Jump to content
Dogomania

SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D


Zuzia&Snoopy

Recommended Posts

[URL]http://img96.imageshack.us/img96/1000/355ad52253.jpg[/URL]
Heh no zobacz, teraz dopiero zobaczyłam tę fotkę :lol:

Dzięki :loveu: A możesz podać link do tego filmiku ?
[QUOTE]Już napisałam pytanie w Waszej galerii ale napiszę tutaj też, bo może zajrzysz[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
Chodzi o filmik nasz (gdzie biegał Snoopy) czy ogólnie jakiś Baritusowy? Snoopy ogólnie nie ma problemu ze strefami ale uczyliśmy metodą 2on2off (jeśli dobrze napisałam).[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='wiki4'][URL]http://img96.imageshack.us/img96/1000/355ad52253.jpg[/URL]
Heh no zobacz, teraz dopiero zobaczyłam tę fotkę :lol:

Dzięki :loveu: A możesz podać link do tego filmiku ?[/QUOTE]

hehe :evil_lol:
Właśnie nie za bardzo wiem o jaki filmik chodzi :hmmmm: ale pewnie nie ma na nim Snoopiaka;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Hahaha hej! :evil_lol: No tak, chyba musimy wrócić do tej sztuczki [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/gruebel.gif[/IMG][/QUOTE]Właśnie jestem ciekawa, jak ona się dalej rozwinie. :evil_lol:

Zapraszamy do nas tak po cichu. :eviltong: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavy']Właśnie jestem ciekawa, jak ona się dalej rozwinie. :evil_lol:

Zapraszamy do nas tak po cichu. :eviltong: :diabloti:[/QUOTE]

Haha sama nie wiem:evil_lol: :hmmmm:

[quote name='bianka19']Cześć wam ;)
Zapraszamy do nas [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/eviltongue.gif[/IMG][/QUOTE]

[quote name='cockermaister']Hejka :)

co tam słychać ??[/QUOTE]

Hej:hand:
A u nas nic ciekawego. Agilitowaliśmy trochę w ogrodzie, później dłuuugi spacerek (słońce oczywiście cały dzień świeciło, kiedy wyszłam, schowało się na dłuuuuugo za chmurami)....
Nauka, nauka i jeszcze raz nauka. Teraz wisi nade mną WOS.
Czekam na wiosnę. Snoopciak pewnie też.
Żyjemy "byle do weekendu i treningów" :loveu:
Dawno zdjęć nie było... Pewnie zapomnieliście jak wygląda Snoopy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Infortune.']Dacie radę, obie. :cool3: :kciuki:

[SIZE=1]Bzikowa, jeśli to nie tajemnica, próbujesz jeszcze na wetę czy już nie?[/SIZE][/QUOTE]

Tiaaaa... [SIZE=1](grunt to pozytywne myślenie:evil_lol:)

[SIZE=1]Zależy jak mi pójdzie matura. Tym razem nie będę się pchać gdzieś , gdzie wiem , że nie mam szans. Ale na razie skupię się na maturze bo to od niej zależy czy będę mieć szanse czy nie ;)[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pusiakowa']no właśnie, to czekamy na fotki. :D
i pozdrawiamy. ; )[/QUOTE]

Stan fotek Snoopiego na chwilę obecną: 0
Może wstawię później zdjęcie nowego zakupu:razz:

[quote name='Agniecha93']Dawno mnie tu nie było ;)
[url]http://img43.imageshack.us/img43/2507/p1014356.jpg[/url] jaka śliczna :)[/QUOTE]

Fajnie że wpadłaś:D
Dzięki:)

[quote name='Bzikowa']Ech, ta matura :( Łączę się z Tobą w bólu bo poprawiam...[/QUOTE]

Ech...przynajmniej większość masz za sobą! Będę trzymać kciuki!
Coś czuję że w przyszłym roku będę poprawiać matmę rozszerzoną :evil_lol:

[quote name='Infortune.']Dacie radę, obie. :cool3: :kciuki:

[SIZE=1]Bzikowa, jeśli to nie tajemnica, próbujesz jeszcze na wetę czy już nie?[/SIZE][/QUOTE]

Oj mam nadzieję:) Dzięki

[quote name='Bzikowa']Tiaaaa... [SIZE=1](grunt to pozytywne myślenie:evil_lol:)

[SIZE=1]Zależy jak mi pójdzie matura. Tym razem nie będę się pchać gdzieś , gdzie wiem , że nie mam szans. Ale na razie skupię się na maturze bo to od niej zależy czy będę mieć szanse czy nie ;)[/SIZE]
[/SIZE][/QUOTE]

Będzie dobrze:)


Dzisiaj byliśmy na ostatnim zastrzyku. Nie pisałam wcześniej ale Snoopy miał zapalenie dróg oddechowych + problemy z żołądkiem. Kiedy wróciłam w środę do domu czekały na mnie wymioty+koopa (nigdy mu się nie zdarzyło zrobić koopy w domu, biedak...). Ogólnie zaczęło się od duszności, później kaszel bardzo nieciekawy już nie będę rozpisywać się o tym co on wypluwał. Temperatura 39,9....
Teraz dostaje leki w tabletkach i zachowuje się jak całkiem zdrowy psiak:) Ale nieźle mnie chłopak przestraszył....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzia&Snoopy']

Dzisiaj byliśmy na ostatnim zastrzyku. Nie pisałam wcześniej ale Snoopy miał zapalenie dróg oddechowych + problemy z żołądkiem. Kiedy wróciłam w środę do domu czekały na mnie wymioty+koopa (nigdy mu się nie zdarzyło zrobić koopy w domu, biedak...). Ogólnie zaczęło się od duszności, później kaszel bardzo nieciekawy już nie będę rozpisywać się o tym co on wypluwał. Temperatura 39,9....
Teraz dostaje leki w tabletkach i zachowuje się jak całkiem zdrowy psiak:) Ale nieźle mnie chłopak przestraszył....[/QUOTE]
Kluskacz miał identyczne objawy, to chyba jakiś wirus... Dwa razy w ciągu godziny załatwiła się w łazience czego nigdy nie robiła. :crazyeye: Ale dziś też dostała ostatni zastrzyk, od jutra przez 5 dni bodajże tabsy i mam nadzieję będzie ok. Ale bardzo dobrze wiem co czułaś. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga&Ganja']Niech już wraca Snoopiś do siebie! :)
Pozdrawiamy![/QUOTE]

[quote name='Ppx']Oby zdrowiał. :)[/QUOTE]

[quote name='bianka19']My też życzymy zdrówka ;)
Buziaki :D[/QUOTE]

[quote name='Bzikowa']Biedactwo. Życzymy zdrówka! :)[/QUOTE]

Dziękujemy:) Myślę że będzie dobrze:)

[quote name='Infortune.']Kluskacz miał identyczne objawy, to chyba jakiś wirus... Dwa razy w ciągu godziny załatwiła się w łazience czego nigdy nie robiła. :crazyeye: Ale dziś też dostała ostatni zastrzyk, od jutra przez 5 dni bodajże tabsy i mam nadzieję będzie ok. Ale bardzo dobrze wiem co czułaś. :evil_lol:[/QUOTE]

Tez tak myślę. Super że z Milką już dobrze:) Snoopy teraz też na tabletkach...żeby tylko to choróbsko nie powróciło.

[quote name='cockermaister']Witanko sobotnie :bye:

zapraszamy do nas na foty[/QUOTE]

Hej:hand:
Zaraz wpadniemy:)

[quote name='RCookie']Niech Snoopy szybko wraca do zdrowia! ;)
A co masz na myśli pisząc "nowy nabytek"? :cool3:[/QUOTE]

Dzięki:)
Hmmm...powinnam jeszcze Cię trochę potrzymać w niepewności ale no dobra wstawię zdjęcia;) Na pewno nie jest to coś o czym myślisz:D


Nowy nabytek to kubek z ręcznie malowanym Snoopkiem:) Wygrałam go na bazarku a cudotwórcą tego dzieła jest sejbi z biglowego forum:)

[IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2853/p1014515.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...