Jump to content
Dogomania

Bernardyn MILORD zamieszkał w Pruszkowie! Już ma swój dom.SZCZĘŚCIA!!!


zuzlikowa

Recommended Posts

[quote name='Astaroth'][COLOR=black][FONT=Verdana]muszę powiedzieć że gdyby nie to że jest taki słodki to już dawno byśmy się za te doły pogniewali, ale stanie to to spojrzy bez żadnej skruchy ale z miną „i po co się męczysz i tak zaraz wykopie następny” i po prostu rozbraja, ech i tak to jest z przystojniakami [/FONT][/COLOR][/QUOTE]

racja. tak to już z nimi jest:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

przykro mi z powodu nogi Janusza...straszny niefart:-(

Link to comment
Share on other sites

A Zuzliczki brak! Gdybym wiedział, że to tyle zejdzie, może zdalnie pomógłbym zdiagnozować usterkę - czasami te prostokątne-czarne lub kolorowe-plastikowe pudełeczka zwane telefonami się przydają! :) Jak na razie pozostaje tylko ta forma kontaktu, no cóż...czekamy.....

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanko: bo Cioteczka Agnieszka i ja mamy kolejne rzeczy, które moglibyśmy wrzucić na Bazarek, nie jestem Wujaszkiem-ani tym bardziej Cioteczką :P więc nie założę nowego-bazarkowego wątku , a brak Zuzlikowej , to chyba musimy na Nią poczekać, prawda? W niedzielę nie wypada przeszkadzać, jutro dryndnę i dowiem się co, jak i kiedy tu wróci :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magellan']A ja mam pytanko: bo Cioteczka Agnieszka i ja mamy kolejne rzeczy, które moglibyśmy wrzucić na Bazarek, nie jestem Wujaszkiem-ani tym bardziej Cioteczką :P więc nie założę nowego-bazarkowego wątku , a brak Zuzlikowej , to chyba musimy na Nią poczekać, prawda? W niedzielę nie wypada przeszkadzać, jutro dryndnę i dowiem się co, jak i kiedy tu wróci :)[/QUOTE]
Zwłaszcza kiedy wróci :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magellan']Wiadomość z ostatniej chwili!!! Prezesowa Z. może wróci już dziś wieczorem :) [/QUOTE]

Prezesowo Z.:evil_lol: wracaj, wracaj do nas szybko!:placz:
[quote name='Magellan']
Jest zainteresowanie adopcją Milordzika, ale na razie jeszcze za wcześnie na konkrety i szczegóły - jak zawsze trzeba uzbroić się w cierpliwość...[/QUOTE]
już się nie mogę doczekać, oby to był jakiś fajny domeczek:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']

Magellan, Agnieszka! jade chyba jutro w okjolice Radomia na interwencje :evil_lol: ale na kawe nie bede miala czasu :-([/QUOTE]


No ciekawi jesteśmy, z której strony Radomia będziesz Madziu :) Jeśli bliżej Szydłowca, to .... zapraszamy.... Tutaj mamy WYJĄTKOWĄ KAWUSIĘ Z RUMUSIEM i PYSZNIUTKIE CIASTECZKA, także wiesz..... :)

Zuzliczku - Witaj - ależ się stęskniliśmy!!! Dzięki za namiary na Bazarkowych Zwycięzców - wysyłka już jutro!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magellan']No ciekawi jesteśmy, z której strony Radomia będziesz Madziu :) Jeśli bliżej Szydłowca, to .... zapraszamy.... Tutaj mamy WYJĄTKOWĄ KAWUSIĘ Z RUMUSIEM i PYSZNIUTKIE CIASTECZKA, także wiesz..... :)[/QUOTE]

z rumusiem powiadacie?:razz: a kto Magdzie auto poprowadzi potem:evil_lol: bo ona, to pewnie sam rum będzie chciała pić:evil_lol::eviltong::D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Oj Madzia, przez Ciebie musiałam się zalogować..... Jak to nie będzie czasu? Czekam na Cię w firmie. Do Skarżyska musisz jechać przez Szydłowiec. Daj tylko małe halo a razem z Magellanem wylecimy po Ciebie.[/QUOTE]

Jak tylko bede miala czas...bede grzala 200 na godzine! mam nadzieje, ze mnie policja nie zlapie :eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Jak tylko bede miala czas...bede grzala 200 na godzine! mam nadzieje, ze mnie policja nie zlapie :eviltong::eviltong:[/QUOTE]

na trasie radom - skarżysko misów jest bardzo dużo
polecam wzmożoną uwagę


zapraszam do mojej pirenejki ponownie
skoro już linki działają

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148671[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']była w ogóle ta wizyta przedadopcyjna dla Milorda?:roll:[/QUOTE]
Wizyta była planowana na ubiegły czwartek...niestety,na drodze stanęły wydarzenia w Szydłowcu...Madallena nie była na wizycie przedadopcyjnej.
Rozmawiałam z Madalleną i doszłyśmy do wniosku,że w związku z tym,ze w domku w Otwocku jest trójka małych dzieci(do 4lat) zaproponujemy państwu,któreś z maluchów ...podtrutej suczki benka...nie wiem,czy udało się Madallenie skontaktować z rodziną z Otwocka...jeśli nie podrzućcie może wątek tej benkowej suni z piątką maluchów...może ktoś go ma?- sama zadzwoniłabym i podesłałabym foki tych maluszków!

Madallena przekazała mi też numery chętnych na benie,które uzyskała też w ramach programu TV...może wśród nich będzie odpowiedni dom dla Milorda!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...