Jump to content
Dogomania

Lisa i przyjaciele, czyli Ruda i spółka! ;D


wiki4

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Tylko jedno zdjęcie koteczka :(:(:(:([/QUOTE]

[quote name='Aleksandra95']ale jakie ładne :)[/QUOTE]

[quote name='magdabroy']Ale mało :mad:[/QUOTE]

Przecież napisałam, że kuzynka wzięła aparat. Mam nadzieję, że jutro już wrócą i nacykam tyle fotek mruczkowi, że będziesz błagać żebym przestała :D:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wiki4']Przecież napisałam, że kuzynka wzięła aparat. Mam nadzieję, że jutro już wrócą i nacykam tyle fotek mruczkowi, że będziesz błagać żebym przestała :D:lol:[/QUOTE]

Wiem, że nie masz aparatu ;) Ale jednym zdjęciem ciężko mnie zadowolić :evil_lol: Nie martw się, nie będę błagać, żebyś przestała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy'][URL]http://desmond.imageshack.us/Himg687/scaled.php?server=687&filename=dsc09977m.jpg&res=landing[/URL] to jest powalające :loveu:[/QUOTE]

Mru jest cały powalający :lol: Wszedł nam kot na ogród, a on się panicznie boi innych kotów (:stupid:). Zaczął się wydzierać i spierdzielił na samą górę choinki u sąsiada. Później stałam jak głupia pod, z kiełbasą i kiciałam :evil_lol:

[quote name='kalyna']ooo Wiki dodała aż 3 zdjęcia ;)
jesteśmy wdzięczni :lol:

a gdzie Lisa :mad:[/QUOTE]

Lisia chora. Zatruła się czymś. Właśnie wróciliśmy od wetki. Wczoraj kropoweczka, dziś jakiś zastrzyk tyko bo już lepiej :roll: Więc dodam jej zdjecia jak będzie troszkę lepiej wyglądała, bo teraz to jak półtora nieszczęścia

[quote name='*anusia&ajlu*']jaki zły kotecek :evil_lol: ale cudny:)[/QUOTE]

Jak się go ciąga za ogon to później zły :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']
Lisia chora. Zatruła się czymś. Właśnie wróciliśmy od wetki. Wczoraj kropoweczka, dziś jakiś zastrzyk tyko bo już lepiej :roll: Więc dodam jej zdjecia jak będzie troszkę lepiej wyglądała, bo teraz to jak półtora nieszczęścia
[/QUOTE]

ojej biedactwo :( oby szybciutko wróciła do zdrowia ;)
Moja Lisiunia chora :( :(


hahaha pewnie zabawnie wyglądałaś z tą kiełbasą pod choinką :D robiłaś prezenty już na święta :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Zdrówka Lisie życzę :)[/QUOTE]

Dziękować :)

[quote name='kalyna']ojej biedactwo :( oby szybciutko wróciła do zdrowia ;)
Moja Lisiunia chora :( :(


hahaha pewnie zabawnie wyglądałaś z tą kiełbasą pod choinką :D robiłaś prezenty już na święta :D[/QUOTE]

Lisa się wydziera, wiec już jest dobrze :evil_lol: Jeszcze trochę to będę jej frotke na ryjek zakładać :D

[quote name='magdabroy']Zdrówka dla Rudej :)[/QUOTE]

[quote name='dagaa111']oj coś ostatnio dużo psów choruje
zdrówka dla Lisy[/QUOTE]

Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WeronikaM']ale ja lubie rude kocie :D sama mam na kota ostatnio ochote :D[/QUOTE]
Oj, to nic trudnego stac się posiadaczem kici; tyle jest kociego nieszcześcia wokoło...

Jakie cudne ujęcie!
[url]http://desmond.imageshack.us/Himg687/scaled.php?server=687&filename=dsc09977m.jpg&res=landing[/url]

Zdrówka dla Liskiu:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...