Jump to content
Dogomania

Bondzik & Inka


Natalia&Lola

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety tak jak pisała Balbina, moja kochana Nolcia musiała zostać uśpiona..... :placz::-(
Zapraszam do przeczytania tematu o handlarzach, tam jest wszystko opisane.
Jutro jadę do straży dla zwierząt, aby dać im dokumenty i opowiedzić o wszystki. I mam nadzieje, że tą kobietę spotka kara za sprzedaż tak młodego szczenięcia:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nati28']Bardzo nam przykro
[*][/quote]

Mnie też jest bardzo przykro taka mała kruszynka
[*].
Przeglądałam dziś allegro i widzę że ludzie nie mają serca sprzedają 2 tygodniowe szczeniaki na aukcjach:angryy: Przecież te maleństwa nie mają szans tak wcześnie bez mamy dobrze się rozwijać:angryy: powinni zamknąć takich handlarzy

Link to comment
Share on other sites

Doti, byłam dziś w straży dla zwierząt zgłosić to co się stało.
Panie powiedziały, że to nie jest jedyny proceder sprzedawania tak małych szczeniąt z pseudo hodowli.... :shake:
Ale moja Nola jest najmłodszym przypadkiem jaki spotkały:-(

Mam nadzieje, że uda im się coś zrobić i już nigdy ta kobieta nie sprzeda takiego maleństwa.

PS od sprzedawcy dostałam książeczkę zdrowia w której było szczepienie i odrobaczenie. Jednak kobieta ze strazy dla zwierząt zwróciła uwagę, że nie ma na pieczątce numeru weterynarza. Więc prawdopodobnie weterynarz też jest zamieszany w tą całą sprawę...

Czekam teraz na telefon z informacjami od straży.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia&Lola']Doti, byłam dziś w straży dla zwierząt zgłosić to co się stało.
Panie powiedziały, że to nie jest jedyny proceder sprzedawania tak małych szczeniąt z pseudo hodowli.... :shake:
Ale moja Nola jest najmłodszym przypadkiem jaki spotkały:-(

Mam nadzieje, że uda im się coś zrobić i już nigdy ta kobieta nie sprzeda takiego maleństwa.

PS od sprzedawcy dostałam książeczkę zdrowia w której było szczepienie i odrobaczenie. Jednak kobieta ze strazy dla zwierząt zwróciła uwagę, że nie ma na pieczątce numeru weterynarza. Więc prawdopodobnie weterynarz też jest zamieszany w tą całą sprawę...

Czekam teraz na telefon z informacjami od straży.[/quote]



Widziałam na allegro jej aukcje przecież tam są takie malutkie kluseczki którym ledwo co sierść urosła a już do sprzedaży są gotowe przecież nie przeżyją bez matki tak wcześnie odebrane:placz: i szczerze ja też bym się nie rozpoznała ile naprawdę taki szczeniak ma tygodni

Link to comment
Share on other sites

Niestety i ja pomimo swojego "doświadczenia" też nie byłam w stanie ocenić w jakim wieku była Nola gdy ją kupowałam. :oops:

A kobieta sprzedaje nadal szczenięta, podobno jedne mają 3msc inne 6tygodni. Więc tam nie jedna sunia rodzi.

Dziś nie otrzymałam info od strazy, gdy tylko dzwoni telefon mam nadzieje, że to ze straży.

Cały czas czekam.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Ci współczuję tej straty
[*] :placz:. Nolcia była taka śliczna a przez głupotę i zachłanność podłej baby nie miała szans na życie :shake::-(.
Przeczytałam cały wątek o Nolci i nie mogłam uwierzyć jak można sprzedawać takie maleństwa. Zaglądnęłam też na Allegro, ten podły babsztyl dalej sprzedaje takie okruszki - 20 dkg i pisze, że mają 6 tyg :angryy:. Ja mam bardzo małe doświadczenie z yorkami i nie podjęłabym się dyskusji czy faktycznie tyle mają, ale tak na logikę, jeśli 6 tygodniowy szczeniak ma 20 dkg to z jaką wagą się urodził ??? Może jestem w błędzie, ale nie wierzę w te 6 tygodni :angryy::angryy::angryy:
Mam nadzieję, może naiwnie, że spotka tą babę odpowiednio surowa kara :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...