Jump to content
Dogomania

M1- kolejne szczeniaczki na sprzedaż w Krakowie:(


nordic blue

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu pojawiają sie kolejne szczeniaczki w sklepie zoologicznym Natura w M1 w Krakowie. Ostatnio były tam kilkutygodniowe seterki i beagle:(
Wczoraj przypadkowo odkryłam, że miejscu wielkości większego akwarium przebywa piękny 5 miesięczny, bursztynowy siberian husky i dwa równie piękne 5 miesięczne owczarki niemieckie. Maluchy maja do dyspozycji dosłownie odrobinę miejsca, cały czas leżą, jest im gorąco i nie są wyprowadzane na spacerki. Przebywają tam całymi dniami. To okropne, może ktoś wie co z tym zrobić:(((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nordic blue']Od jakiegoś czasu pojawiają sie kolejne szczeniaczki w sklepie zoologicznym Natura w M1 w Krakowie. Ostatnio były tam kilkutygodniowe seterki i beagle:(
Wczoraj przypadkowo odkryłam, że miejscu wielkości większego akwarium przebywa piękny 5 miesięczny, bursztynowy siberian husky i dwa równie piękne 5 miesięczne owczarki niemieckie. Maluchy maja do dyspozycji dosłownie odrobinę miejsca, cały czas leżą, jest im gorąco i nie są wyprowadzane na spacerki. Przebywają tam całymi dniami. To okropne, może ktoś wie co z tym zrobić:((([/quote]

Udaj zainteresowaną i wypytaj się trochę. Może uda się ustalić skąd pochodzą, czy mają rodowód itp. Myślę, że sprawę można zgłosić do TOZu i Straży dla Zwierząt.
To straszne, że takie rzeczy mają miejsce. U nas na razie nie widać tego procederu. Poza psami w sklepie Anna Zoo, które kiedyś pojawiały się w centrum handlowym w Jankach, nie zanotowaliśmy psiaków w dużych sklepach w Warszawie. Mam nadzieję, że nigdy ich tu nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

W krakowie juz niestety w paru miejscach widzialam w sklepach zoologicznych takie sytacje. M1 przoduje, ale przynajmniej raz na jakis czas robia akcje schroniskowe (a przynajmniej tak bylo rok temu). Ba widzialam nawet kiedys na starowislnej wyprzedaz retriverow + ile psiakow roznych ras mozna upchac na 2m podlogi:/

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co nie wiem jak u nich z przepisami odnośnie sprzedaży szczeniąt.. czy sami nie maja jakiejś umowy i zgody od TOZu. Z tego co wiem to w Zoo Natura w Silesii w Katowicach była kiedyś kierownikiem nasza Kapka- Agnieszka od Sashki, może ona by mogła udzielić jakis informacji, pewnie dzialaja na tych samych zasadach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...