za czerwiec, a teraz już na bieżąco. Ciotki nieźle podziałały:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Stala i teraz to juz chyba brakuje 50 zl. wg. mojego rachunku.?????????[/QUOTE]

Stałych brak 50 zł. Zaraz wyślę swoją na lipiec 150 zł. Myślę, że na lipiec wystarczy i jeszcze coś na sierpień zostanie. Ale poczekajmy na to co wpłynęło i czy wszyscy wpłacili. Jak tylko dostanę e-maila z rozliczeniami to wkleję.

Link to comment
Share on other sites

Kochany Tofinku witaj:)bardddzzzzoooo przepraszam,ze tak dlugo mnie nie bylo:(........przykro mi,ze nie moge zwiekszyc swojej deklaracji,ale mam duzo psiakow na glowie:(bardzo prosze o przypominanie mi na pw o wplatach,ja juz sie gubie a bardzo nie chce zapomniec o zadnym psiuniu..................

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...