Jump to content
Dogomania

Hodowle buldożkow francuskich (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Dina2

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Draczyn'][quote name='misiaczek']Nooo, są nowi,ale tylko zarejestrowani,bo postów nie piszą.[/quote]Niektórzy piszą :evil: :evil: :evil:[/quote]
eeee,z taką częstotliwością to niech sobie pisza :D .
A tak poważnie,to trochę niezręcznie do obcych ludzi pisać pw,żeby przeszli na dgm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='misiaczek']Nooo, są nowi,ale tylko zarejestrowani,bo postów nie piszą.[/quote]Niektórzy piszą :evil: :evil: :evil:[/quote]
eeee,z taką częstotliwością to niech sobie pisza :D .
A tak poważnie,to trochę niezręcznie do obcych ludzi pisać pw,żeby przeszli na dgm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek'][quote name='anutka']To by było możliwe. w tej klasie większośc przygotowuje się do zdawania na weterynarię lub medycynę. ;)
Ja na razie Was opuszczam - jadę na zakupy.[/quote]
Anutko,a Ty już wiesz co chcesz studiować?[/quote]Cześć Misiaczek. Anutki nie ma , więc ja opowiem - oczywiście - weterynarię :new-bday: :B-fly:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='anutka']To by było możliwe. w tej klasie większośc przygotowuje się do zdawania na weterynarię lub medycynę. ;)
Ja na razie Was opuszczam - jadę na zakupy.[/quote]Anutko, nic tylko zakupy, albo porządki. No i jeszcze szkoła[/quote]

Oj wcale nie tak dużo ;) Raz w tygodniu trzeba jechać na zakupy i troche postrzątać w mieszkaniu ;)

[quote name='Draczyn'][quote name='misiaczek']Tak właśnie myślałam,że nasza Anutka się tam wybiera :D .[/quote]Będzie jeszcze jeden wspaniały lekarz kochający pieski, bo takich jest stanowczo za mało :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :eek2: :eek2:[/quote]

Bardzo dziękuje za miłę słowa :)

Link to comment
Share on other sites

Mamy już lekcje zadane, sprawdziany zapowiedziane.
Już widze, że nauki będzie wyjatkowo dużo.
Powiem Wam, że dopiero podczas pierwszejlekcje w tej szkole poczułam prawdziwą radośc, że się tu dostałam. Klasa na poziomie i wymagający, ale mili nauczyciele :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka']Mamy już lekcje zadane, sprawdziany zapowiedziane.
Już widze, że nauki będzie wyjatkowo dużo.
Powiem Wam, że dopiero podczas pierwszejlekcje w tej szkole poczułam prawdziwą radośc, że się tu dostałam. Klasa na poziomie i wymagający, ale mili nauczyciele :)[/quote]To bardzo ważne - dobrzy nauczyciele to podstawa. Bardzo się cieszę, że Ci się spodobało, bo pierwsze wrażenie jest niezmiernie ważne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']To bardzo ważne - dobrzy nauczyciele to podstawa. Bardzo się cieszę, że Ci się spodobało, bo pierwsze wrażenie jest niezmiernie ważne[/quote]
Podobno moja klasa trafiłą na najlepszych nauczycieli. Wielu z nich wykłada na uczelniach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Lekcje już macie zadawane, czy jeszcze dają wam spokój. Moloska to całkowicie wsiąkła, wraz z rozpoczędiem roku szkolnego :B-fly: :B-fly: :laola: :laola:[/quote]
Dopiero teraz spojrzałam na opis Moloski na gg:nauka,nauka,nauka...dziewczyny,2 września aż tyle nauki?O matko,jak ja byłam w waszym wieku,wrzesień to było przedłużenie wakacji,nauka zaczynała się dopiero w październiku :lol: :lol: :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']Wiem,wiem Anutko,to był żart :lol:[/quote]

Żart żartem, ale ja mimo wszystko spodziewałam się przynajmniej pierwszego tygodnia luźniejszego. Wyobraźcie sobie, że dzisiaj już nas pytali. Co prawda nie ma oceny, ale było to równie stresujące

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='anutka']I ja to rozumiem
Cały problem polega na tym, że ja byłam w bardzo słabej szkole i ja za bardzo nie wiedziałam o czym on mówi.[/quote]Wszystko jst do nadrobienia, tylko trzeba włoży trochę więcej pracy[/quote]
Wiem i czeka mnie bardzo dużo pracy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...